جی فرعون بر متوقف شدن توسط پلیس

در اوایل این هفته پیشین “شنبه شب زنده” کمدین جی فرعون مشترک فیلم او می گوید نشان داد که پلیس از توقف او و یک افسر با قرار دادن زانو در گردن او در طول یک مورد هویت اشتباه در ماه آوریل است. در مصاحبه با “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه فرعون گفت: تجربه به او احساس “نفرت انگیز است.”

“آنها به من گفتن به دراز بر روی زمین است. این یک وضعیت بد من فقط احساس نفرت انگیز,” او گفت:. “مردم در حال رانندگی گذشته به من نگاه کن مثل من یک حیوان جنایی من چیزی. اما من بی گناه اطرافیان.”

در حدود چهار دقیقه ویدئو ارسال شده در Instagram, فرعون گفت: او تا به حال ورزش شده در لس آنجلس هنگامی که یک افسر پلیس دستور داد او را به روی زمین. این پست شامل نظارت تصویری است که او می گوید نشان می دهد که چهار افسر اطراف او.

“چهار افسر کردم اسلحه های خود را فروزان,” او گفت:. “آنها به من بگویید برای دریافت بر روی زمین گسترش آغوش من آنها من را در کافهای افسر در زمان خود زانو قرار داده و آن را بر گردن من است.”

هنگامی که او از افسران که چرا آنها دستگیری او فرعون ادعا می کند به او گفته شد: “شما متناسب با شرح یک مرد سیاه و سفید در این منطقه با خاکستری sweatpants و یک پیراهن خاکستری.”

پس از او گفت: ماموران به گوگل او وضعیت ده-مرتبا افزایش یافته فرعون گفت:, و اضافه کرد که افسران عذرخواهی کرد و به او اجازه دهید برود. فرعون گفت: او می تواند “به راحتی است Ahmaud Arbery یا جورج فلوید.”

“این پیام بزرگ,” او گفت: پادشاه. “این پیام است که شما می توانید بی گناه به عنوان یک فرد انجام نمی دهد هر چیزی کاملا بی ادعا. شما کاملا بی گناه است و شما هنوز هم می توانید با خراب.”

“ما هرگز نباید به احساس می کنم مثل زندگی ما در خطر است هنگامی که ما در حال انجام منظم فعالیت های انسان,” او اضافه شده است. “من نمی خواهید به نگرانی در زندگی من وقتی که من قصد دارم برای تمام غذاهای گرفتن برخی از چیپس و guac و چیدن کمبوچا. من نمی خواهم به احساس می کنم مثل زندگی من در حال رفتن به قربانی وقتی که من برای رفتن به ایستگاه های گاز و من پمپاژ گاز ایستاده وجود دارد و پلیس می آید نورد گذشته و من نمی دانم آنچه که او را به انجام. من نباید این احساس را زمانی که من در تلاش برای انجام منظم فعالیت های انسانی است.”

اداره پلیس لس آنجلس روز یکشنبه گفت: “ما آگاه هستند از این ویدئو و آن تحت بررسی است.”


سازمان دیده بان گیل پادشاه مصاحبه با فرعون در روز چهارشنبه “فردا صبح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im