James Bond کتاب نوشته شده توسط ایان فلمینگ برای فروش برای £27,500

که یان فلمینگ به ارائه کپی از شما فقط دو بار زندگی خود جیمز باند کلاسیک به یک دوست نزدیک آن نشده اند می تواند مناسب تر هدیه به عنوان یک رمان جاسوسی. گیرنده سابق سیا, مدیر آلن دالس که ذکر شده است با نام در آن کتاب است.

خالق یکی از مهم ترین شخصیت های نمادین در 20 قرن ادبیات اضافه شده یک مدل ژاپنی نوشته است که اشاره به یک طرح که در آن 007 فرستاده شده است به ژاپن: “به آسمانی دالس-سن از بدبختی فلمینگ-سن”. کتیبه منعکس دوستی بین دو مرد که هر دو برگزار شد, ارشد در کشور مربوطه و سازمان های اطلاعاتی و که هر دو الهام گرفته از دیگر کار می کنند.

حالا که کپی است به احتمال زیاد به تحریک جمع اوراق قرضه به عنوان یادگاری از آن شده است به دست آورد توسط پیتر هرینگتون منجر باستانی کتابفروشان در لندن است. چنین است نادر بودن آن است که از آن خواهد شد ارائه شده برای فروش در £27,500.

دالس به ریاست سازمان سیا از سال 1953 تا 1961. او یک رقم قابل توجه در اوایل جنگ سرد و تحقیقات توسط کریستوفر موران, یک متخصص در امنیت ملی آمریکا نشان می دهد که او مجذوب شده توسط فلمینگ داستانی جاسوسی. در حالی که در زندگی واقعی عوامل سیا سعی در کپی پیوند به سبک, تکنولوژی و gadgets – از جمله سم نوک خنجر کفش پوشیده شده توسط یک تبه کار در از روسیه با عشق – دالس به نوبه خود تحت تاثیر فلمینگ نوشتن درباره ما سازمان های اطلاعاتی.
چنین است نادر بودن آن است که از آن خواهد شد ارائه شده برای فروش در £27,500

در You Only Live Twice, M – رئیس Secret Intelligence Service – اشاره دالس با نام در شکایت است که سازمان سیا متوقف شده آشکار اطلاعات به MI6: “آنها که به عنوان خصوصی خود را حفظ کند. زمانی که آلن دالس بود مسئول ما با استفاده حداقل به هضم از هر گونه مسائل که نگران ما, اما این مرد جدید McCone تا پایین ترک خورده در همه است.”

این دو نفر برای اولین بار ملاقات در سال 1959 ناهار خوری با هم در لندن. آنها آمار آن را بلافاصله و دوستی به طول انجامید تا فلمینگ مرگ در سال 1964.

کتاب فروش Pom Harrington گفت: “باند ارائه شده محبوب احترام برای سازمان سیا کار به خصوص در زمانی که اتحاد جماهیر شوروی تیرباران پایین U-2 هواپیمای جاسوسی و شکست خورده, Bay of Pigs invasion تحت دالس دیده بان – او را به استعفا بیش از دومی به رهبری ادعا می کند که این سازمان بود بی اثر و ضعیف اجرا شود.”

وی افزود: “پس از دالس مرگ CIA توقیف مقالات خصوصی خود را پیدا کردن با برخی از شوک که در دالس و فلمینگ مکاتبات سابق نشان داد مقدار اطلاعات حساس به دومی که دالس به طور فعال به دنبال فلمینگ مشاوره در هوش امور… رابطه بین دالس و فلمینگ نشان می دهد که هوش واقعی نیز می یابد الهام در جاسوسی, داستان, آنها, ارائه, برای فن آوری و قهرمانانه خود تصویر. آن dispels این تصور که پیوند یک موضوع مورد علاقه صرفا به طرفداران و منتقدان از فرهنگ عامه و نه یک ارزش مطالعه توسط مورخان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net