یک متخصص بیماری های عفونی خارج شد از قفل کردن الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما در این هفته پس از او پرسش در مورد قرنطینه ساقط میان معترضان دولت را از دست داده و coronavirus بحران در هیئت مدیره.

در شهادتها در معرض در یوتیوب Kentaro ایواتا, یک بیماری عفونی و استاد در دانشگاه کوبه گفت: او می خواست به ترک پس از ابراز نگرانی در مورد “هرج و مرج” صحنه های است که می تواند کمک به گسترش این Covid-19 ویروس. او نشان داد که او در حال حاضر در قرنطینه ترس او قرارداد این بیماری خود را.

پروفسور ایواتا خدا آمد پس از چندین دولت از جمله ایالات متحده و انگلستان تصمیم گرفتند برای شروع به تخلیه شهروندان خود را در آشکار زنگ بیش از شرایط کشتی و پایانی ایمان در قرنطینه ترتیبات.

بیشتر 79 موارد تشخیص داده شده در چهارشنبه آوردن مجموع آلوده در کشتی به 621 حتی به عنوان صدها نفر در نهایت شروع به پیاده شدن در بندر یوکوهاما در رسمی پایان خسته کننده 14 روز انزوا دوره است.

پروفسور ایواتا که قبلا کار می کرد شیوع بیماری ابولا در آفریقا وبا شرایط اضطراری و شیوع بیماری سارس در چین در سال 2003 گفت که او تا به حال هرگز به “ترس” برای ایمنی خود را به عنوان او تا به حال شده از الماس شاهزاده خانم.
یک مسافر از الماس شاهزاده کشتی کروز برگ Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو, ژاپن


اعتبار: TORU HANAI/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/رکس

“معلوم کشتی کروز به طور کامل ناکافی از نظر کنترل عفونت. وجود دارد هیچ فرقی بین منطقه سبز که رایگان است از عفونت و منطقه قرمز است که به طور بالقوه آلوده” او ادعا کرد.

“وجود دارد هیچ حرفه ای کنترل عفونت فرد در داخل کشتی… بوروکرات بودند مسئول همه چیز” او در ادامه ادعا.

پروفسور Iwata گفت: او مشاهده مردم از خوردن ناهار و یا اسکرول تلفن های خود را در حالی که با پوشیدن دنده محافظ و کشف کرد که مسافران خواسته شده بود به امضای مقاله رضایت اشکال است که می تواند منتقل می شود این ویروس.

بدون بیشتر اقدامات حفاظتی وجود دارد می تواند بیشتر عفونت های ثانویه از مسافران و خدمه و هر کسی که در هیئت مدیره از جمله کادر پزشکی که می تواند ناخواسته انتقال این ویروس را به خود بیمارستان او استدلال کرد. “من می توانم آن را تحمل نمی کند.”

در یک بعد از مصاحبه با تلگراف, پروفسور Iwata گفت: تخلیه فرایند به خودی خود خوب بود تا زمانی که مسافران را بلافاصله بازگشت به “زندگی عادی و آزادی” بدون بیشتر قرنطینه در کشور خانگی خود را.

مقامات ژاپن را رد پروفسور ایواتا اتهامات. صدها نفر از مسافران که آزمایش منفی برای Covid-19 خواهد بود و اجازه حرکت آزادانه از کشتی بیش از سه روز آینده اگر چه نگرانی باقی می ماند که برخی از می تواند بدون علامت حامل. از 79 به تازگی مورد تأیید امروز, مقامات گفت: 68 نشان داده نمی شود هر گونه علائم.

این سوال که آیا بیشتر عفونت رخ داده بود در قرنطینه و نه قبل از آن آغاز شد و در فوریه 5 بود “ممکن است اما ثابت نشده” پروفسور Iwata گفت.

چند مسافر که محدود به خود کابین برای دو هفته به حال ابراز ترس آنها می تواند آلوده از طریق سیستم های تهویه مطبوع و یا کارکنان در خدمت وعده های غذایی به اتاق خود اگر چه این بود که بارها و بارها رد شده توسط مقامات بهداشت محلی.

با استناد به “بدتر شدن وضعیت در این کشتی” انگلستان خارجه تایید یک تخلیه پرواز از توکیو در اواخر این هفته برای بیش از 70 شهروند بریتانیایی به دام افتاده در کشتی. Evacuees را بیشتر از دو هفته قرنطینه بازگشت به خانه.

مردم خواهد شد به نمایش در قبل از سوار شدن به هواپیما و تنها کسانی که تست منفی برای coronavirus خواهد کرد چه کسی در پشت سمت چپ را هنوز دریافت حمایت از دولت است.

“توصیه ما این است که اگر شما اقامت در کشتی که بهترین راه برای تضمین گرفتن در پرواز” گفت: یک سخنگوی.
دیوید هابیل و همسرش سالی که آزمایش مثبت برای ویروس coronavirus در حالی که در گیر الماس شاهزاده خانم


اعتبار: David آبل

در میان کسانی که به احتمال زیاد خواهد شد در پشت سمت چپ در حال دیوید هابیل و همسرش سالی بازنشستگان خود را جشن 50 سالگرد عروسی که مثبت تشخیص داده شد در روز سه شنبه.

این زن و شوهر که مفتون هزاران نفر با ثابت livestream به روز رسانی خود را از کابین منتقل شده اند به یک خوابگاه برای 4-5 روز تا تخت بیمارستان در دسترس می شود.

“من نمی می توانید ببینید که وجود دارد رفتن به هر راهی هستیم که پرواز به انگلستان گفت:” آقای آبل در یک ویدیو یوتیوب.

پیش آگهی بهتر است برای آلن استیل 58. اگر چه آلوده شده بود در حالی که در ماه عسل, hewas منتشر شده در روز چهارشنبه از بیمارستان به یک هتل لوکس که در آن او ارسال شده عکس از یک مک بزرگ, چیپس و نوشیدنی های گازدار.

“من در بهشت” او گفت:.

وی افزود: “مطلع ما را مجبور به انجام یکی دیگر از 2 هفته quarentine [sic] در blighty اگر چه ژاپن set me free همانطور که همه خوب است.”

برخی از استرالیایی ها در مستند باید مورد انتقاد دولت برای آن “آهسته” پاسخ.

ایلین اسپنسر در هیئت مدیره با شوهرش جان گفت: رادیو بی بی سی و چهار است که “ما هنوز در حال انتظار برای آنها را به ما بدهد یک پرواز و در حال حاضر ما احساس می کنیم مثل ما پشت سمت چپ شده است.”

او اضافه کرد که او تا به حال گفته شده او خواهد بود قادر به گرفتن چمدان دست در هواپیما بعد از این هفته.

بحران و رشد انتقاد از دانشمندان که کشتی می تواند تبدیل به یک انکوباتور برای این بیماری اثبات یک سردرد برای شینزو آبه ، نخست وزیر و دولت او تنها چند ماه پیش از آنچه که آنها امیدوار بود یک پیروز توکیو بازی های المپیک است.

“اگر ما در یک وضعیت مشابه در آینده من فکر می کنم ما ممکن است انتخاب کنید برای پیاده شدن مسافران کشتی کروز و نگه داشتن آنها را در قرنطینه امکانات در زمین های خشک برای مثال مصرف بیش از یک هتل و یا تعطیلات اردوگاه در حومه شهر” گفت: بن Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت عمومی.

برخی از منتقدان را متهم می کند که دولت به نظر می رسید بیشتر در رابطه با مدیریت ادراک عمومی از شیوع ساخت ناراحت کننده در مقایسه با سال 2011 نیروگاه هسته ای بحران – زمانی که دولت به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای کمرنگ جلوه دادن یکی دیگر از بحران است.

“گسترش ویروس گسترده تر از دولت گفت:” شینیچی Niwa یک استاد کمکی در فوکوشیما دانشگاه علوم پزشکی و گفتگو کرد.

“در طول (فوکوشیما) فاجعه دولت وجود دارد گفت: هیچ بحران. به طوری که آنها را مخفی می کردند در حقیقت در آن زمان و من می ترسم این وضعیت همان است که اتفاق می افتد با کوروناویروس.”

مقامات دولتی را رد کرده اند پروفسور ایواتا را از انتقادات و دفاع از رویکرد خود را. “از فوریه 5, ما گرفته اند کامل اقدامات برای جلوگیری از گسترش عفونت از جمله پوشیدن ماسک و شستن دستها و استفاده از دست sanitiser,” Yoshihide Suga دولت گفت.

“آنچه درست است این است که ما در حال انجام بهترین های ما را به اقدام برای جلوگیری از عفونت.”

Katsunobu کاتو از ژاپن وزیر بهداشت گفت: سیاستمداران مخالف است که “پزشکان متخصص که اعضای یک عفونت پیشگیری تیم در حال نظارت در داخل کشتی” و اضافه کرد که: “به گفته کارشناسان عفونت تحت کنترل است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de