جارد کوشنر می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است “کاملا توجیه’ توسط سنا استیضاح دادگاه دفاع: “او هیچ کار اشتباهی انجام داده’

جارد کوشنر گفت: استیضاح دادگاه دفاع “را” و ادعا کرد پدرش در قانون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “کاملا توجیه.”

کوشنر ارشد کاخ سفید مشاور در سیاست خارجی است که به رئیس جمهور فرزند ارشد دختر, Ivanka Trump, ساخته, نظرات در یک مصاحبه در سی ان ان.

“دفاع در جریان است ، راستش من احساس می کنم دوباره آن را بسیار آسان برای دفاع از زمانی که آنها واقعا نمی هر گونه مشروع اتهامات علیه شما” کوشنر گفته سی ان ان کریستین امانپور در شب سه شنبه.

“ما بسیار خوشحال با دفاع ما احساس دوباره رئیس جمهور شده است کاملا توجیه او هیچ کار اشتباهی انجام داده و ما بسیار هیجان زده برای رفتن به تلاش برای انجام کسب و کار از مردم آمریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه در سنا بیش ادعا اوکراین طرح در حال انجام است. هر طرف داده است استدلال های خود را و در حال حاضر سناتور می توانید سوال بپرسید.

شاهدان ممکن است در عین حال گفته می شود, از جمله رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که شهادت باارزش است توسط دموکرات ها به خودی خود دانش است.

یک نسخه خطی از بولتون منتشر نشده, کتاب جزئیات جمهور را به اتهام تخلف نسبت به اوکراین به نیویورک تایمز.

رئیس جمهور قانونی تیم استدلال می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی اشتباه و یا خلاف قانون اساسی خود را در ارتباط با اوکراین و متهم کردن خانه مدیران سازماندهی یک حزبی سیاسی با انگیزه استیضاح.

آنها همچنین ادعا می کنند خانه مدیران در حال تلاش برای سرنگونی 2016 نتیجه انتخابات به دنبال تهمت را حذف.

“من از شما به دفاع از قانون اساسی ما برای دفاع از اساسی عدالت برای دفاع از اساسی دادرسی حقوق” پت Cipollone, کاخ سفید, مشاور گفت: در بحث بسته شدن در روز سه شنبه “اما از همه مهمتر از همه مهمتر به احترام و دفاع از حق مقدس هر آمریکایی به رای و انتخاب رئیس جمهور خود.”

“انتخابات تنها ماه دور” Cipollone ادامه داد. “مردم آمریکا حق انتخاب رئيس جمهور است. واژگون شدن انتخابات گذشته و انبوه تداخل با آینده یکی می تواند جدی و پایدار آسیب به مردم ایالات متحده و به بزرگ ما در کشور است. سنا نمی دهد این اتفاق می افتد. وقت آن است که برای این برای پایان دادن به اینجا و اکنون.”

اما خانه مدیران ارائه یک مورد بر اساس شواهد جمع آوری شده در طول استیضاح پرس و جو از جمله شهادت از مقامات در داخل دولت. نمودار زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد درصد از بزرگسالان ایالات متحده که پشتیبانی اضافی شاهدان در سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

Senate Impeachment Donald Trump Witness Support Statista
آمریکا برای حمایت از شنیدن شاهدان در سنا استیضاح محاکمه.
Ana ortega

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن با دو مقاله در دسامبر یکی برای سوء استفاده از قدرت و از سوی دیگر برای انسداد کنگره است.

تهمت می ایستد متهم درخواست اوکراین دخالت در سال 2020 انتخابات را به نفع خود دوباره انتخابات.

رئیس جمهور گفته مطبوع $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین است که در مبارزه با روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق آن و در کاخ سفید دیدار برای رئیس ولدیمیر Zelenskiy در کیف اعلام بی اساس تحقیقات به یک رقیب سیاسی.

Donald Trump Jared Kushner impeachment trial Senate
جارد کوشنر, معاون رئیس جمهور و مشاور ارشد گوش به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد در یک جلسه هیئت دولت در کابینه در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 19 نوامبر سال 2019.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

او گفته می خواست اوکراین برای باز کردن یک فساد رسیدگی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن از حزب سوسیالیست دموکراتیک نژاد برای سال 2020 است.

رئیس جمهور نیز متهم انسداد کنگره برای دفاع از اجرایی امتیاز برای جلوگیری از شهادت توسط شهود و برای جلوگیری از انتشار اسناد و مدارک به کنگره محققان بررسی اتهام اوکراین طرح.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار هر گونه تخلف و می گوید او مشروع به دنبال نگرانی در مورد فساد. رئیس جمهور همچنین می گوید او می خواست چیزی از اوکراین برای انجام تحقیقات و استفاده از اجرایی امتیاز راست او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de