Jamie Carragher, مصاحبه ترنت الکساندر-آرنولد: “ما می خواهیم به مانند رونالدو و مسی – یک عنوان کافی نیست’

دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

آن زمان من 5,975 روز شانزده سال و 737 بازی های قبل از من در رویای برنده تنها جایزه که فراموش من در لیورپول است.

ترنت الکساندر-آرنولد برنده بسیاری در سن 21, یک, لیگ برتر و لیگ قهرمانان برنده تنها پس از 127 حضور برای بچگی خود تیم.

“خوب ترنت فکر می کنم همه ما که در آمد از طریق لیورپول در آکادمی و هرگز دست های ما که در لیگ عنوان” من به او گفتم ما در زوم مصاحبه این هفته است.

“شاید آن را خیلی آسان تر برای من” او پاسخ داد.

چرا ؟

“از آنجا که از تیم و مدیر و جایی که این باشگاه در حال حاضر است.

“این همان نیست برای بسیاری از شما بیابان هنگامی که شما برای اولین بار از طریق آکادمی. من آمد به یک طرف است که تا به حال بسیار با کیفیت در سراسر قادر به رفتن تا فصل گذشته اثبات آن در سطح جهانی و نگه داشتن فشار در. در حال حاضر این باشگاه در یک موقعیت که در آن ما تعلق در ارتفاعات اروپا و فوتبال انگلیسی است.”

من نمی تواند بیشتر هیجان زده برای ترنت. و بله چرا که نه آن اعتراف, من نمی تواند کمک کند اما می خواهید آن را به حال شده است برای من.

در طول 2000s, استیون جرارد و من نومید دیدن منچستر یونایتد ‘کلاس ’92’ جمع آوری عنوان بر اساس عنوان.

آنچه که من عاشق شنیدن از الکساندر-آرنولد است که او تصور خود را تبدیل شدن به لیورپول Ryan Giggs یک باشگاه مرد در حال ظهور از آکادمی قصد به دنبال بازگشت در 15 سال زمان و به رسمیت شناختن چند سال گذشته به عنوان نقطه شروع و نه از اوج.

نزدیک به خانه من تعجب می کنم که آیا ترنت به فکر تبدیل شدن به یک مدرن و روز Ian Callaghan که بازی فوق العاده ای 857 بار برای لیورپول بین 1959-1978 برنده پنج عنوان و دو اروپایی فنجان.
الکساندر-آرنولد در یکی از اولین لیگ برتر حضور در 2017


اعتبار: سازمان حفاظت محیط زیست

از من خواسته الکساندر-آرنولد اگر او می خواهد که حضور ثابت – آینده کاپیتان من را توصیف به عنوان تجسم لیورپول در زمین – حصول اطمینان از هر کس پیاده به اتاق پانسمان به شرح زیر عنوان مثال تعیین شده توسط Jurgen Klopp کلاس از سال 2020 است.

“قطعا” او گفت:.

“ما می خواهیم به رفتن به پایین به عنوان یکی از بهترین تیم لیورپول در تاریخ است. ما می دانیم که ما در یک راه مناسب و معقول پایین مسیر و وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا ما نمی تواند انجام دهد.

“این موقعیت های که در آن شما باید یک تیم است که بازیکنان برای پنج شاید شش سال از روی لئامت دادن به چالش کشیدن و هل دادن برای لیگ و لیگ قهرمانان نمی آیند در اطراف اغلب. که به نظر نمی رسد واقع بینانه – شاید برخی از تیم ها را می گویند نیست و شما نمی توانید انتظار برای هر دو مسابقات هر سال – اما برای ما که هدف این است که. ما می خواهیم در لیگ قهرمانان نهایی هر سال و مطمئن شوید که ما در عنوان مسابقه هر ماه آوریل و مه.

“در حال حاضر باشگاه در یک موقعیت ما شده اند نه برای یک زمان طولانی. ما نشان داده اند ما می توانید برنده هر جایزه. ما موفق به کسب دو تا از بزرگترین در این فضا از دو سال به اثبات خودمان و بقیه جهان ما قادر به. کار ما این است که به نگه داشتن که انگیزه و با نیا که راه او است که نمی خواهد یک مشکل است. هیچ کس آرام است تفکر “ما آن را به دست آورد هنگامی که’. ما نمی خواهیم به عنوان یک تیم است که برنده آن و پس از آن می رود یکی دیگر از 20 یا 30 سال بدون برد دوباره آن را.”

اما آنچه در مورد بیشتر به چالش کشیدن ،

“من خواهد بود احمقانه به فکر می کنم راه من را شروع کرده اند من لیورپول حرفه ای و راه آن است که در حال حاضر انجام خواهد داد برای 15 سال آینده” او موافقت کرد.

“من ساده و بی تکلف به فکر می کنم آن است که همیشه رفتن به بود. آن سخت است برای دیدن است که به دلیل راه کارهایی در لیگ برتر با تیم های در حال تحول بسیار است. هر سال وجود دارد پنج یا شش تیم قادر به برنده شدن در این عنوان است.

“اما من می گویند بله, اما آن را می رود و من همیشه احساس می کنم که مسئولیت را به انجام همه چیز را من می توانم برای حفظ این باشگاه در بالاترین سطح کلاس جهانی.

“من می دانم این تیم خواهد شد, بازیکنان خواهد شد و دیگران می آیند و کارکنان نیز ممکن است تغییر کند. آنها در هر باشگاه فوتبال. شما باید برای تغییر با زمان و ماندن با آن اقامت جلوتر از بازی کردن زمین به عنوان به خوبی به عنوان آن را به عنوان ما.”
الکساندر-آرنولد در حال حاضر در حال تاسیس به عنوان یکی از بهترین پر پشت در اروپا


اعتبار: PA

گوش دادن به الکساندر-آرنولد اشتها برای بیشتر است, خطر ناک برای هواداران لیورپول. او در حال حاضر برای تلفن های موبایل و از همه مهمتر نمایشنامه مثل یک رهبر است. شده است که یک جاه طلبی های شخصی پس از اولین بازی خود را در سال 2016.

“تبدیل شدن به کاپیتان لیورپول در نهایت انگیزه من هر روز,” او گفت:.

“این چیزی است که من می خواهم برای رسیدن به. بدیهی است که نمی خواهد من تصمیم اما اگر من مدیریت نیست که قبل از پایان زندگی حرفه ای من خواهد بود نا امید کرد. من همیشه فکر می کردم که در مورد. آیا این اتفاق می افتد یا نه من احساس می کنم آن است که کار من در لیورپول به عنوان مثال منجر شود. من همیشه سعی کنید برای انجام این کار در حال حاضر – به عنوان مثال برای جوانتر بیابان آینده را از طریق. من احساس به عنوان اگر من بخشی از یک تیم که در آن هر کس با نفوذ و کمک به یکدیگر. این چیزی است که کاپیتان انجام دهد. آنها منجر شود و کشیدن کنار از طریق بار دشوار و انگیزه بازیکنان در کنار آنها است.”

به وضوح بسیاری از این می آید از مدیر اما سطح خود انگیزه به معنی Klopp است موعظه به جماعت او تبدیل طولانی در پیش است.

“به صداقت بلافاصله پس از ما موفق به کسب عنوان او گفت: هرگز هر چیزی گفت:” الکساندر-آرنولد.

“او گفت که او چیزی نمی گویند در این شب به خاطر او در آن و احساس عاطفی. احساسات در حال اجرا بودند ، سپس در روز یکشنبه ما یک تیم نشست و او به ما گفت که در حالی که ما تا به حال چیزی بسیار ویژه و شگفت آور آن بود در حال حاضر یک مورد از “خوب انجام می شود جشن می گیرند و آن را برای یک بیت اما در حال حاضر ما دوباره و فشار بیشتر”.

“من آنجا نشسته و خودم را خندان. همه من می توانم فکر می کنم این بود: “بله این همان ذهنیت من”. همه بازیکنان را به شما بگویم همان است.”

آن شده است به طور گسترده ای گزارش داد که چگونه در طول مستند با مدیر و بازیکنان بودند شیفته تجدید تمرکز بر خستگی ناپذیر موفق شیکاگو بولز از 1990s شروع شد. گوش دادن به الکساندر-آرنولد آن را احساس می کند مانند آن تحسین Netflix مستند تولید شد و در زمان مناسب در آنفیلد تاریخ است.

“من فکر می کنم هر کس به تماشای “آخرین رقص’,” او گفت:.

“همه ما در مورد آن صحبت کرد. همه تحت تاثیر قرار گرفته بود زیرا مایکل جردن یکی از بهترین و احتمالا بزرگترین ورزشکار تا کنون. این که آیا شما تماشای NBA و بسکتبال یا نه شما می دانید که او چه کسی است. این خیلی هیجان انگیز بود برای دیدن روند فکر رفتن به هر فصل و طرز فکر او بود. یکی از چیزهایی که آمد در سراسر به من درایو خود را و راه او را تحت فشار قرار دادند جفت تیم خود را. که ممکن است کمی بیش از حد برای برخی از افراد, اما برخی از مردم در یک اتاق پانسمان مانند آن و رشد کردن آن را – به نقد هر روز و تحت فشار قرار دادند. من آن را واقعا روشنگری.

“اگر شما نگاهی به رونالدو و مسی آن همان است. شما هرگز آنها را ببینید و آرامش بخش است. رونالدو موفق به کسب پنج قهرمانی لیگ. اگر شما از او خواست اگر او خوشحال است که او خواهد گفت: “کمی, اما من می خواهم یکی دیگر”. بیشتر به شما برنده شدن بیشتر شما می خواهم یکی دیگر بنابراین شما می توانید به پایین به عنوان یک افسانه است. این امر می تواند سخت تر از بازی کردن و تلاش برای آن است.

“به عنوان یک ورزشکار این امر می تواند عجیب و غریب نیست که ماهیت رقابتی. شما نیاز به اهداف و جاه طلبی. برای دو فصل است که جاه طلبی بود که برنده بزرگترین جایزه تا کنون به عنوان لیورپول نگران هستند که در لیگ برتر. در آینده نزدیک در سال گذشته دشوار بود. در فصل آینده خواهد بود. این یک واکنش طبیعی برای ما به عنوان بازیکنان به نگه داشتن فشار برای رسیدن به آنچه که دیگران انجام نداده اند.”

  • ادامه مطلب: لیورپول 1990 در لیورپول 2020: عنوان برندگان از 30 سال پیش به احکام خود را در Jurgen Klopp مردان

گذشته از لیگ برتر عناوین و اروپایی فنجان ترنت اذعان می کند او یکی دیگر از متوسط جاه طلبی.

“من فکر می کنم در مورد چگونه من می توانم در مورد تبدیل شدن به بهترین حق بازگشت به لیگ برتر تا به حال دیده می شود,” او گفت:.

که بیش از حد دشوار است من به او گفتم.

“شما فقط باید به گذشته گری نویل!”

“وقتی که همه میدارد خود را همیشه بهترین تیم های لیگ برتر من می خواهم نام من به تیم خود و نه او!”

بد نیست برای یک بازیکن است که تا زمانی که زیدان تصمیم گرفت او کامل حق بازگشت, بازی های برگزار شده جوانان خود را حرفه ای در هافبک.

“در حق من پیدا کردن من بیشتر لمس توپ از هر کسی حتی بیشتر از من در خط میانی. در حال حاضر آن را شکست به طوری که بدون نیاز به آن را تعمیر کنند.”

لیورپول این شانس را به ایجاد یک بیانیه فوری به عنوان قهرمانان در اتحاد روز پنج شنبه شب. برای ترنت حزب است که در خود نگه دارد.

“نیا می گوید: از آن خواهد بود که بیشترین بازی را برای همیشه بازی در پشت درهای بسته” او گفت:.

“این رقابت از دو سال گذشته قطعا. فصل آینده ما فقط نمی دانم. وجود دارد این است که کیفیت در چلسی و شما می بینید که بازیکنان آنها در حال در آوردن. من انتظار سیتی و لیورپول به بالا وجود دارد دوباره. هنگامی که ما آنها را در ماه نوامبر ما در حال حاضر می دانستند که یک بازی بزرگ در شرایط مسابقه عنوان مهم نیست که چقدر زود آن را در این فصل است. هر سه امتیاز در برابر شهر بزرگ است. جان سنگ های هدف خط ترخیص شد تنها تفاوت بین ما فصل گذشته تفاوت بین اینکه آیا یا نه ما برنده لیگ.

“این است که رقابت ما می خواهید چون من فکر می کنم ما فشار هر یک از دیگر به مطمئن شوید که ما هر دو در داخل و در میان آن است.”

در نهایت پایان دادن به باشگاه آکادمی تلاش برای پیدا کردن یک لیورپول متولد بازیکن به جهش از دانشآموز به عنوان برنده الکساندر-آرنولد است که مدتها در انتظار عضو جدید از یک باشگاه منحصر به فرد.

Gary Ablett آن را در سال 1990 Sammy Lee در 80s, Gerry Byrne, Chris Lawler Phil Thompson, تامی اسمیت و جیمی مورد رونی موران جیمی Melia فیل Boersma دیوید Fairclough و Callaghan در طول Bill Shankly و باب پیزلی دوره.

“هنگامی که شما ذکر آن نام و قرار دادن من در همان براکت به عنوان محلی-lad برنده شدن در این لیگ سخت است به فکر می کنم از خود را در همان گفتگو” او گفت:.

“من تا به حال پیام از من پیر مربیان در آکادمی و خانواده من شده اند بیشتر احساسی نسبت به من. راستش واقعا نمی غرق نشده است. من می دانم که آن را گسترده است. من می دانم آن است که یک معامله بزرگ است و من فکر می کنم در مورد چگونه افتخار من باید از خودم.

“ما تا به حال دو یا سه روز جشن و در حال حاضر بچه ها راست بر روی آن. آن را تقریبا احساس می کند مانند عنوان پشت سر ما و ما درخواست می کنیم شکستن 100 امتیاز ؟ می تواند به ما ضربه 105 یا 107 هدف ؟ می تواند ما پیروزی در تمام بازی های باقی مانده? ما می توانیم یکی دیگر از شش یا هفت پاک ورق ؟ و سپس به فصل آینده و دفاع از آن و فکر می کنم در مورد لیگ قهرمانان دوباره. ما می خواهیم بیشتر. شما هرگز احساس رضایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de