Jay-Z and Meek Mill ارسال فولاد ماسک را به زندان و زندان

Jay-Z and Meek Mill به عدالت کیفری اصلاحات سازمان ارسال نزدیک به 100,000 فولاد ماسک به چند تادیبی امکانات در سراسر ایالات متحده از جمله مشکل می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman و Rikers Island زندان پیچیده در شهر نیویورک است. ماسک ارسال خواهد شد به این امکانات برای کمک به اصلاح افسران مراقبت های بهداشتی کارگران و زندانیان در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اصلاحات داد روز جمعه اعلام کرد که ارسال خواهد 40,000 ماسک برای تنسی وزارت اصلاحات از 5000 ماسک به Parchman و 50000 به Rikers و دیگر 2,500 به Rikers امکانات پزشکی است. این سازمان گفت: تادیبی امکانات شده اند به خصوص نهفته جهانی کمبود دنده محافظ.

“این بسیار آسیب پذیر جمعیت” جسیکا جکسون رئیس وکالت افسر در اصلاحات گفت: CBS News. “ما واقعا نگران در مورد تعداد افرادی که در داخل و خارج از مرکز و این واقعیت است که مردم زندگی وجود دارد ممکن است نشسته اردک در طول این بیماری همه گیر.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

طرفداران باید هشدار داد که coronavirus را به سرعت در میان جمعیت زندانی پس از فضاهای محدود آن را تقریبا غیر ممکن است برای زندانیان به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. به عنوان روز پنج 231 زندانیان و 223 کارکنان در شهر نیویورک زندان تبدیل شده است که این کشور تنها بزرگترین شیوع پشت میله های زندان.

پشت شهر نیویورک آشپز زندان شهرستان در شیکاگو است که دومین شیوع در کشور با 167 بازداشت شدگان و 46 کلانتر, کارکنان آلوده.

جکسون گفت: این سازمان در نشست با فرمانداران در هر یک از کشورهای که همه ابراز تمایل برای کمک به کسانی که زندانی در طول شیوع اما به شدت فاقد منابع برای انجام این کار است.

“اکثریت پاسخ بود” لطفا با ارائه ماسک های ما واقعا به آنها نیاز دارید.’ آنها می خواهند برای محافظت از مردم کار و زندگی در امکانات” جکسون اضافه شده است. “من فکر می کنم Rikers Island, ویژه آنها بسیار آگاه ویروس برخورد کرده است و زندگی بسیاری از در حال حاضر در خطر است.”

بسیاری از امکانات در حال حاضر مشغول به کار برای کاهش جمعیت خود را به آدرس این نگرانی ها. بیش از آخر هفته, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: حداقل 650 زندانی آزاد شده اند از Rikers Island برای کاهش ازدحام بیش از حد.

جراحی, ماسک, کمک های مالی بخشی از اصلاحات داد را امن تر طرح مجموعه ای از سیاست توصیه برای کمک به زندانها و زندان پاسخ به شیوع. جکسون گفت: در حالی که پیشرفت های مقامات نیاز به رفتن بیشتر است.

“ما هنوز به دنبال در زندان, زندان, جمعیت که به طور کامل به سر می برند به سطوح خطرناک هنگامی که شما به دنبال در یک بیماری همه گیر مانند این سر در,” او اضافه شده است. “این یک جنبش است اما ما باید همه از صدای ما می توانید دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im