مردم ژاپن و میلیون ها نفر از گردشگران در حال حاضر باید با بهره گیری شروع شکوفه های گیلاس مشاهده و یا هانامی در فصل.

این بسیار مهم است زمان از سال به کشور, هر دو از لحاظ اقتصادی و فرهنگی.

به طور سنتی به دوستان و خانواده با هم و برای یک نسل جدید آن را کامل Instagram فرصت است.

اما در این سال بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی حوادث لغو شده اند و بازدید کنندگان خارجی در حال دور ماندن.

Katsuhiro Miyamoto از کانسای دانشگاه برجسته مالی اهمیت hanami: “ژاپن فصل شکوفه های گیلاس بسیار بزرگ اقتصادی اثرات هر سال”.

او تخمین زده است که تقریبا 8.5 m بازدید گردشگران این کشور در طول فصل شکوفه های گیلاس بین مارس و مه سال گذشته در آوردن برخی از 650 میلیارد ین ($6bn; £5.2 میلیارد دلار).

Seijiro Takeshita از دانشگاه Shizuoka تأکید چرا این تجمعات که در آن مردم به خوردن و نوشیدن و شاد هستند بنابراین مهم است که به اقتصاد ژاپن است.

“ما با استفاده از یک عبارت ‘کیف پول می شود سست معنی مردم تمایل به بسیار بالا تمایل به صرف.”

“ما باید خیلی وابستگی عاطفی به این گل و مشاهده فصل… آن را تا به بسیاری از عوامل فرهنگی بسیاری از عوامل تاریخی پشت آن” استاد Takeshita اضافه شده به عنوان او توضیح داد که گسترده تر اهمیت فصل شکوفه های گیلاس.

در این سال هر چند hanami حوادث در حال لغو شدن در سراسر کشور به عنوان مقامات در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

هفته گذشته فرماندار توکیو Yuriko Koike از مردم خواست تا نه خود را نگه دارید احزاب سنتی. در همان زمان Ms Koike اشاره به اهمیت فرهنگی hanami به او گفت که آن را مانند “آغوش گرفتن و دور از ایتالیایی ها.”

استاد Miyamoto انتظار چنین اقداماتی برای مقابله با این بیماری همه گیر را با ضربه گردشگری شماره های سخت این فصل با درآمد در حال سقوط توسط بیش از یک سوم به کمتر از 400 میلیارد ین ژاپن است.

این همه دل تنگی و عذاب هر چند. “هنگامی که coronavirus شیوع بیش از من معتقدم که فصل شکوفه های گیلاس در ژاپن را به زندگی دوباره,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de