جید جونز’ پیشنهاد برای سومین طلای المپیک کمک lockdown هم تیمی های

بریتانیا دو المپیک تکواندو قهرمان جید جونز اصرار او آموزش گرفته شده نه یک شکست با وجود نیاز به تنظیم به اقدامات جدید در این بیماری همه گیر کوروناویروس تشکر در بخشی به او مستند ترتیبات زندگی با همکار عنوان برندگان این ورزش است.

جونز, نایب قهرمان جهان شد و در میان بریتانیا اولین المپیک به رزومه آموزشی ماه گذشته در GB تکواندو را منچستر پایه بعد از نخبگان رزمی و تیم های ورزشی اجازه داده شد برای از سرگیری آموزش برای اولین بار از ماه مارس است.

قبل از مستند ویلز جنگنده بود و در حال حاضر ramping تا شدت از نظام آموزش توسط پله بر روی حصیر در برابر همتایان مرد از بریتیش تیم.

با محدودیت های جدید در محل – که محدود ورزشکاران به مبارزه تنها با کسانی که از خانواده خود – جونز است که نیاز به انطباق با آموزش او. با تشکر به خود او مستند ترتیبات زندگی با همکار, بریتیش, سه بار قهرمان جهان بیانکا ولکدن و ولکدن دوست پسر آرون کوک سه بار قهرمان اروپا او آموزش نمی plateaued.
جونز و بیانکا ولکدن (راست) تبدیل گاراژ خود را به یک آموزش بدنسازی


اعتبار: توییتر @BiancaW_tkd

“من شده است به آموزش با بیانکا دوست پسر هارون که زندگی با ما” نشان جونز. “او مانند 87kg و من شده است به مبارزه با او بنابراین گاهی اوقات من او را در سر و بهتر از او. بنابراین من هنوز هم که فشار اما من به دنبال به جلو به گرفتن که آموزش با پسران است.

“این هنوز هم یک کمی عجیب است. ما باید به راه رفتن را از طریق درب و عملکرد مدیر به یک ماسک بر روی و به ما متوسط و انجام تمام این چک ها قبل از او می تواند اجازه دهید ما را در.

“ما باید آموزش های خاص شکافها و ما فقط می تواند در آن زمان بنابراین شما نمی توانید برای دیدن بسیاری از مردم فقط گروه خود را. وجود دارد یک جدول با بارهای از مواد ضد عفونی کننده و در هر زمان شما به پایان جلسه خود را شما باید برای رفتن در اطراف پاشش تمام تجهیزات است که شما استفاده می شود. این مربی به لحاظ اجتماعی فاصله در ماسک و دستکش و اما ما فقط خوشحالم که به پشت و به آرامی در حال حرکت رو به جلو با آن همه است.”

جونز مناقصه به نوشتن نام خود را به کتاب های تاریخ در سال آینده را به بازی زمانی که او می تواند تبدیل به اولین ورزشکار در ورزش به ادعای سه المپیک مدال طلا. 27 ساله و متعلق به قبیله از ورزشکار در کنار سوار اسب سوار شارلوت Dujardin و مسیر دوچرخه سوار لورا کنی که هم امید به تکمیل سه نفر از المپیک عناوین.
جونز خطابه طلا در دو سال 2012 و 2016 بازی های المپیک


اعتبار: Under Armour

“اگر هر چیزی آن را [به تعویق افتادن] من حتی گرسنه” جونز گفت که در حال حاضر واجد شرایط برای بازی و می تواند بازگشت به رقابت در جایزه بزرگ در ماه نوامبر.

“فقط متوجه نحوه خاص آن است که برای رسیدن به حتی رفتن به المپیک و یک فرصت برای ایجاد تاریخچه. بازی های المپیک می تواند لغو شده اند بنابراین این واقعیت است که آن را فقط به تعویق افتاده است باعث می شود من احساس می کنم واقعا خوش شانس است. من هنوز هم که فرصتی برای انجام آن واقعا و آن را سوخت آتش است.

“من از دیدن آن به عنوان یک بیت از یک برکت و رحمت واقعا چرا ما باید زمان بیشتری را به آموزش و زمان بیشتری برای آماده سازی و به مطمئن شوید که من حتی آماده تر از من بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im