We نمی تواند جلوگیری از این واقعیت است که آموزش مراقبت های ویژه متخصصان سالها طول می کشد و بیشتر بیماران نیاز به تهویه کوچکتر نسبت که باید مراقبت از خود را تحویل داده اکثر کارکنان بسیار آموزش دیده

منt اجتناب ناپذیر است که بیمه خدمات درمانی را فشار قابل توجهی از بیماران با Covid-19. آنچه مسلم است این است که سطح فشار است.

تخمین می زند از جمله کسانی صادر شده توسط دولت طیف وسیعی از 20 ٪ تا آنجا که 80 درصد از جمعیت بریتانیا تحت تاثیر قرار در ماه های آینده. در نظر گرفتن محافظه کارانه تر پایان این معنی 13.6 میلیون نفر در حال توسعه Covid-19 سراسر انگلستان است. اگر ما می توانیم فرض کنیم که به عنوان اتفاق افتاده است در ایتالیا حدود 10 درصد از مردم را تحت تاثیر قرار خواهد نیاز به بستری در بیمارستان و 1% نیاز به مراقبت های ویژه این امر برابر به بیش از 1.3 میلیون اضافی بستری شدن در بیمارستان در طول سال 2020 و 130,000 بیشتر مراقبت های ویژه پذیرش – افزایش بیش از 30 درصد معمول سالانه تقاضا است.

ما باید داشته باشیم البته که این سطح از عفونت نشده است که در دیگر کشورهای اروپایی با ایتالیا تجربه “تنها” 27,900 و یا پس از تایید موارد به تاریخ. حداقل 80% از مردم – آن را ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر – پیمانکاری ویروس را تجربه تنها علائم جزئی که بدان معنی است که بسیاری حاضر نیست برای تست. رقم واقعی ممکن است بسیار بالاتر است. ما به سادگی نمی دانم چگونه به سرعت این بیماری را در میان جامعه ما.

دولت “تاخیر” استراتژی در نظر دارد برای گسترش تاثیر Covid-19 ماه های آینده. در حاد بیمارستان و پزشکان از همه تحت تاثیر تخصص در حال همکاری برای برنامه ریزی و به رشد ظرفیت. اکثر بیمه خدمات درمانی تراست از طریق استفاده از عامل تئاتر خالی با لغو اعمال جراحی الکتیو پیش بینی و قادر بودن به حدود دو موجود مهم مراقبت از ظرفیت. بدون شک این کمک خواهد کرد و به طور معمول ما باید خدا را شکر از تعهد و فداکاری کارکنان بیمه خدمات درمانی. اما ما نیاز به در نظر گرفتن این ظرفیت اضافی خواهد بود. بیماران خواهد بود برای مراقبت در محیط های ناآشنا و گاهی دور از اصلی واحد مراقبت های ویژه. آنها خواهد شد مراقبت توسط پرسنل ماهر – اما ماهر در بیهوشی, عمل جراحی, تئاتر پرستاری. ما به فوریت کار به upskill از جمله کارکنان و ارائه عملی و عملیاتی پروتکل های پشتیبانی تصمیم گیری و برقراری روشن چارچوب است که در آن غیر فشرده کارکنان مراقبت بعد از کمی کمتر بیمار بیماران نیاز به تهویه. اگر تاخیر فاز, موفق, این احتمال وجود دارد که از طریق همکاری و رمان راه کار بیمه خدمات درمانی خواهد شد فقط در مورد مقابله در فاز اولیه.

مدرن, مراقبت های ویژه هواکش بسیار پیچیده و نیاز به متخصص آموزش. این – همراه با پرسنل متخصص که می توانید آنها را مدیریت و مجموعه پیچیده ای از دارو و دیگر ارگان های پشتیبانی که ممکن است مورد نیاز – باید محفوظ برای بیماران بدحال. همکاران اروپایی ما را شناسایی کرده اند که این بیماران را دیگر به جداسازی از تهویه بیش از کسانی که با نوعی پنومونی باکتریایی با نمونه اقامت در بخش مراقبت های ویژه که سه هفته است. این احتمال وجود دارد, بنابراین, که اگر Covid-19 واقعا ضربات سخت و حتی دو برابر شدن بخش مراقبت ظرفیت کافی خواهد بود برای مدیریت تقاضا است. در دسترس بودن تعداد زیادی از قوی و قابل اعتماد کمتر با تکنولوژی بالا هواکش خواهد بود ضروری است در این وضعیت; با این حال ما نمی تواند جلوگیری از این واقعیت است که آموزش مراقبت های ویژه متخصصان سالها طول می کشد و بیشتر بیماران نیاز به تهویه کوچکتر نسبت که باید مراقبت از خود را تحویل داده اکثر کارکنان بسیار آموزش دیده.

البته این فقط در مورد هواکش. زنجیره تامین نیز نیاز به حساب و تجهیزات جانبی از قبیل تزریق پمپ داروها و دارو خود را. و بهداشت حرفه ای به درستی در مورد انعطاف پذیری در زنجیره تامین برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). ما آن را مدیون به خط مقدم ما کارکنان را به اولویت این منظور که به عنوان تعداد کمی از مردم که ممکن است بیمار به طوری که آنها می تواند ارائه مراقبت به ما بیش از ماه های آینده.

Dr ران Daniels است که بنیانگذار انگلستان سپسيس اعتماد و مراقبت های ویژه مشاور

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im