مورد پنسیلوانیا بیمار سرطانی محکوم به هفت سال زندان برای دزدی از مغازه برانگیخته بحث بر سیستم عدالت.

اشلی Menser, 36, که دارای تخمدان و سرطان دهانه رحم داده شد حداقل 10 ماه حبس برای سرقت $109 (£83) ارزش کالا از بازار است.

دولت معاون فرماندار انتقاد از مجازات به عنوان “دیوانه”.

اما دادستان منطقه به عقیده داشت با استناد به زن قبل از ضبط.

Menser آغاز شده است در خدمت او زندان پس شفاعت گناه در 22 ژانویه و محکوم لبنان County قاضی ساموئل کلاین.

معاون فرماندار جان Fetterman روز جمعه به نام قاضی به “گمراه در کنار رحمت” در Menser است. او بعد از ارائه شخصا به بازپرداخت فروشگاه کالاهای به سرقت رفته.

“آنچه در جهان آیا شما شایستگی این را به زندان فرستاده می شود برای 10 ماه برای سرقت $110 به ارزش غذایی از او پرسید: در نیویورک تایمز.

آقای Fetterman گفت: در این مورد یک مثال از شکست آمریکا در سیستم عدالت کیفری و چه آن دسته از مردم با مسائل مربوط به سلامت روانی و یا اعتیاد به مواد مخدر.

Menser یک مادر از چهار به حال سابقه اختلال استرس پس از سانحه و سوء مصرف مواد مخدر برای او که دریافت درمان PA پست روزنامه گزارش شده است. او مبتلا به سرطان در سال 2011.

“هیچ کس می خواهد این” آقای Fetterman گفت.

اما دولت دادستان منطقه تحت فشار قرار دادند تا در برابر آقای Fetterman پاسخ گفت: او از سمت چپ جزئیات کلیدی در مورد انتقادات خود را.

“ما معاون فرماندار یافت می شود آن را مناسب برای انتقاد از دادگاه و قربانی; او رفت تا آنجا که به ارائه شخصا تحویل چک به صورت اساسی به مقدار قربانی به تبرئه متهم از جرم” دادستان منطقه اسکله هس Graf گفت.

“او موفق به ذکر است در هر یک از توییت خود, اما, گسترده, سابقه قبل از متهم او سوء مصرف مواد مخدر و یا این واقعیت است که صدور حکم در محدوده – به عنوان تعیین شده توسط قانونگذاری – تماس زمان زندان است.”

با توجه به دفتر دادستان منطقه, Menser 13 قبل از سرقت اعتقادات و یک رکورد با رفاه تقلب و به خطر انداختن کودکان را رفاه.

او التماس کرد گناه را به خرده فروشی سرقت برای سرقت کالا از جمله آرایش, رنگ مو و یک شمع از لبنان, پنسیلوانیا, Weis Markets فروشگاه مواد غذایی در سال 2018 است.

Ms گراف اشاره کرد که دولت سیستم زندان است “قادر به پرداختن به نگرانی های جدی در سلامتی برای زندانیان”.

او گفت Menser حال حاضر درمان برای مسائل پزشکی در سال گذشته, اما خانواده اش گفته است که آنها تا به حال برنامه ریزی یک انکولوژی ملاقات روز از صدور حکم و برنامه ریزی در تنظیم هیسترکتومی بعد.

این Menser خانواده نیز گفت که او دریافت کرده است بدون درمان پس از او صدور حکم است. وکیل او خواسته است قاضی به تجدید نظر در این حکم است.

در مورد تقسیم رسانه های اجتماعی بیش از حد با برخی از افراد ستایش آقای Fetterman برای همدلی و دیگران گفت: Menser نمی شد یک مثال خوب از یک قربانی از سیستم.

ما زندانیان مجاز به مراقبت های پزشکی توسط قانون اساسی این کشور در سال های اخیر برای سود موسسات که ارائه مراقبت های بهداشتی به زندان آمده اند زیر آتش برای عدم به اندازه کافی درمان زندانیان.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا می گوید که اغلب سلامت روانی شرایط دیگر بیماری های مزمن و شرایط اضطراری در حال درمان نشده توسط کارکنان زندان است.

با توجه به ایالات متحده آمریکا اداره دادگستری آمار حدود 22 درصد از مرگ و میر در بازداشت به علت سرطان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im