رم در Lanterna Azzurra (فانوس آبی) باشگاه یک تراژدی بود که دچار آسیب های روانی ایتالیا در ماه دسامبر 2018 ترک پنج نوجوان و یک زن مرده است.

دو صد نفر دیگر عمدتا جوان ایتالیایی زخمی شدند, در وحشت در شلوغ باشگاه در Corinaldo.

شش مرد یک دادگاه در آنکونا مرکزی ایتالیا در روز پنج شنبه به اتهام قتل نفس.

دادستان ها بر این باورند که ترس و وحشت آغاز شده بود عمدا به غارت جمعیت است.

اما آن را به سرعت تبدیل به یک فاجعه شناخته شده در رسانه ها به عنوان “Corinaldo کشتار” با پاپ فرانسیس گفت: نماز برای قربانیان در میدان سنت پیتر.

آنچه رخ داده در باشگاه ؟

این Lanterna Azzurra باشگاه بود پر از طرفداران جوان از محبوب رپ Sfera Ebbasta.

حداقل 1400 نفر جمع شده بودند برای این رویداد در شهر کوچک در نزدیکی آنکونا در Marche منطقه مرکزی ایتالیا. این محل بود به اندازه کافی بزرگ برای کمتر از 900 پلیس می گویند.

بسیاری از قربانیان در این باشگاه شد و در سن بین 14 و 16 و با بهره گیری از 8 دسامبر تعطیلات عمومی در جشن از مفهوم معصوم.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تا حد زیادی جمعیت جوان منتظر بود برای Sfera Ebbasta مرحله نام از 27 سال Gionata Boschetti زمانی که اسپری فلفل منتشر شد در اطراف 01:00 (00:00 GMT) در 8 دسامبر.

مردم با عجله در وحشت به سمت خروجی اضطراری اما نرده راه داد و مردم به سقوط کردن یک گردشگاه.

بسیاری از 200 نفر مجروح شدند دچار خرد کردن زخم و شکسته اندام.

در علاوه بر این به اتهامات جنایی به ارمغان آورد, Marche منطقه است که به دنبال به عنوان یک عمران, پارتی, خسارت برای هزینه های متحمل شده در پاسخ اضطراری به فاجعه است.

که قربانیان ؟

ارشد شش که فوت شد 39-ساله-از-چهار Eleonora Girolimini بود که در باشگاه با او 11 ساله دختر و شوهرش.

بدن او پیدا شد و توسط دختر او و شوهر او بیهوده تلاش برای احیای او., با توجه به آنکونا امروز.

دیگر قربانیان همه کودکان:

  • اما Fabini, 14, یک مدل دانش آموز در مدرسه که مجاز به حضور در این کنسرت به عنوان یک پاداش برای رفتار خوب Il Resto Del ثانيه به نقل از مادرش عنوان کرد و گفت:
  • آسیا Nasoni, 14 بود “ری آفتاب” که “رو هر روز با یک لبخند و شور و شوق” او مادر بزرگ Tiziana به نقل از به نقل از Corriere ادریتیکو
  • Benedetta ویتالی, 15, شناخته شده به عنوان Beba یک “بسته نرم افزاری از شادی” او برادر بزرگتر فرانچسکو گفت: La Repubblica اضافه کرد: “من می خواهم هر چیزی را به پیدا کردن او را در اینجا, رقص تنهایی با هدفون… این منصفانه نیست به مرگ در 15”
  • Mattia Orlandi, 15, حال شور و شوق برای فوتبال حضور در مسابقات با پدر خود جوزپه بود که به نقل از Il Resto Del ثانيه عنوان کرد و گفت: “زندگی برای من و همسرم”
  • Daniele Pongetti, 16, شناخته شده به عنوان Dany بود مشتاق فوتبالیست; در ادای احترام به او “غول کوچک” مادرش Donatella Magagnini نوشت: “من به تو زندگی من به عنوان من همیشه و شما همچنان به من بگویید چه شما انجام می دهند در رویاهای من” سنترو Pagina گزارش

که مظنون?

در حال حاضر در اوایل دهه بیست سالگی خود و از Modena منطقه از شمال منطقه امیلیا-رومانیا, این شش نفر دستگیر شدند در 2 اوت سال گذشته است.

آنها به عنوان Ugo دی Puorto, Andrea Cavallari, Moez Akari, Raffaele Mormone, Souhaib Haddada و بدر Amouiyah.

و همچنین قتل نفس مظنون در صورت اتهام جنایی انجمن باعث آسیب جسمی و سرقت است.

هفتم مرد 65 ساله Andrea Balugani دستگیر شد برای دریافت اموال سرقتی و جنایی انجمن. او وارد یک درخواست مقرون به صرفه است که شامل حکم حبس کمتر از پنج سال.

است که به اتهام جرم منحصر به فرد است ؟

در 3 ژوئن 2017, دزد تنظیم کردن اسپری فلفل در یک فضای باز غربالگری لیگ برتر فوتبال نهایی در تورین به سان کارلو مربع باعث رمیدن است که در آن دو زن کشته و 1,672 نفر مجروح شدند.

چهار درهم اتباع محکوم شدند از تنظیم کردن اسپری به منظور سرقت پول و آمریکا در ماه مه سال 2019 برای بیش از 10 سال برای قتل نفس.

قوطی اسپری فلفل, معمولا استفاده می شود توسط زنان برای حفاظت شخصی را می توان از نظر قانونی در ایتالیا و بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی اما در حال ممنوع برای مثال در انگلستان است.

اسپری فلفل محرک شبیه به گاز اشک آور اما ساخته شده با قطعات مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im