یک آکواریوم بسته در طول شیوع کروناویروس است درخواست از مردم برای تماس های ویدئویی را به خود مارماهی بنابراین موجودات حساس به یاد داشته باشید انسان ها وجود دارد و لازم نیست یک تهدید.

به Sumida آکواریوم قرار دارد در این نقطه عطفی توکیو اسکای تری, برج, بسته شده پس از شروع ماه مارس و آن حیوانات تبدیل شده اند استفاده می شود تا حد زیادی انسان-محیط در طول دو ماه آرام است.

اما آکواریوم گفت: “وضعیت بی سابقه ای” بود که با داشتن برخی از جنبه های منفی غیر منتظره.

“موجودات در آکواریوم نمی بینید انسان جز پاسداران و آنها باید شروع به فراموش کردن در مورد انسان ها” آن گفت: در آن حساب توییتر این هفته است.

“باغ مارماهی در خصوص ناپدید می شوند به شن و ماسه و پنهان کردن هر بار که نگهبانان عبور” آن اشاره کرد. است که باعث مشکلات برای پاسداران تلاش برای بررسی سلامت حیوانات است.

“اجازه بدهید ما را اضطراری درخواست,” آکواریوم نوشت.

“می تواند شما را نشان می دهد صورت خود را به باغ ما مارماهی از خانه خود را ؟” این درخواست فراخوانی رویداد یک “چهره-نشان جشنواره”.

باغ مارماهی بسیار حساس هستند و با احتیاط از طبیعت اما 300 از آنها زندگی در یک مخزن در آکواریوم تبدیل شده بود استفاده می شود برای انسان و به ندرت پنهان در شن و ماسه که با نزدیک شدن توسط بازدید کنندگان.

در یک پیشنهاد به reacquaint این مارماهی با انسان, آکواریوم راه اندازی پنج قرص رو به تانک مسکن ظریف موجودات با مارماهی علاقه مندان خواست برای اتصال از طریق اپل یا iPads ها از طریق FaceTime app.

هنگامی که تماس های ویدئویی شروع, مردم, قرار است برای نشان دادن چهره شان موج و بحث به مارماهی. اما با توجه به مناقصه طبیعت از حیوانات تماس گیرنده خواسته به فریاد.

“چهره-نشان جشنواره” برنامه ریزی شده است ممکن است 3-5 در ارتفاع ژاپن طلایی هفته تعطیلات زمانی که بسیاری از مردم معمولا سفر. این هفته طلایی مردم خواسته شده است به ماندن در خانه در حالی که این کشور همچنان تحت یک وضعیت اضطراری بیش از coronavirus.

آکواریوم درخواست جذب مقدار زیادی از حمایت, تحت, ژاپنی, hashtag #PleaseRememberHumans.

“”هنگامی که شما زل زل نگاه کردن در باغ, مارماهی, باغ مارماهی زل زل نگاه کردن در شما.’ قابل درک باشد. من خوشحال به شرکت” یک کاربر توییتر نوشت.

“آنها نیاز به آموزش برای یادگیری در انسان هستند نه تهدید!” دیگری نوشت. “جالب است.”

و در میان کسانی که مشتاق به شرکت بودند که بسیاری از تماس ها در آکواریوم برای ارائه دسترسی از طریق یکی دیگر از نرم افزار به طوری که کسانی که با استفاده از رایانه های شخصی و تلفن های همراه با سیستم عامل های اندروید نیز می توانند در آن شرکت کنند.

“من هرگز پشیمان تلفن آندروید من این مقدار قبل از” یکی نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de