جی فرعون انتشار تصویری از افسر پلیس لس آنجلس زانو در گردن او

سابق “شنبه شب زنده” ستاره جی فرعون در روز جمعه گفت که در ماه فوریه یک افسر پلیس kneeled در گردن او در یک مورد هویت اشتباه است. فرعون منتشر شد فیلم های نظارت از برخورد همراه با یک پیام در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در این ویدیو 4 دقیقه ارسال شده به Instagram های 32 ساله کمدین گفت: او ورزش در لس آنجلس چند ماه پیش هنگامی که یک افسر پلیس دستور داد او را به روی زمین.

“من یک افسر به سمت چپ من. من فکر نمی کنم چیزی از آن از آنجا که من یک شهروند مطیع قانون,” فرعون گفت. “افسر من او را با اسلحه فروزان. من او را بگو: “در زمین است. قرار دادن دست خود را مانند شما در یک هواپیما.'”

به عنوان فرعون روایت داستان فیلم های نظارت به نظر می رسد برای نشان دادن برخورد خود را با چهار افسران پلیس لس آنجلس.

“چهار افسر کردم اسلحه های خود را فروزان” او همچنان ادامه دارد. “آنها به من بگویید برای دریافت بر روی زمین گسترش آغوش من آنها من را در کافهای افسر در زمان خود زانو قرار داده و آن را بر گردن من است.”

با توجه به فرعون آنچه ماموران گفت: اما چرا آنها بودند دستگیری او.

“گفتند: شما متناسب با شرح یک مرد سیاه و سفید در این منطقه با خاکستری sweatpants و یک پیراهن خاکستری,’,” او گفت:.

فرعون به آنها گفت که گوگل نام خود را به اثبات که آنها دستگیری مرد اشتباه. او گفت: آنها عذرخواهی کرد و به او اجازه دهید برود اما در مقایسه با تجربه خود را که از جورج فلوید که در مینیاپولیس ماه گذشته پس از نزدیک به دو ساعت با یک افسر پلیس را به زانو در گردن او. فرعون گفت: او می داند که “چگونه است که احساس می کند.”

اداره پلیس لس آنجلس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز آن است که “به دنبال این حادثه” و فیلم. پلیس لس آنجلس نیز گفت: آنها ارائه فرعون با یک سند به یک فایل سوء شکایت.

پلیس لس آنجلس بلافاصله پاسخ به ایسنا’ درخواست برای نظر.

فرعون گفت که او در حومه شهر با پدر و مادر که در پناه او و خواهر خود را از بسیاری از اثرات نژادپرستی در ایالات متحده آمریکا “من تجربه دست اول نژادپرستی در امریکا تا این سال,” او گفت:.

فرعون نیز خواست پیروان خود را به آموزش خود را در قانون به منظور محافظت از خود در برخورد با اجرای قانون است. او گفت که او می تواند “به راحتی است Ahmaud Arbery یا جورج فلوید” و او به این نتیجه رسیدند با یک پیام پشتیبانی می کند.

“من جی فرعون و من یک مرد سیاه پوست در آمریکا,” او گفت:. “و من زندگی مهم است. سیاه زندگی همیشه مهم است. آنها همیشه مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de