سارا جونز معتقد است که بریتانیا می تواند جمع اوری کردن پاداش های اخیر داغ یوگا به سبک جلسات آموزشی در افتتاحیه لیگ برتر دو هدر مقابل استرالیا در این آخر هفته.

پس از آب بندی نقطه خود را در بازی های المپیک توکیو در برابر شیلی در ماه نوامبر گذشته علامت Hager سمت مشغول بوده است منطقه خود را برای مبارزات انتخاباتی با استفاده از ‘محیط زیست مجلسی’ در تیم ملی را Bisham صومعه آموزش پایه.

تسهیلات در Bisham یکی از بزرگترین در انگلستان است. تغییرات حرارت و رطوبت و حتی محتوای اکسیژن از هوا در داخل محفظه شبیه سازی شرایط مختلف آب و هوایی اجازه می دهد ورزشکاران به تجربه ارتفاع بالا گرمسیری خشک و سرما و گرما محیط.

“این کمی مانند انجام یوگا داغ اما با مدارهای گفت:” جونز. “ما نه فقط در آن وجود دارد به خاطر اینکه در گرما – ما در حال انجام کار قلب در داخل. شما می توانید متناسب با شش قطعه از تجهیزات در آن وجود دارد مانند تردمیل و دوچرخه. ما اغلب چکیدن آن را ناپسندیده. من حتی شوخی من آمد به کار روزمره با تغییرات بسیاری از لباس است.”

بریتانیا تحمل یک دامداری در افتتاحیه رقابت های فصل گذشته در اولین آزمون تحت Hager, برنده فقط سه بازی از 16 وسایل برای پایان دوم از پایین. در استرالیا فصل گذشته لیگ برتر برنز medallists این تیم چهره یک نظم بلند اما جونز معتقد است تیم او را گرما آماده سازی اسلحه آنها را با یک روانی لبه.

“بسیاری از ما وقت خود را صرف بازی هاکی در آب و هوای گرم اما بدیهی است که خیلی بیشتر از چیزهایی که در بازی وجود دارد که شما در یک محیط رقابتی” او گفت:. “ادراک خود را ممکن است ‘من نمی تواند خوب در گرما’ اما این است که یک محیط کنترل شده و شما می توانید اطلاعات زیادی در مورد خودتان در گرما.”

تمام 18 بازیکن درگیر در بریتانیا مقدماتی المپیک به پیروزی شده اند شامل 22-قوی تیم ملی در حالی که جونز جدید علاوه بر این پس از او کیسه صفرا برداشته پاییز گذشته. 29 سال است که رقابت برای تبدیل شدن به اولین Welshwoman پس سارا توماس در سال 2012 به ویژگی های در بریتانیا المپیک تیم ملی و معتقد است که این سال را به لیگ برتر بسیار مهم خواهد بود در این تیم در حال توسعه است.

“بسیاری از تیم ها در این لیگ خواهد شد در بازی های المپیک و آن را کاملا حیاتی ما ناخن راه ما می خواهیم به بازی,” او گفت:. “من فکر می کنم ما می تواند بسیاری با اعتماد به نفس بیشتری بازی خارج وجود دارد دانستن راه ما این است که ما و قادر بودن به آنها را به آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de