ایتالیا ‘ادم پأس’ به پرتاب کفش خود اسلحه به گردشگران دوباره

تلگراف | No comments

ایتالیا پرتاب خواهد شد باز کردن سلاح های خود را به گردشگران دوباره از اوایل ماه ژوئن و ضایعات آن 14 روز دوره قرنطینه به عنوان آن را برطرف یکی از دقیقترین coronavirus مستند رژیم در جهان است.

این حرکت پیش بینی شده است منجر به تجدید حیات در رزرو توسط مسافران از جان گذشته برای یک طعم و مزه از ‘ایل ادم پأس’ پس از هفته خود را مستند.

به عنوان محدودیت شروع به سهولت در سراسر اروپا و دولت ایتالیا در روز شنبه اعلام کرد که از ژوئن 3 تمام بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت در با بدون نیاز به از خود جدا کنند.

ایتالیایی ها نیز قادر به حرکت آزادانه بین مناطق هر چند مقامات محلی می تواند به محدود کردن سفر اگر عفونت شروع به سنبله.

وزارت امور خارجه بریتانیا در حال حاضر هشدار در برابر همه اما ضروری سفر به ایتالیا و مسافران شده اند خواست خود را برای بررسی مشاوره قبل از رزرو در این تابستان و به پیش بینی ممکن است reimposition از محدودیت های مسافرتی و اگر این کشور می بیند موج دوم از عفونت.

یک Abta سخنگو گفت: “ایتالیا انگلیس است گردشگران داخلی’ سوم محبوب ترین مقصد, جذب بیش از 3 میلیون نفر از ما هر سال است. بسیاری از کشورهای اروپایی به دنبال بازگشایی مرزهای خود را و راه اندازی مجدد خدمات گردشگری در اداره راه و بسیاری از ایتالیا, عاشقان خوشحال خواهد شد به دیدن که ایتالیا در حال آماده سازی به استقبال تابستان مسافران است.

“حتی اگر انگلیسی گردشگران داخلی استقبال بازگشت به ایتالیا سفر خواهد تنها recommence هنگامی که روابط خارجی خود را تغییر توصیه های سفر, که در حال حاضر توصیه می کند در برابر همه اما ضروری سفر به تمام مقصد خارج از کشور.”

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته اجرا اقدامات سختگیرانه از اوایل ماه مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از همه گیر است که به کشته شدن بیش از 31,500 مردم در شبه جزیره – بالاترین مرگ و میر پس از ایالات متحده و بریتانیا.

برای تسکین بسیاری از ایتالیایی ها در این کشور سواحل شروع به دوباره باز کردن این آخر هفته پیش از این کشور استقبال بازدید کنندگان خارجی است.

سیمون Battistoni که خانواده شده است در حال اجرا Bagno, میلان, ساحل امتیازی در کسنتیکو در ایتالیا سواحل شرق از سال 1927 گفت: “این حرکت من برای دیدن این چادر.”

مشابه وجود دارد حرکت می کند برای بازگشایی, برای, گردشگران, در, فرانسه, که در آن سواحل باز بود روز شنبه برای اولین تعطیلات آخر هفته پس از این کشور کاسته آن مستند – اگر دولت به نام برای خود داری و پلیس هشدار داد آنها خواهد شکستن هر گونه تجمعات.

یونانیان نیز رنگی به دریا در شنبه هنگامی که بیش از 500 سواحل بازگشایی همزمان با اولین موج گرما از سال است.

Sunbathers ملزم به احترام به فاصله قوانین با بیش از 40 نفر در هر 1000 متر مربع و چتر قطب چهار متر با سایبان نزدیک تر از یک متر است.

اتریش نیز در زمان مهمی نمادین گام در روز جمعه با بازگشایی آن رستوران سنتی و وینی کافه ها.

“ما آن را از دست رفته و ما در حال رفتن به دوباره به عنوان آنجا که ممکن است” گفت: فانی و سوفی 19-دانش آموزان انتظار برای صبحانه در یک کافه در پایتخت اتریش.

اگر چه ایتالیا هرگز به طور رسمی مرزهای خود را بسته و اجازه داده است مردم برای عبور از عقب و جلو برای کار و یا دلایل بهداشتی از آن ممنوع جنبش برای گردشگری و تحمیل دو هفته انزوا دوره برای تازه واردان است.

این مستند تا به حال ویرانگر اقتصادی در یک کشور به شدت وابسته به صنعت گردشگری است.

آخرین فرمان نیز ارائه خواهد شد افزایش در ایتالیا بخش کشاورزی که متکی بر برخی از 350,000 کارگران فصلی از خارج از کشور.

کشاورزی لابی گروه Coldiretti گفت: مزارع در حال حاضر در حال آماده شدن برای سازماندهی ورود برخی از 150,000 کارگران از اماکن از جمله رومانی و لهستان و بلغارستان.

اوج ایتالیا سرایت گذشت در پایان ماه مارس اما با کارشناسان هشدار دهنده در موج دوم را نمی توان رد کرد کونته بوده است تمایلی به بلند مستند به سرعت.

رویکرد خود را منجر به سرخوردگی در بسیاری از ایتالیا به مناطق با برخی از در حال حاضر اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی قبل از این محدودیت برداشته شد.

زیر فشار دولت اجازه داده است, رستوران ها, کافه ها و آرایشگری برای بازگشایی در روز دوشنبه دو هفته زودتر از ابتدا برنامه ریزی شده است.

اما ده ها تن از صاحبان رستوران اعتراض در روز شنبه در خارج از میلان اصلی ایستگاه قطار در برابر قوانین جدید برای بازگشایی که آنها می گویند نامشخص باقی می ماند.

برگزاری علائم خواندن: “من باز نمی شود و امروز به فردا” آنها خواستار کاهش مالیات و بتن بیشتر کمک کند.

دولت اعلام کرده است که قوانین اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی, از جمله یک فاصله حداقل یک متری بین کاربران نیاز به رزرو و حفظ سوابق برای حداقل دو هفته و یک توصیه به استفاده از ظروف یکبار مصرف و یا منوها الکترونیکی است که می توان به عنوان خوانده شده بر روی دستگاه های شخصی.

آن را نیز توصیه می کند اما نیازی به در نظر گرفتن درجه حرارت از شام به عنوان آنها می رسند.

مغازه ها نیز باز از دوشنبه و ایتالیایی ها در نهایت قادر خواهد بود به سفر برای دیدن دوستان به عنوان طولانی به عنوان آنها به زندگی می کنند در همان منطقه است.

خدمات کلیسا دوباره آغاز خواهد شد (تصویر زیر را ببینید) اما جماعت را به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و آب مقدس فونت خالی خواهد بود. مساجد نیز بازگشایی اگر چه تجمعات گروه های زیادی باقی می ماند ممنوع و مدارس بسته باقی می ماند.
یک مرد با پوشیدن محافظ لباس و ماسک پاک سازی کف حیاط کلیسا از کلیسای سنت پل خارج از دیوار (سان پائولو Fuori Le Mura) در رم کلیساها در حال ضد عفونی پیش از بازگشایی به نمازگزاران


اعتبار: ANDREAS سلرو/خبرگزاری گتی ایماژ

در میلان به تنهایی ایتالیا مالی سرمایه 3,400 رستوران برنامه ریزی برای باز کردن دوشنبه همراه با 4,800 میله از 2900 آرایشگری 2,200 فروشگاه های لباس و 700 مغازه ها کفش.

در Facebook فیلم در روز شنبه میلان شهردار جوزپه سالا گفت: “پس از یک دوره طولانی در خانه ما همه می خواهم به بیرون بروید و یک قهوه خوب در یک نوار خوردن پیتزا در پیتزا فروشی, خرید یک جفت شلوار جین و یا رفتن به آرایشگاه.”

دولت ایتالیا انداخته است تاسیسات به آن سخت ضربه بخش گردشگری با ارائه مشوق برای اتباع برای تعطیلات خود را در ایل ادم پأس (این کشور) در این تابستان.

تعطیلات پاداش داده خواهد شد و به خانواده های با درآمد کمتر از €40,000. خانواده از سه نفر یا بیشتر را به عنوان €500 در حالی که زوج داده خواهد شد €300 و تنها مردم را دریافت €150.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>