جمال بومن شکست وقت الیوت انگل در نیویورک اولیه

سابق برانکس میانه مدیر مدرسه جمال بومن است مورد ضرب و شتم 16-اصطلاح کنگره الیوت انگل در نیویورک دموکراتیک اولیه در دیگر ناراحت پیروزی برای حزب مترقی بال.

آسوشیتد پرس به نام مسابقه جمعه پس از به دست آوردن یک غایب شمارش آرا نشان داد که انگل دقت پیش رو در میان رای دریافت از طریق پست, اما نه نزدیک به حاشیه های لازم برای غلبه بر بومن اولیه روز استفاده. AP را در تماس با آمد و پس از آن به دست آمده غایب شمارش آرا از شهرستان Westchester. رای توسط ایمیل در برانکس هنوز منتشر شود اما اوزیل غایب شمارش آراء تا کنون نشان داد که بومن سرب از آرای فرد بیش از حد بزرگ برای انگل برای غلبه بر.

بومن برنده در مبارزات انتخاباتی فصل طرح میتوانست برای اولین بار توسط coronavirus شیوع سپس با تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

“من یک مرد سیاه پوست که مطرح شد توسط یک مادر تنها در یک پروژه مسکن. که داستان نمی کند و معمولا در پایان کنگره است. اما امروز که 11 ساله بود که مورد ضرب و شتم توسط پلیس به بعدی خود را نماینده” بومن در بیانیه ای گفت. او گفت: مبارزات انتخاباتی خود بود که در مبارزه برای نژادی و عدالت اقتصادی “و آن طنین انداز در هر بخشی از منطقه است.”

سیاسی تازه کار است که هرگز برگزار دفتر عمومی بومن استدلال در طول مبارزات انتخاباتی خود که انگل 73 ساله رئیس کمیته روابط خارجی مجلس بود از دست داده خود را از لحاظ اقتصادی و نژادی متنوع منطقه.

انگل سهوا کمک بومن استدلال که ممکن است در اقیانوس اطلس خبرنگار او را گرفتار در یک دروغ در مورد بودن در منطقه خود را برای یک coronavirus مربوط به رویداد زمانی که او در خانه اش در ایالت مریلند. سپس طی یک برانکس کنفرانس خبری در مورد بازداشت معترضان به خشونت پلیس انگل بود در باز میکروفون شفاعت اجازه داده می شود برای رسیدگی به جمعیت گفت: “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت.”

در شکست انگل بومن تکرار موفقیت دموکراتیک سوسیالیستی اسکندریه Ocasio-کورتز که شکست یکی دیگر از قدرتمند شهر نیویورک از حزب دموکرات جو کراولی در همسایه کنگره منطقه دو سال پیش.

انگل آرزو بومن نیز در یک بیانیه منتشر شده از طریق یک سخنگوی و گفت: این منطقه به شدت نیاز به منابع از واشنگتن “و ما باید همچنان به مبارزه با آنها.”

این کمپین بود, جدیدترین پروکسی نبرد میان حزب مترقی و عملی بال. بومن تایید شد Ocasio-کورتز و آمریکا سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن در حالی که انگل برداشت حمایت از هیلاری کلینتون و سناتور مارک کرک چارلز شومر.

بومن شدم در مسکن عمومی در شهر نیویورک است. او یک معلم و مشاور مدرسه برای چندین سال قبل از تبدیل شدن به تاسیس اصلی از برانکس, دبیرستان, سنگ بنای آکادمی برای عمل اجتماعی است.

نامزد کریس فینک سامی Ravelo و Andom Ghebreghiorgis همچنین به نظر می رسد در انتخابات اگر چه Ghebreghiorgis خارج از مسابقه و تایید و بومن.

منطقه است که به شدت دموکراتیک بنابراین برنده اصلی است که تقریبا مطمئن از پیروزی در انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit