ایتالیا v اسکاتلند شش کشور 2020: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی از رم

  • ایتالیا v اسکاتلند در سال 2020 شش کشور لگد کردن در 2.15 pm GMT در ITV
  • ثبت نام برای راگبی Nerd ما رایگان دوشنبه خبرنامه حفر به صحبت کردن امتیاز از آخر هفته

به روز رسانی خودکار

آمار حمله: چهار نفر از بهترین

  1. ایتالیا خود را از دست داده گذشته 24 در مسابقات قهرمانی شش ملت, طولانی ترین دست دادن رگه برای هر تیم از ایتالیا پیوست و در سال 2000. آخرین پیروزی برابر اسکاتلند 22-19 در Murrayfield تقریبا دقیقا پنج سال پیش.
  2. اسکاتلند به ثمر رساند تا حداقل سه تلاش می کند در هر یک از شش بازی گذشته خود را مقابل ایتالیا.
  3. ایتالیا را به ثمر رساند سه تلاش می کند در هر یک از دو برخورد با اسکاتلند را از دست داد با 2 امتیاز و 13 امتیاز بود.
  4. الساندرو Zanni قدیمی ترین بازیکن در این سال قهرمانی شش ملت. در 36 سال و 22 روز قدیمی, Zanni است 12th قدیمی ترین بازی در این رقابت ها پس از ایتالیا پیوست و در سال 2000. او سوم, ایتالیایی, قدیمی ترین بازی شش کشور.

سازمان ملل شش سال 2020: آخرین جدول رده بندی

Tخود را این است که چگونه این جدول به نظر می رسد قبل از لگد کردن. کدام تیم باقی خواهد ماند winless در پایان از 80 دقیقه ؟

هاگ خود دفاع شش کشور اجرای

تیوی اسکاتلند کاپیتان اصرار اعتماد به نفس خود شده است متزلزل خود را در شش کشور شروع می شود.

جدید Dark Blues کاپیتان خواسته بود با توجه به این نقش قبل از مسابقات لگد کردن پس از رهبران سابق Greig Laidlaw و جان بارکلی خود را اعلام کرد بین المللی بازنشستگی.

اما تا کنون هاگ به نظر می رسد برای مبارزه با وزن بازوبند, انداختن توپ در امتحان خط مقابل ایرلند در حالی که لغزش خود را در زیر نوشته های خود را منجر به انگلستان برنده زمین نشستن کامل هواپیما دو هفته پیش.

“من انجام خواهد شد من عملکرد طبیعی بیرون رفتن برای بیان خودم و برخی از سرگرم کننده است.

“اما همه تمرکز بر روی منفی امروزه به جای مثبت است که اتفاق افتاده است در این بازی.

“من باور دارم من انجام بسیاری از چیزهای خوب در چند هفته گذشته به عنوان به خوبی. اما همه تمرکز بر روی نه چندان لحظات خوب.

“من اعتماد به نفس بازیکن. من اعتقاد دارم که در توانایی من است. من می دانم که من بعد من می توانید برخی از بازی خوب راگبی. من به دنبال به جلو به انجام آن در روز شنبه است.”

ایتالیا v اسکاتلند: تیم

Lock الساندرو Zanni خواهد شد بازگشت به ایتالیا در تنها تغییر از این تیم آغاز شده است که در آخرین بازی مقابل فرانسه.

ایتالیا که خود را از دست داده دو بازی اول خواهد بود به امید پایان دادن به یک 24-بازی winless اجرا در رقابت کشش پشت چهار سال است.

Zanni که کشیده از فرانسه مسابقه در مدت کوتاهی قبل از شروع مسابقه به دلیل مصدومیت خود را برنده خواهد شد 119 کلاه طراحی سطح با سابق سرپا نگه داشتن مارتین Castrogiovanni در دوم در این لیست هم برای ایتالیا پشت Sergio Parisse (142).

دین Budd که جایگزین Zanni خواهد بود جایگزینی در برابر اسکاتلند.

Scotland

سر مربی گرگور تاونسند ساخته شده است سه تغییر خود را شروع پانزدهم.

ادینبورگ جلو استوارت McInally و بن Toolis و گلاستر مرکز کریس هریس باید ترویج شده است از نیمکت خود را برای اولین بار شروع سال 2020 کمپین در رم.

فاحشه McInally معاوضه مکان با گلاسکو رزمندگان,’ فریزر قهوه ای که حرکت می کند به نیمکت در حالی که ردیف دوم Toolis می آید در صورت مجروح جانی خاکستری است.

هریس انتخاب شده است پیش از Huw جونز که قطره از 23 مرد تیم ملی. فروش بال بایرون McGuigan طول می کشد هریس’ محل بر روی نیمکت.

سلام و خوش آمدید…

تیاو شش کشور بازگشته است! پس از دو هفته وقفه ما در رم برای آنچه وعده داده می شود کاملا enthralling برخورد در برابر دو تیم که هنوز به ثبت یک پیروزی است.

در واقع ایتالیایی ها باید ثبت نام مسابقات قهرمانی پیروزی پس از 2015 را از برنده شدن در Murrayfield. اما. و آن بزرگ است اما. اگر آنها در حال رفتن برای پایان دادن به که دست اجرا و سپس اسکاتلند در خانه است و به احتمال زیاد بازی آن را به اتفاق می افتد.

نکته این است که این فرصت را برای ناراحتی بسیار است و با این که در اینجا کلید صحبت کردن امتیاز جلوتر از لگد کردن…

تاونسند تحت فشار

اسکاتلند مربی مواجه سوالات بیش از آینده اش در این نقش پس از سمت خود در اوایل جام جهانی, خروج, در, ژاپن, اما چیزهایی که به سختی بهبود یافته تا کنون در این سال پس از شکست به ایرلند و انگلستان است. فین راسل ردیف قرار داده گرگور تاونسند حتی بیشتر موشکافی اما پیروزی در رم خواهد تسکین برخی از استرس را از شانه خود را.

هاگ را نشت سوار

New کاپیتان استوارت هاگ خواسته بود با توجه به مسئولیت رهبری قبل از مسابقات لگد کردن اما تا کنون او به نظر می رسد مبارزه با وزن بازوبند. ستاره full-back منفجر خاصی سعی در دوبلین زمانی که او کاهش یافته است توپ در tryline در حالی که یکی دیگر از لغزش منجر به انگلستان برنده touchdown. اما او در زمان مراقبت بیشتری به گیاه پایین در حالی که برای باشگاه به ثمر رساند طرف اکستر در برابر گلاستر آخر هفته گذشته و در حال حاضر خواهد شد به امید جبران را برای خود و تیم ملی در شهر ابدی.

استوارت هاگ را butterfingers منجر به سعی کنید برای انگلستان

اعتبار:
BBC

کامینگز در دستور

تیاو از دست دادن maverick بازیساز راسل پس از نیم تنه به بالا با تاونسند متهم شده است برای Dark Blues’ عدم خلاقیت در مخالفت با 22 حين افتتاح دو آزمون. اما دست جراحت که حکومت جانی خاکستری می تواند در عین حال به نوبه خود می تواند حتی بزرگتر به اسکاتلند. گلاسکو قفل مقابله با یک دستگاه که به طور منظم ساعت تا مسخره ارقام در برخورد با مخاطرات. رزمندگان خود را به تیم اسکات Cummings, 23 در حال حاضر خواهد شد به شانه مسئولیت تماس با یک خط که به لکنت افتاده بود به شدت در برابر انگلستان در زمان گذشته ،

Azzurri افتضاح اجرا

ایتالیا رفته اند پنج سال از گذشته خود شش پیروزی ملت در برابر اسکاتلند در Murrayfield. بدبختی خود را اجرا کرده است ادامه داد: تا کنون این سال, اما در حالی که آنها به شدت کاهش یافت در بازکن خود را در برابر ولز وجود دارد نشانه هایی از پیشرفت تحت مربی موقت فرانکو اسمیت در برابر مسابقات مورد علاقه فرانسه دو هفته پیش به عنوان آنها به ثمر رساند سه بار در یک 35-22 شکست. همیشه به عنوان آنها خواهد بود گانینگ برای اسکاتلندی به عنوان آنها چشم خود را به بهترین امید ربودن یک انتظار طولانی نفع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im