• PGA تور لیدر

J.B. هلمز غرش از طریق فن-بسته بندی بسته شدن کشش در TPC Scottsdale خود باز نه جمعه و سپس برداشت سرب در mellower جانبی گلف بزرگترین حزب.

شش ماه پس از نهایی-دور سقوط و آهسته-بازی جنجال در محیط باز, هولمز در زمان یک سکته مغزی منجر شود به آخر هفته در Waste Management Phoenix باز است. او به ضرب گلوله یک 6-تحت 65 روز پس از ایجاد یک سوراخ در یک در باز کردن و 64.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم است. آن را برای رفتن به واقعا با صدای بلند” هولمز گفت. “فقط نگه داشتن انجام آنچه که من انجام شده است امیدوارم حفظ putts و نه تغییر استراتژی است. این کار خیلی خوب است.”

در ماه جولای در رویال پرتروش هلمز به حال به اشتراک گذاری از دور دوم منجر شود با برنده شین لوری و سپس شات 69-87 به کراوات برای 67. شکست فاسد در غیر این صورت موفق فصل برجسته اوایل پیروزی در Riviera.

J. B. هلمز كم در سومین سوراخ در دور دوم Waste Management Phoenix باز

اعتبار:
ایالات متحده آمریکا امروز

تیاو 37 ساله از کنتاکی رو به دور از بازی در offseason بازی تنها دو دوره در چهار ماه منتهی به سال جدید است. او را تکان داد خاموش زنگ در Kapalua کردم و در قالب هفته گذشته در Torrey Pines با یک کراوات fo

هلمز با بازی پنج سوراخ کشش خود را نه در 5 زیر با birdies در همتراز 5 13 و 15 و par-3 16 و عقاب در کوتاه همتراز-4 17. او ساخته شده یک 16-بالا و پایین صفحه از پشت حاشیه در ورزشگاه 16th, سپس سوار به 6 1/2 به راه اندازی عقاب در 319-حیاط 17.

“من فقط نگران آن شاید رفتن بیش از حد چپ” هولمز گفت. “اما زمانی که من آمار, آن, من فکر کردم من آمار آن در مورد حق و امیدوارم این امر ضربه را به بانک و یا گزاف گویی فقط این بود.”

او bogeyed par-4 18 و در زمان رهبری از Wyndham کلارک با birdies در par-4 اول و همتراز 5 سوم. هلمز در چیپ برای مرغک روی par-4 ششم و به سکته مغزی در par-4 نهم پس از ضربه زدن به یک greenside پناهگاه.

“آمار آن را واقعا خوب در وسط دور” هولمز گفت. “نمی رسید آن را کاملا به عنوان خوب به سمت پایان, اما putted واقعا خوبی بود و قادر به ایجاد برخی از birdies.”

هولمز برنده در TPC اسکاتسدیل آریزونا در سال های 2006 و 2008 برای اولین بار از پنج PGA Tour عناوین.

“این زمانی بود که من درست از آب در آمد, بنابراین من می تواند حرکت آن را کمی بهتر” هولمز گفت. “من هنوز هم آن را دریافت کند وجود دارد اما گلف اتحادش را تغییر بیش از هر چیز. مانند 12 سوراخ متفاوت هستند.”

سازمان دیده بان PGA Tour live در آسمان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de