بازیگر Jameela Jamila آمده است به عنوان عجیب و غریب در میان واکنش بیش از نقش خود در یک رقابت جدید را نشان می دهد. “خوب جای” ستاره ساخته شده بیانیه ای در توییتر توضیح “این است که چگونه من آن را می خواستم به بیرون می آیند.”

جمیل توییتی سه-صفحه بیانیه با عنوان “توییتر وحشیانه است” در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

“این است که چرا من هرگز به طور رسمی بیرون آمد به عنوان عجیب و غریب,” او گفت:. “من اضافه شده یک رنگین کمان به نام من زمانی که من احساس آماده چند سال پیش آن را به عنوان آسان نیست در جنوب آسیا جامعه پذیرفته می شود و من همیشه پاسخ صادقانه اگر تا کنون مستقیم در مورد آن پرسید در توییتر. اما من آن را نگه داشته است پایین چون من ترسم از درد بودن متهم نمایشی ارابه موسیقی پریدن بیش از چیزی که باعث شد من بسیاری از سردرگمی و ترس و آشفتگی زمانی که من بچه بودم.”

روند اخبار

او اضافه کرد که او نمی آید از یک خانواده با “هر کسی که آشکارا کردن.”

“این هم ترسناک به عنوان یک بازیگر به آشکارا اعتراف تمایلات جنسی خود را به ویژه هنگامی که شما در حال حاضر قهوه ای زن در سی سالگی خود را,” او گفت:. “این است که چگونه من آن را می خواستم به بیرون می آیند.”

33 سال پس از آن اعلام کرد او خواهد بود گرفتن یک استراحت از توییتر برای “مدتی” را به عنوان او نمی خواهند به “جزئیات ميانگين نظرات” رد خود را اعلام. “شما می توانید افکار خود را,” او گفت:.

مجری همچنین خطاب به واکنش منفی به نقش خود در آینده unscripted سری “افسانه ای” از جریان سرویس HBO حداکثر. پلت فرم اعلام کرد که نشان می دهد در ماه سپتامبر با توجه به تنوع است.

“افسانه ای” است که یک رقابت نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد voguing تیم به نام “خانه” با یک فرصت برای برنده شدن پول از طریق مد و رقص چالش است. سبک رقص شناخته شده به عنوان “وگ” یک “بسیار تلطیف فرم رقص ایجاد شده توسط سیاه و لاتین تجاوز جوامع” با توجه به موزه ملی تاریخ و فرهنگ.

جمیل که به طور منظم صحبت می کند پشتیبانی برای بدن مثبت و علیه زن ستیزی و نژاد پرستی آنلاین اعلام کرد او می تواند یک قاضی در نمایش جدید در روز سه شنبه. او participance در این نمایشگاه ملاقات با تحقیر توسط برخی که اعتقاد بر این نقش باید به یک عضو از جامعه تجاوز.

“نگاه من است که همه ما در اینجا فقط در تلاش برای دریافت یک چک” نوشت طنز, هنرمند, Adam Ellis در روز سه شنبه. “اما @jameelajamil how are you gonna کار خستگی ناپذیر از طرف مردم کمتر و سپس به نوبه خود در اطراف و قبول یک کار در یک پانل که باید جمعیت با دگرباشان جنسی و ترانس مردم؟”

جمیل توضیح داد در بیانیه روز چهارشنبه که او می داند که “حال عجیب و غریب” واجد شرایط نیست او به عنوان یک متخصص در جامعه است که نشان داده خواهد شد در نشان می دهد. او همچنین گفت که او خواهد بود که منجر قاضی نه میزبان و یا تشریفات.

“من با افتخار و قدرت و زیادی زیر را به این نمایش” جمیل گفت. “گاهی اوقات آن را طول می کشد کسانی که با قدرت بیشتر برای کمک به نشان می دهد دریافت زمین, بنابراین ما می تواند به حاشیه رانده شده ستاره که سزاوار موردتوجه وتماشای عموم و به آنها فرصت بدهید.”

او اضافه کرد که او یک “تازه وارد” به جامعه خواهد شد و یک پنجره “در” برای کسانی که فقط کشف آن است. جمیل گفت: این نشان می دهد آغاز می شود تیراندازی در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de