جیمز Clyburn بالا, کارولینای جنوبی, دموکرات, تایید بایدن

واشنگتن — کنگره جیمز Clyburn سوم بالاترین-رتبه بندی دموکرات در مجلس و یکی از قدرتمند ترین نیروهای در کارولینای جنوبی سیاست تایید و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور روز چهارشنبه سه روز پیش از نخل باد بزنی دولت را بسیار مهم اولیه است.

“من خواهد بود در رای گیری برای جو بایدن. من می خواهم اهالی کارولینای جنوبی به رای جو بایدن” Clyburn گفت: در یک رویداد با بایدن در شمال چارلستون کارولینای جنوبی است. “من می دانم که جو. ما می دانیم که جو. اما مهمتر از همه جو می داند ما است.”

Clyburn گفت: “ترس برای آینده این کشور” و دست و پنجه نرم با انتخاب خود را قبل از تصمیم گیری به تایید دیرین خود ،

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

“من نمی توانم فکر می کنم از هر کسی بهتر است, بهتر, آماده, من فکر می کنم هیچ کس با صداقت و هیچ کس متعهد به اصول اساسی است که این کشور آنچه در آن است از من بزرگ مرحوم من همسر دوست, جو بایدن,” او اضافه شده است.

شنبه اولیه را تست معاون سابق رئیس جمهور دیرینه پشتیبانی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار, جامعه, بزرگترین دموکراتیک رای گیری بلوک در کشور و همچنین زنده ماندن در رقابت برای ریاست جمهوری این حزب نامزدی.

حمایت از Clyburn خانه اکثریت شلاق و یک عضو کنگره از سال 1993 است که افزایش بسیار مورد نیاز برای بایدن به عنوان او تلاش می کند برای بلانت ورمونت سناتور برنی ساندرز’ شتاب و دوباره خود را به عنوان یک نامزد پیشرو در این زمینه است. پس از پیشرو نظرسنجی برای هفته پیش از اولین نامزدی, مسابقات, بایدن underperformed در آیووا و نیوهمشایر و نوادا تقسیم حمایت از متوسط دموکراتیک رای دهندگان با نامزدها مانند سناتور ctq و پیت Buttigieg.

در دهم دموکراتیک ریاست جمهوری بحث میزبانی شده توسط ایسنا در تاریخ سهشنبه بایدن که به پیروزی چهار مسابقه گفت: او برای کسب آرای نخل باد بزنی دولت دموکرات.

“من مانند شیطان به کسب آرای آفریقایی جامعه نه فقط در اینجا بلکه در سراسر کشور است. من آمدن به اینجا را برای سال ها و سال می شود.” “من انتظار نداریم که هر چیزی. من قصد دارم برای به دست آوردن رای می دهند.”

“من قصد دارم برای برنده شدن در کارولینای جنوبی و من برنده خواهد شد آفریقایی رای در ایالت کارولینای جنوبی،,” او اضافه شده است.

در رادیو فردا نظرسنجی منتشر شد یکشنبه, سابق, معاون رئیس جمهور, رئیس جمهور اوباما برگزار شد تک رقمی سرب بیش از Sanders. اگر چه هنوز هم در سرب بایدن دیده است حمایت خود را در کارولینای جنوبی, رها در حالی که نامزدها مانند ساندرز و تام Steyer خود را دیده اند حمایت به احتمال زیاد در میان رای دهندگان در کشور افزایش یابد.

در علاوه بر این به Clyburn, حمایت بایدن که نماینده دلاور در سنا برای بیش از 35 سال در حال حاضر دریافت حمایت از 18 نفر از اعضای کنگره سیاه حزبی — بیشتر از هر نامزد در مقدماتی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

بو اریکسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im