جک چارلتون می میرد سن 85: انگلستان در سال 1966 جام جهانی برنده و لیدز یونایتد افسانه گذشت

جک چارلتون سابق لیدز انگلستان مدافع که برنده جام جهانی برنده مدال در سال 1966 درگذشت. او 85 بود.

چارلتون تشخیص داده شده مبتلا به لنفوم در سال گذشته و همچنین مبارزه با زوال عقل است.

او خود را صرف کل 21 سال بازی حرفه ای در لیدز, ساخت مشترک باشگاه رکورد 773 ظاهر قبل از بازنشستگی به عنوان یک بازیکن در سال 1973 و در حال رفتن به لذت بردن از موفقیت و رنگارنگ حرفه ای به عنوان یک مدیر.
جک چارلتون (راست) در عمل برای لیدز در برابر برادرش بابی, بازی برای منچستر یونایتد


اعتبار: PA

یکی از فوتبال به زبان انگلیسی محبوب ترین و بزرگ تر از زندگی شخصیت او جادوها مسئول شفیلد چهارشنبه میدلزبورو نیوکاسل و جمهوری ایرلند که او هدایت شده خود را به عمده فینال در یورو 88 و دو بیشتر در فضای 10 سال است.

یک خانواده بیانیه را بخوانید: “جک درگذشت مسالمت آمیز در جمعه 10 ژوئیه در سن 85. او در خانه در Northumberland با خانواده اش در کنار او.

“را به عنوان به خوبی به عنوان یک دوست به بسیاری از او بسیار ستایش شوهر, پدر, پدر و پدربزرگ.
جک چارلتون (مقابل مرکز) جشن پیروزی در سال 1966 جام جهانی با انگلیس


اعتبار: PA

“ما نمی توانیم بیان چگونه افتخار ما فوق العاده زندگی او به رهبری و لذت بردن او به ارمغان آورد به طوری که بسیاری از مردم در کشورهای مختلف و از تمام جنبه های زندگی.

“او کاملا صادقانه, نوع, خنده دار و واقعی مردی که همیشه در زمان حال برای مردم است.

“از دست دادن خود را ترک خواهد کرد یک سوراخ بزرگ در تمام زندگی ما اما ما خدا را شکر برای یک عمر از خاطرات شاد و خوشی.”

در واکنش به اخبار جک چارلتون مرگ

چارلتون نوه روزنامه نگار اما ویلکینسون در توئیتر خود نوشت: “فراتر از غم را برای خداحافظی به محبوب من Thin, جک چارلتون. او غنی شده تا بسیاری از زندگی از طریق فوتبال دوستی و خانواده است. او یک نوع خنده دار و کاملا واقعی و خانواده ما را از دست او فوق العاده.”

 

لیدز یونایتد در توئیتر خود نوشت که این باشگاه بود “عمیقا غمگین به یاد باشگاه افسانه جک چارلتون در گذشت, شب گذشته در سن 85”.

 

Leeds United Supporters’ Trust در توئیتر خود نوشت: “یکی دیگر از انبوه روز غم انگیز برای طرفداران و باشگاه ما به عنوان از دست دادن یکی دیگر از افسانه. RIP بزرگ جک. اگر وجود داشت همیشه برجسته تر سال برای ما به بالا رفتن آن را در حال حاضر, اجازه دهید آن را برای جک نورمن و ترور.”

 

انگلیسی لیگ برتر فوتبال در توئیتر خود نوشت: “ما غمگین برای یادگیری از عبور از @LUFC و @انگلستان افسانه جک چارلتون در سن 85.

“چارلتون ساخته شده از یک باشگاه-ثبت 773 حضور برای لیدز یونایتد به عنوان یک بازیکن و یک جام جهانی برنده با کشور خود. ما هرگز او را فراموش کرده ام.”

 

سابق انگلستان هافبک پیتر رید در توئیتر خود نوشت: “RIP جک مرد بزرگ.”

رید افزود که او “تقریبا امضا برای او” چارلتون در طول روز به عنوان شفیلد ونزدی مدیر.

 

تیم فوتبال انگلستان در توئیتر خود نوشت: “ما در حال ویران خبری که جک چارلتون عضو ما جام جهانی-تیم برنده از سال 1966 درگذشت.

“ما عمیق ترین همدردی با خانواده جک, دوستان و سابق باشگاه است.”

 

فدراسیون فوتبال ایرلند در توئیتر خود نوشت: “این FAI عمیقا غمگین به یاد مرگ جک چارلتون مدیر که تغییر ایرلندی فوتبال برای همیشه لطفا برای.

“افکار ما هستند با پت و خانواده در این زمان غمگین. #RIP”

 

Middlesbrough FC در توئیتر خود نوشت: “ما عمیقا غمگین به گزارش عبور از جک چارلتون یکی از #Boro بزرگترین تا کنون مدیران است.”

 

یکی دیگر از چارلتون سابق باشگاه نیوکاسل یونایتد در توئیتر خود نوشت: “ما عمیقا غمگین برای یادگیری از عبور از سابق #NUFC مدیر و انگلستان در جام جهانی برنده جک چارلتون در سن 85. تبدیل جک. یک افسانه واقعی از این بازی است.”

 

بانوی Elsie رابسون بیوه سابق ایپسوییچ بارسلونا و نیوکاسل مدیر سر بابی رابسون و از چارلتون ادای احترام به هافبک.

در بیانیه ای گفت: “جک عالی بود و فوق العاده حامی ما سرطان موسسه خیریه. او می خواهم آمد به حوادث و دیدار با جمع آوری اعانه و مردم همیشه خیلی هیجان زده برای دیدار جام جهانی برنده است.

“او تا به حال چنین راه در مورد او. او فقط می خواهم همه ما را به لبخند وادارید. من احساس می کنم برای پت و خانواده خود را پس از از دست دادن بزرگ و آنها باید ما همدردی قلبی.”

 

Sinn Fein رهبر مری لو مک دونالد توییتی که چارلتون بود “ایرلند محبوب ترین مرد انگلیسی”.

“با عرض پوزش به شنیدن از خود عبور. او نگه داشته و اونا همه تحت فشار نگه داشته و همه ما را تشویق پسران به رنگ سبز در. علیرضا dheis د برو raibh یک anam.”

 

شفیلد ونزدی در توئیتر خود نوشت: “هر کس در شفیلد ونزدی است غمگین برای یادگیری از عبور از باشگاه افسانه جک چارلتون. RIP.”

 

سابق انگلستان مهاجم گری است و من در توئیتر خود نوشت: “غمگین به شنیدن این که جک چارلتون در گذشت. جام جهانی برنده با انگلستان مدیر احتمالا بهترین ایرلند سمت و زیبا عفونی شخصیت به بوت. تبدیل جک.”

 

سابق لیورپول هافبک ری Houghton بود که دست خود را جمهوری در اولین جک چارلتون اولین مسابقه در اتهام از طرف در سال 1986 گفت: talkSPORT: “او بزرگتر از زندگی بود.”

“کلمه افسانه ای است که استفاده بیش از حد در فوتبال اما نه برای جک برای آنچه که او انجام داده در داخل کشور با لیدز, برنده جام جهانی که او باید شده اند شوالیه برای من هنوز هرگز نفهمیدم که من فکر می کنم که مطلق رسوایی و این واقعیت که او تا به خوبی با ایرلند.

“او همه چیز را تغییر داد در مورد ایرلندی فوتبال وجود دارد به دلیل یک مرحله که در آن ما تا به حال به واجد شرایط برای مسابقات ما تا به حال برخی از بازیکنان بزرگ و بسیار خوب مدیران اما کاملا بیش از خط.

“جک در آمد و تغییر است که ذهنیت ما را از طریق دو جام جهانی و یک قهرمانی اروپا. میراث او در ایرلند است کاملا بزرگ است.”

 

منچستر یونایتد در توئیتر خود نوشت: “ما بسیار غمگین با عبور از جک چارلتون برادر از سر بابی و عضو انگلستان 1966 جام جهانی-تیم برنده.

“ما عمیق ترین تسلیت به تمام چارلتون خانواده خود را فوق العاده غم انگیز از دست دادن.”

 

سابق ایرلند مهاجم جان الدریج در توئیتر خود نوشت: “کاملا سوخته که جک در گذشت!

“چه یک فوتبال مرد دوست داشتنی و ستایش ویژه در ایرلند.بهترین مدیر من خوش شانس بازی کنید.

“زمان ما بود و زمین بود بی بها !افکار من با پت و خانواده!

“پاره کردن دوست خوب من. هرگز فراموش !!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de