من از دست رفته کار من چگونه می توانم برای جهانی اعتبار ؟

اثرات coronavirus در حال گرفتن عوارض خود را به میلیون ها نفر از انگلیسی ها می تواند از یک کار اگر شرکت ها همچنان مجبور به شدت کاهش هزینه های.

وزارت خزانه داری است راه اندازی یک کار احتباس طرح به incentivise کارفرمایان به نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارمندان در حقوق و دستمزد به عنوان امکان پذیر است اما این نمی تواند یک گزینه برای سخت ترین-آمار کسب و کار.

آن را نیز در دسترس به هر یک از بریتانیا پنج میلیون و خود اشتغالی کارگران اگر آنها از دست دادن امرار معاش خود را با توجه به همه گیر. دولت گفته است: “به جای حمایت از آنها از طریق اعطای طرح برای سرپوش گذاشتن به 80pc از سود از دست داده است. متاسفانه همه مترجمان آزاد و پیمانکاران واجد شرایط خواهد بود و حتی کسانی که باید صبر کنید حداقل تا ماه ژوئن برای دریافت پول است.

اگر شما از دست داده اند و کار خود و یا درآمد خود را شما هنوز هم حق را به برخی از پشتیبانی.

جهانی اعتبار

اگر شما پیدا کرده ام خود را خارج از محل کار و یا اگر شما خود اشتغالی و کسب و کار خود و تحت تاثیر بد است, شما می توانید درخواست برای اعتبار جهانی. این پرداخت های ساخته شده توسط دولت برای کمک به خود را با هزینه های زندگی.

به طور معمول استاندارد پرداخت تا £251.77 یک ماه اگر شما مجرد هستید و زیر 25 یا به £317.82 اگر شما بیش از این سن. کسانی که در یک زن و شوهر هر دو زیر 25 خواهد معمولا £395.20 در حالی که کسانی که بیش از 25 دریافت خواهد کرد £398.89 برای هر دو نفر است.

شما ممکن است واجد شرایط برای بیشتر اگر شما کودکان را یک بیماری یا ناتوانی و یا نیاز به کمک به پرداخت اجاره خود را.

این پرداخت شده است به طور موقت افزایش یافته برای 12 ماه آینده برای مطابقت با نرخ قانونی بیمار پرداخت. متقاضیان در حال حاضر قادر به دریافت £94.25 یک هفته.

اولین گام به سوی جهانی دریافت اعتبار برای چک کردن اگر شما واجد شرایط هستند. شما ممکن است خارج می شود اگر شما پس انداز های شخصی £16,000 یا بیشتر هر چند اگر شما پول سرمایه گذاری در کسب و کار خود را این نه تعداد. معیار کامل را می توان در gov.انگلستان/universal-اعتبار است.

پشتیبانی اضافی برای کارکنان

اگر شما مشغول به کار به عنوان یک کارمند در گذشته دو تا سه سال و پرداخت سهم بیمه ملی و سپس شما ممکن است قادر به دریافت “سبک جدید” کارجویان کمک هزینه.

شما نیاز به بیش از 18 اما تحت دولت سن بازنشستگی نمی تواند تمام وقت در آموزش و پرورش در دسترس خواهد بود به کار و نه یک بیماری و یا ناتوانی در متوقف می شود که شما را از کار. شما را مجبور به نشان می دهد شما به طور فعال به دنبال کار جدید برای حفظ و دریافت پرداخت.

کسانی که واجد شرایط هستند می توانید از یک “سبک جدید” کمک هزینه تا 182 روز است که حدود شش ماه است. چک کردن اگر شما واجد شرایط هستید: gov.انگلستان/جویای کار-کمک هزینه.

شما معمولا نیاز به کتاب مصاحبه با Jobcentre Plus برای اثبات شما به دنبال کار شده اند اما این را نمی توان لازم در طول coronavirus دوره است.

پشتیبانی اضافی برای خود اشتغالی

اگر شما خود اشتغالی و از دست دادن کار به کروناویروس ممکن است شما به عنوان هر دو جهانی اعتبار و اشتغال حمایت از کمک هزینه (ESA). برای واجد شرایط بودن شما باید پرداخت به اندازه کافی سهم بیمه ملی یا اعتباری در گذشته دو تا سه سال است.

شما باید تحت دولت حقوق بازنشستگی سن و وضعیت سلامت تاثیر می گذارد که شما چقدر شما کار می کنند. معیار کامل در دسترس هستند در وب سایت دولت: gov.انگلستان/اشتغال-حمایت-کمک هزینه.

دولت نیز با ارائه یک طرح اعطای کمک خواهد کرد که برخی از, اما نه همه افرادی که کار خود را. آنها همچنین قادر خواهد بود برای به تاخیر انداختن پرداخت مالیات و درخواست برای وام.

تاخیر طولانی

کسانی که فقط با قرار دادن در یک مزایای ادعا می کنند در حال حاضر ممکن است پیدا کردن آنها باید صبر کنید هفته تا خود را برای اولین بار چک پرداخت می آید. معمول زمان پردازش برای جهانی اعتبار برنامه پنج هفته. این به خوبی می تواند طولانی تر در حال حاضر به عنوان وجود داشته است تقریبا نیمی از یک میلیون برنامه های کاربردی جدید با متقاضیان گزارش آنلاین صف به ده ها هزار نفر.

صدراعظم همچنین اعلام کرد قصد دارد برای حمایت از کسانی که از دست دادن شغل خود را به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را با دادن وام دهندگان سه ماه تعطیلات در پرداخت های خود را اگر آنها به آن نیاز دارید.

برای مستاجرها او منتشر کرده است £1bn حمایت توسط “افزایش سخاوت از مزایای مسکن و جهانی اعتبار به طوری که محلی کمک هزینه مسکن را پوشش حداقل 30pc از بازار اجاره در منطقه خود است.”

چه شغل می توانم برای درخواست?

برای کسانی که نیاز به بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است خبر خوب این است که بسیاری از مشاغل جدید رفتن. کسب و کار است که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس ارسال شده توسط دهها هزار نفر از لیست کار آنلاین.

کلید شغل است که در تقاضا در حال حاضر شامل درایور تحویل پرستاران و معلمان و پاک کننده ها. وجود دارد 31,387 جدید مشاغل آگهی در فقط سه روز در هفته گذشته در واقع یک شغل آنلاین مدیره.

در این میان فقط وجود دارد بیش از 5000 تبلیغات برای خدمات به مشتریان, کارکنان, 4,600 برای پرستاران و 2,800 در حمل و نقل.

سوپر مارکت ها در میان توده hirers به عنوان آنها مجبور شده اند را بیشتر کارکنان برای پاسخگویی به رشد تقاضا از خریداران.

تسکو اعلام کرده است استخدام 20,000 جدید کارکنان Morrisons در 3,500 جدید تحویل رانندگان است. این بخش با بیشترین رشد را در لیست کار شامل توزیع بخش ارتباطات اجتماعی, مراقبت از, مراقبت از کودکان, ارائه دهندگان خدمات و آموزگار آنلاین.

چگونه می توانم داوطلب ؟

اگر شما در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار و می خواهید به انجام برخی از خوب با وقت آزاد شما را در دست های خود را و سپس شما می توانید ثبت نام به داوطلب برای بیمه خدمات درمانی.

در این هفته وزیر بهداشت مت هنکاک به نام برای 250,000 داوطلبان برای کمک به بیمه خدمات درمانی در این بیماری همه گیر و ظرف 24 ساعت 405,000 مردم امضا کرده بود.

کسانی که داوطلبانه اهدا خواهد شد زمان خود را برای کمک به 1.5 میلیون نفر با وضعیت پزشکی جدا برای 12 هفته است.

هر کسی که بیش از سن 18 سالگی است که مناسب و سالم را نشان می دهد و هیچ علائم کروناویروس ارائه می دهند وقت خود را به این طرح و کمک به تحویل خرید به مردم آسیب پذیر حمل و نقل بیماران به بیمارستان و تحویل پزشکی و چک کردن در جدا کردن مردم از تلفن.

شما می توانید ثبت نام برای تبدیل شدن به یک بیمه خدمات درمانی داوطلب پاسخ در goodsamapp.org/NHS.

بیشتر بخوانید درباره همه نقش های مختلف شما می توانید انجام به عنوان یک داوطلب است.

گزارش اضافی توسط سام مراتع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im