جارد کوشنر رو به واکنش بیش از نقش او در پاسخ همه گیر می شود غیر منتظره ستایش از د Blasio

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نادر با تشکر ویژه از جارد کوشنر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون با نام روز جمعه برای تلاش های خود را در میان شیوع کروناویروس به عنوان مشاور ارشد ریاست جمهوری در ادامه به صورت واکنش بیش از نقش او در دولت همه گیر پاسخ.

“من می خواهم به یک تشکر ویژه از رئیس جمهور و به Jared کوشنر” de Blasio گفت: در طول یک کوروناویروس به روز رسانی در روز جمعه بود که پخش زنده در کابل اخبار “آنها دیروز به من گفت که آنها را دریافت کنید 200,000 N95 ماسک به ما سیستم بیمارستان.”

د Blasio توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و کوشنر گفت: او در طول یک تماس تلفنی در روز پنج شنبه که آنها را “تولید این چیزهایی که بلافاصله” و در عرض 24 ساعت “آنها تحویل داده شده بود.”

“که واقعا کمک به ما را از طریق بسیاری از ماه آوریل و من خیلی خدا را شکر که,” او گفت:.

نیویورک شهر شهردار همچنین تشکر Facebook, Ford, امریکن اکسپرس, Louis Vuitton و قطر برای اهدای ده ها هزار نفر از ماسک به شهر. “این واقعا می افزاید:” او گفت:.

Kushner
مشاور ارشد رئیس جمهور Jared کوشنر (L) صحبت می کند ، flanked توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 2, 2020, در واشنگتن, DC.
مندل فا نگن/گتی

د Blasio این اظهارات یک روز پس از کوشنر گفت در پنجشنبه coronavirus نیروی کار جلسه.

کوشنر خطاب کشور ونتیلاتور کمبود با انتقاد از دولت فرمانداران به اتهام داشتن خود رسیدگی لوازم پزشکی. “ایالات متحده باید بدانید که چگونه بسیاری از هواکش ها در خود آمریکا و برخی از فرمانداران شما صحبت می کنند و یا سناتورهای آنها نمی دانند که چه در دولت خود را,” او گفت:. “برخی از فرمانداران من به صحبت می کنند و آنها را می دانم که به تعداد چگونه بسیاری از فن های آنها در دولت خود را به دلیل این که اولین چیزی که یک مدیر خوب را انجام خواهد داد.”

کوشنر سابق توسعه دهنده املاک و مستغلات است که هیچ بهداشت عمومی تخصص خواسته رهبران دولت به جای دیگر نگاه اول قبل از درخواست دولت فدرال برای کمک.

“چه بسیاری از رای دهندگان در حال حاضر شاهد این است که هنگامی که شما انتخاب کسی به عنوان یک شهردار یا فرماندار یا رئیس جمهور شما در حال تلاش برای فکر می کنم که خواهد بود یک مدیر صالح در طول زمان بحران” او گفت:. “این یک زمان بحران و شما در حال دیدن برخی از مردم بهتر مدیران بیش از دیگران است.”

منتقدان سوال که چرا رئیس جمهور در قانون, که به طور معمول توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت صحنه بود و حتی در حال حاضر در این جلسه و نقش او در دولت در میان همه گیر. در هفته های اخیر کوشنر کار کرده است با سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به مدیریت ارائه تجهیزات پزشکی به داخلی بیمارستان. کار خود را با آژانس کشیده شده موشکافی از منتقدان که می گویند او بیش از حد بی تجربه برای این کار است.

در سخنان خود در روز پنج شنبه کوشنر ادعا کرد که “مفهوم فدرال ذخایر آن را قرار است به ذخایر ما آن را قرار است به دولت که انبارهای آنها و سپس استفاده کنید.”

“من می خواهم رد آنچه آقای کوشنر گفت:” دموکرات کانزاس فرماندار لورا کلی NPR گفت. “که کاملا راه آن است که قرار است به کار می کنند.”

حزب جمهوری خواه و سناتور کوری گاردنر از کلرادو نیز مورد سوال کوشنر را در نظر فدرال ذخایر. “من نمی دانم چه کوشنر بود صحبت کردن در مورد آنچه که او به معنای” گاردنر گفت, سیاسی و اضافه کرد که “ذخایر است برای کشور است.”

نیوزویک رسیده به کاخ سفید برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de