“این لحظه ای است که آن را فقط تکثير’: چلسی زنان مدیر اما هیز داخلی سوء استفاده در مستند

“من تا به حال یک بحران دیروز – من دروغ نمی گم” آغاز می شود چلسی زنان مدیر اما هایس در TalkSport. این است زندگی در انزوا به سر مربی که در حال حاضر هزینه هر لحظه بیداری از این برزخ با یک نوزاد روز ترکیب پیوسته به یکی. او رفت و برای چندین پیاده روی بالا و پایین راهرو هدفون برای گرفتن نفس خود را.

“او بسیار با من بودن اما او بدون توقف چت بدون توقف در حال اجرا به بالا و پایین” هیز توضیح می دهد. “من می خواهم اجرا از انرژی برای موتور سیکلت, هلیکوپتر, هواپیما, Woody و Buzz – شما نام آن را. من فکر می کنم من تا به حال یک بیت از یک بحران. اما امروز بیدار شدم حتی بیشتر ممنون به خصوص با توجه به این که بسیاری از مردم به خصوص در بیمه خدمات درمانی که انجام می دهند خیلی به نگه داشتن همه از بدترین از این. من باید واقعا نمی زاری به صداقت.”

هیز می داند بهتر از بسیاری است که او در میان آنهایی که خوش شانس. در دستور رومن آبراموویچ چلسی – برای شش هفته – را مطابقت با تمام کمک های مالی به موسسه خیریه انگلستان پناه به افزایش بودجه برای حمایت از زنان و کودکان تجربه خشونت خانگی در طول coronavirus بیماری همه گیر. آمار وحشتناک به اندازه کافی به هر حال: در سال گذشته 1.6 میلیون نفر در بریتانیا دچار سو ، یک سوم زنان بین سنین 16 و 59 رنج می برند استفاده داخلی در برخی از نقطه در طول عمر خود و دو زن هر هفته در بریتانیا کشته فعلی یا سابق شریک است. آن را ناراحت کننده در این مورد که هر سو خیریه پیش بینی کرده است که این ارقام افزایش می یابد در میان مستند.

“در بسیاری از استدلال است که این خود انزوا است که فقط رفتن به تشدید مسائل و نگه داشتن زنان در خانه احساس مانند آنها رو بدون پشتیبانی هیچ راهی برای گرفتن” هیز است که در هیئت مدیره چلسی بنیاد گفت: TalkSport. “این است که من فکر می کنم چنین مهمی خیریه درگیر می شود به منظور بالا بردن آگاهی در این است که کسی که برای شما وجود دارد.

“این لحظه ای است که آن را فقط تقویت شده. وجود دارد [شده] افزایش 25 درصد در تماس های تلفنی به پناه تلفنی از مستند. آنها تنها افزایش است که رنج می برند. این مردم هستند که احساس نمی کنم که آنها می توانید به دور از سوء استفاده در خانه. آنها وحشت زده و کودکان سکوت قربانیان در همه این است که نمی دانم یک راه است. من فکر می کنم آن را کاملا حیاتی است که همه می شود و این به مطمئن شوید که ما با ارائه پشتیبانی که در آن لازم است.”

هایس و سپس گفت: باشگاه, سایت چگونه, به عنوان یک کودک از بستگان و فرزندان او آمد به ماندن در خانه خانواده اش برای فرار از سوء استفاده شریک است.

“من به یاد داشته باشید که به خوبی در حال رشد” هایس گفت: “و چه ترسناک است که برای همه درگیر. او خیلی ترسیده بود او در حال رفتن به دنبال به خانه ما بودند و ما همه وحشت زده که ما را مواخذه برای آن است.

“من خاطرات ناگوار از آن به عنوان یک کودک. من نه بود. او آمد با فرزندان او با ما بماند در حالی که تقریبا در پنهان شده است. من به یاد داشته باشید احساس هر روز بیرون رفتن به بازی: “من امیدوارم که او نمی آید و او را. او در حال رفتن به دریافت ما؟” که ترسناک بود.”

“ما می بینیم بسیاری از اخبار در طول coronavirus مربوط به خشونت خانگی جرم چون زنان و فرزندان خود را خواهد شد به دنبال راه. این مهم است که ما به یاد آن دسته از زنان وجود دارد یک راه امن, جایی برای رفتن و پشتیبانی شبکه – اما ما که به منظور بالا بردن آگاهی است. در غیر این صورت آنها در سکوت رنج می برند.”

در سطح باشگاه هیز نظارت هفتگی تماس تصویری با بازیکنان همه آنها در حال کار بر روی تک تک برنامه های آموزشی در حالی که استفاده از برخی از زمان به طور کامل بهبود می یابند از فیزیکی تلفات بین المللی فوتبال است. این هیز می گوید این است که چگونه فوتبال زنان استفاده می شود: آموزش خود را.

“شما نیاز به بازگشت به فوتبال قبل از آن شد حرفه ای,” او گفت: به TalkSport. “در بسیاری از آموزش فردی. آنها رو به نظم و انضباط به انجام این کار و انگیزه هنگامی که شما لازم نیست که منابع بسیار. شما نمی کردم تیمی در کنار شما و شما در واقع نمی تواند انجام بسیاری خارج است.

“من می دانم که برخی از بازیکنان زن صحبت شده است [چگونه] آنها متوقف در پارک با انجام آنچه که پلیس فکر می کنم به نظر می رسد مانند شخصی جلسات آموزشی – هنگامی که در واقع آنها فقط آموزش برای کار خود را.”

پناه نیز اجرا می شود Freephone 24 ساعته ملی خشونت خانگی با خط تلفن 0808 2000 247 که دریافت بیش از 270 تماس ها و مخاطبین در هر روز است.

nationaldahelpline.org.انگلستان فراهم می کند پشتیبانی اضافی و اطلاعات یک فرم آنلاین که در آن زنان می توانند درخواست امن زمان به نام به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im