Jason Isbell, Charli XCX و بیشتر انتشار موسیقی جدید: آنچه شما باید گوش دادن به امروز

نیوزویک | No comments

وجود دارد مقدار متناوب از موسیقی های جدید منتشر شده در هر جمعه—به طوری که می توان آن را خسته کننده را امتحان کنید و نگه دارید تا. خوشبختانه ما اینجا هستیم برای کمک به. هر هفته سلامت را برجسته یک تعداد انگشت شماری از آلبوم هایی که هدف قرار دادن جریان, خدمات, بنابراین شما همیشه می توانید به روز ترین هیجان انگیز جدید.

Jason Isbell
Jason Isbell انجام می دهد در طول سال 2020 نوبت جشنواره در تمپه پارک ساحلی در فوریه 29, 2020 در تمپه, آریزونا.
John Medina/گتی

Jason Isbell و 400 واحد Reunions (جنوب شرقی)

Jason Isbell را دنبال کنید تا 2017 را نشویل صدا منتشر شد در اوایل به صورت مستقل ثبت فروشگاه, اما آن را در حال حاضر در دسترس در جریان خدمات. خواننده و ترانه سرا, جدیدترین آلبوم بیشتر سمان جای خود را به عنوان یکی از بهترین سرایان مدرن در کشور است. در حالی که در آهنگ های مانند “تنها کودکان” و “Dreamsicle” اند جنوبی-گوتیک گرایش مورد یک مرده و از دست رفته یک غایب پدر به ترتیب سخت ترین ضربه مجرد شده اند آلبوم-opener “آنچه که من انجام داده ام به کمک” و “ترس.” در “آنچه که من انجام داده ام برای کمک به” راوی بررسی تصمیم گیری های او ساخته شده و شگفتی آنچه که او می تواند انجام داده ام بهتر است برای دیگران و خود. “جهان در آتش و ما فقط صعود بالاتر ‘تا وقتی که ما دیگر ناراحت دود و صدای” او آواز می خواند. و در “ترس” Isbell طول می کشد هدف در نوازندگان و ستاره های بزرگ که نمی با استفاده از پلت فرم خود را به تصویب تغییر دهید. حتی اگر آن را ممکن است ترسناک Isbell در تماس های دیگران به “حقیقت را بگویید. شما پیدا کردن آن قافیه با همه چیز است.”

گوش دادن به Reunions در Spotify در.

Charli XCX, چگونه احساس من در حال حاضر (Warner)

نوشته شده و ثبت شده در قرنطینه Charli XCX آخرین آلبوم ساینده و تجربی را در موسیقی پاپ. آهنگ دوست دارم از “پنجه” که تولید شد توسط Dylan بردی از 100 gecs و “برای همیشه” از ویژگی های Charli خیس در auto-tune و با instrumentals که بسیار کمتر جلا از یک انتظار می رود از یک ستاره پاپ—اما پس از آن دوباره Charli نیست و مانند هر دیگر ستاره پاپ. این خواننده همچنین شامل طرفداران ورودی در طول راه با نوشتن آیات به آهنگ ها در Instagram Live انتشار ساقه برای طرفداران به remix آهنگ ها و از جمله طرفداران در “برای همیشه” موزیک ویدیو. در توجه داشته باشید ارسال شده در توییتر XCX گفت که او سپاسگزار بود که این روند تا خود را باز کرد تا کار جدید.

گوش دادن به چگونه من احساس در حال حاضر در Spotify در.

موسی Sumney, græ (Jagjaguwar)

با انتشار از نیمه دوم Sumney را دانشجوی سال دوم آلبوم خواننده سهام روح تاملات در عشق و روابط. در standout آهنگ از نیمه اول از دو آلبوم “شکوفه” Sumney ابراز تاسف تلاش برای قطعه یک دوستی را با هم پس از تلافی یا عمل متقابل له. و در ماتمزده “من در 20 سال” خواننده شگفتی که آیا او هنوز هم می شود به تنهایی در آینده دور است.

گوش دادن به græ در Spotify در.

عطر نابغه مجموعه قلب من آتش بلافاصله (ماتادور)

با پنجمین آلبوم مایک Hadreas اشکال آهنگ به ترکیب است که گسترده هستند و در عین حال اثیری. آهنگ رانش یکپارچه از طریق ژانرهای مختلف مانند فنری خوش بین پاپ “در طبقه” یا trudging از تحریف, گیتار “توصیف.” Hadreas melds مینیمالیسم و بزرگ نمایی در طول ضبط: حتی آهنگ هایی که شروع به صدا پراکنده مانند “جیسون” و “Moonbend” به رشد فراگیر عاطفی دوره مورد برخوردهای جنسی اولین پشیمان و دومی عاشقانه.

گوش دادن به مجموعه ای از قلب من در آتش بلافاصله در Spotify در.

بازنشستگی, پارتی, فراری سگ (ضد بصری)

در شیکاگو سه قطعه دوم آلبوم, خواننده, اوری, Springer, روایت جوان-بزرگسالان ضعف بیش از پر جنب و جوش برق-pop. رکورد افتتاحیه به عنوان آهنگ می یابد اسپرینگر تشبیه حرفه ای مبارزات و افسردگی می آید که با آنها به یک سگ در حال اجرا دور است. در “هیچ جزر و مد” او آواز می خواند در مورد چگونه یکی می تواند احساس از دست داد, حتی وقتی همه چیز به نظر می رسد به رفتن بهتر است. “من از دست رفته در این نامنظم و خم به عنوان مخالف به آنهایی که من aced در سن پنج” او آواز می خواند. حتی به عنوان آلبوم ناراحت کننده جهت آن را می یابد و رضایت بخش—حتی اگر آن را هنوز هم discomforted—آخر در “وحشی Boyz.”

گوش دادن به فراری سگ در Spotify در.

ACxDC, شیطان پادشاه است (پروتز)

Betcha انتظار نیست برای دیدن یک grindcore آلبوم به نام شیطان پادشاه است در اینجا هم بله? اما این آلبوم ریپ. در نظر گرفتن هدف در موسسات سیاسی با خرد کردن هرج و مرج آهنگ های مانند “Copsucker” و “Gorged,” ACxDC را هیچ زندانی در اجازه دادن به شنوندگان می دانید دقیقا همان جایی که آنها ایستاده در مسائل مانند حرص و آز شرکت های بزرگ و خشونت پلیس از طریق تکان دهنده و بی پرده از آلبوم.

گوش دادن به شیطان پادشاه است در Spotify در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>