ایتالیا زنان بیرون از پرتغال جام با توجه به کروناویروس اختلال

تلگراف | No comments

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

ایتالیا تیم ملی فوتبال زنان کشیده اند از نهایی پرتغال برای جام و می خواهد به پرواز خانه در روز چهارشنبه نگرانی coronavirus اختلال در پروازها را ترک کرده اند آنها را سرگردان در پرتغال.

به عنوان اواخر به عنوان عصر سه شنبه به فدراسیون فوتبال ایتالیا اعتماد به نفس بود که از طرف زنان خواهد بود قادر به رقابت در فینال رقابت 12 تیم دعوتی مسابقات به میزبانی پرتغالی فدراسیون فوتبال – مقابل آلمان. آنها تا به حال اجاره یک پرواز خصوصی – یکی از اولین بار آن را انجام داده است از آن طرف زنان به سهولت بازیکنان و نگرانی از اختلال سفر.

اما بدن حاکم در مورد تبدیل, بعد از آن در شب و تصمیم به آوردن بازیکنان اصلی اولیه با توجه به عدم قطعیت در اطراف برنامه پرواز. در روز سه شنبه به عنوان مثال دولت اسپانیا گفت: در دولت رسمی بولتن بود که تعلیق همه پروازهای مستقیم از فرودگاه در ایتالیا به اسپانیا تا مارس 25.

“وضعیت هیچ شرکت منشور می تواند تضمین بیش از روز از فردا به آنها را به عقب به طور مستقیم” Ludovica Mantovani رئیس جمهور در امور بانوان بخش در فدراسیون فوتبال ایتالیا گفت: تلگراف ، “از آنجا که از آنچه اتفاق افتاده در اسپانیا امروز آن را در حال حاضر مسدود شده در پرتغال – اما هیچ کس می تواند تضمین کند بیشتر از فردا صبح به دلیل برنامه پرواز ها همه تغییر روز به روز. آنها در حال پرواز فردا صبح به همین دلیل از آنجا که هیچ کس می تواند تضمین کند.

“دختران می خواستم به بازی و سر مربی بازی می خواستم اما ما نیاز به آنها را تضمین کند که بازگشت به خانه. این تصمیمی است که گرفته شده است برای سلامتی از همه برای آنها امن بودن و صفحه اصلی.

“بازیکنان باید در بهترین شرایط که هیچ چیز اتفاق می افتد به آنها و خانواده خود را – که حق اولویت در حال حاضر.”

در دوشنبه, ایتالیا, نخست وزیر اعلام کرد که تمام ورزشی در کشور بود که به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 3 مارس به دلیل coronavirus. این تعلیق شامل سری A اما نه ایتالیایی باشگاه و یا تیم های ملی شرکت کننده در مسابقات بین المللی است.

دولت متوقف نشده و حرفه ای باشگاه ها از آموزش است.

“دولت بسیار روشن بود — در حال حاضر وجود دارد بالقوه برای آموزش, برای آموزش, برای بازیکنان حرفه ای و برای تمام لیگ برتر ورزشکاران در مسابقات بین المللی درگیر” Mantovani اضافه شده است. “این است که هر باشگاه رفتن برای آموزش ؟ من فکر می کنم که یک بحث است که ما قصد داریم در چند روز ما را از انتقادات و پیشنهادات. آن را به هر باشگاه به دلیل آن را خود بازیکنان و سازه.”

در انگلستان یک دور کامل از جام حذفی خواهد شد و روز یکشنبه پس از بازگشت بازیکنان زیر بین المللی شکستن – از جمله انگلستان ارشد بازیکنان از SheBelieves جام در امریکا است.

یک فا سخنگو گفت: “ما همچنان به دنبال دولت مشاوره مفصل در اینجا و هیچ اقدامات خاص پیشنهاد شده است در این مرحله است.”

هیچ ایتالیایی تیم های درگیر در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اما یوفا هستند “در تماس با همه باشگاه ها” در مورد Covid-19 یک سخنگوی گفت.

“یوفا طول می کشد تا وضعیت مربوط به کروناویروس بسیار جدی” گفتند. “ما از نزدیک وضعیت را و در تماس با سازمان جهانی بهداشت و مقامات ملی در مورد Covid-19 و توسعه آن است. یوفا همچنین نظارت بر تصمیمات توسط مقامات محلی است که ممکن است تاثیر در مسابقات در آن مسابقات و ما در تماس با همه باشگاه ها در رابطه با این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>