چند کالا نماد شکاف میان غنی و فقیر در شهری آفریقا بیش از آب است. چون Jonesta جمعه و چهار فرزندش زندگی می کنند در طرف اشتباه از آن آنها باید پرداخت 10 برابر بیشتر مناسب برای شستن از کسانی که در نایروبی غنی به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های خانه با آب در حال اجرا.

وقتی که می آید به آب فقر باعث می شود یک لوکس از ضرورت در بهترین زمان. در طول یک coronavirus اپیدمی روزانه هیجانی که در صورت ضعیف شدن تقریبا غیر ممکن است برای حل و فصل.

Mrs جمعه دیده است دولت تبلیغات گفتن او آنچه که او باید انجام دهید برای حفظ خود و خانواده خود را امن است. اما singing Happy Birthday دو بار در حالی که شستن کودکان در دست است که به سختی عملی برای هر دو او و یا دهها هزار نفر کهنه به زاغه از Kawangware در حومه غربی پایتخت کنیا.

“آن ساده است,” او گفت:. “اگر ما دست ما کمتر غذا بخورید.”

آن است که بدون اغراق. هنگامی که وجود دارد هیچ کمبود و کارتل های که به طور غیر قانونی به فروش siphoned کردن شورای آب احساس سخاوتمندانه به اندازه کافی Kawangware ساکنان می توانید خرید یک 20 لیتری گالن آب برای 4p.

اما زمانی که وجود دارد افزایش تقاضا و یا کارتل صاحبان احساس معنی این قیمت می تواند افزایش یابد به 35p.

Mrs جمعه بیکار است. شوهرش نقش تنها متناوب در زندگی خانواده. از طریق شغل های عجیب و غریب در اینجا وجود دارد و او تخمین می زند او به ارمغان می آورد خانه به طور متوسط £1.50 یک روز. بیست لیتر آب به همان مقدار در دو دقیقه – نه برو دور در یک خانواده پنج, اما وجود دارد بسیاری از روزها او نمی تواند استطاعت ،

به عنوان coronavirus اپیدمی شروع به گسترش در آفریقا و جهان در فقیرترین قاره است که در مواجهه با چالش های است که اروپا به سختی تا به حال برای مقابله با.

در مقایسه با دیگر نقاط جهان و آفریقا در ابتدا به نظر می رسید به فرار کرده اند نسبتا صدمه ندیده است. اخیرا در هفته گذشته بخش های بزرگی از آفریقا تا به حال ثبت نشده است تنها یک مورد دیگران صرف تعداد انگشت شماری.

گمانه زنی ها نصب شده است که شاید این قاره آب و هوای گرم و یا آن جمعیتی جوان – فقط سه درصد از کشورهای جنوب صحرای آفریقا بیش از سن 65 – ممکن است مانع از گسترش ویروس.

برخی در این قاره فکر می کردم که شاید سیاه پوست ارائه نوعی از ایمنی. شاید خدا در گذشته متعادل کتاب حساب Oppah Muchinguri زیمبابوه است وزیر دفاع گفت که حزب حاکم تجمع که این بیماری همه گیر فرستاده شده بود برای تنبیه غرب برای اعمال تحریم در کشور است.

اما امیدوار است که این قاره ممکن است به نحوی محافظت می ebbing حتی اگر آنها هنوز به طور کامل ناپدید شد.

در هفته گذشته موارد نزدیک به چهار برابر افزایش از 129 روز پنجشنبه 12 مارس به 888 تا پایان جمعه, 13 مارس. تعدادی از کشورهای آفریقایی با حداقل یک مورد افزایش یافت و از 11 تا 37 بیش از مدت زمان مشابه.

Tedros Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت هشدار می دهد که آفریقا در حال حاضر ممکن است در یک “نقطه اوج”.

“بهترین توصیه برای آفریقا است به آماده شدن برای بدترین و آماده سازی امروز است,” او گفت:.

که آسان تر است از انجام گفت ، رهبران آفریقایی به مراتب کمتر ابزار در نبرد خود را در برابر جدید coronavirus Covid-19 نسبت به همتایان غربی خود.

سلامت زیرساخت است به مراتب بیشتر آسیب پذیر در آفریقا از در اروپا است. کنیا بهداشت و درمان است که بهتر از بسیاری از, اما آن را تنها 155 واحد مراقبت های ویژه تخت برای جمعیت 50 میلیون.

حتی آفریقای جنوبی این قاره پیشرفته ترین اقتصاد است و فقط 1,000 خدمت آن 57 میلیون نفر است.

در کشورهای فقیر این ارقام حتی گریمر: Mali با جمعیت 20 میلیون فقط 20 هواکش.

صحبت از “مسطح منحنی” در آفریقا بنابراین می شود و نه علمی, ترک سیاستمداران تلاش برای تحمیل یک ماندگار سرایت استراتژی است. بسیاری از دولت های آفریقایی به حال عمل کرده و به سرعت ساختمان بر تجربه در سال های اخیر در مبارزه با بیماری های همه گیر مانند ابولا و تب زرد.

نیجریه و کنیا و غنا و آفریقای جنوبی در میان کسانی که مدارس بسته و سوار بر روابط عمومی کمپین برای تشویق خود به انزوای اجتماعی و فاصله.

در عین حال اجتماعی فاصله است که به سختی feasibly در شلوغ زاغه مانند Kawangware. به منظور حمایت از خانواده شش فیلیپ Olindo باید هیئت مدیره یک مینی بوس شلوغ هر روز برای تکمیل 30 دقیقه رفت و آمد به اتاق که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک پاک کن. او نمی باید لوکس کار از خانه.

“من نگران است که با ادامه برای رفتن به محل کار من می خواهم برای پایان دادن به کشتار خانواده من,” او گفت:. “اما اگر من به رفتن به محل کار من هم ممکن است آنها را بکشند – برای چه باید بخوریم؟”

شکنندگی آفریقایی اقتصاد به این معنی است که حتی قدرتمند ترین ابزار باز به دولتهای غربی — به مستند (نگاه کنید به جدول زیر) – کاملا احتمالا بیش از حد خطرناک برای تحمیل.

نگرانی که در بسیاری از موارد می رویم کشف نشده کنیا دولت که به تایید هفت مثبت تشخیص داده و تا کنون نیز بوده است با توجه به مستند.

آن را بعید است که برای انجام این کار به دلیل آن را به سادگی نمی باید از این ظرفیت مالی برای حفاظت از معیشت مردم آن اگر به آنها دستور داد به ماندن در خانه حتی برای یک دوره نسبتا کوتاه است.

ممنوعیت اتباع خارجی از coronavirus متاثر متحده است که در حال حاضر با داشتن یک اثر مخربی بر صنعت گردشگری که به منزله نزدیک به 10 از اقتصاد و استخدام 1.1 میلیون نفر است.

اکثر آفریقایی را در معیشت خود را در بخش غیررسمی تعمیر اتومبیل, فروش سبزیجات و هاوکینگ دست دوم کالا در بازار پر ازدحام هستند که زمین مناسب برای پرورش جدید کروناویروس.
یک معامله گر نشسته در سایه در یک بازار صنایع دستی در کیپ تاون است که باید شلوغ با گردشگران است اما در حال حاضر خالی از سکنه به دلیل شیوع کروناویروس


اعتبار: شاتر

بستن بازار پایین ممکن است جلوگیری از عفونت رای اما در قیمت کاهش مردم به آستانه گرسنگی و به طور بالقوه حتی شروع یک انقلاب کارشناسان هشدار می دهند.

“اقدامات در حال اجرا در توسعه غرب ممکن است کار نمی کند در اینجا بیش از حد خوب” Jaindi Kisero یک مفسر اقتصادی نوشت: در یک ستون در کنیا روزانه ملت این هفته است.

“سعی کنید آنها را در اینجا و ببینید عظیم اختلال در معیشت بخش زیادی از جامعه شهری با پیامدهای منفی بر امنیت ما در شهرستانها عمده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net