آمازون رئیس جف بزوس متعهد شده است $10bn (£7.7 میلیارد دلار) برای کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا.

ثروتمندترین مرد جهان گفت: این پول را سرمایه گذاری کار توسط دانشمندان و فعالان و گروه های دیگر.

او گفت: “من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا.”

نوشتن در Instagram حساب آقای بزوس گفت: این صندوق آغاز خواهد شد توزیع پول در این تابستان.

آقای بزوس به برآورد خالص ارزش بیش از $130bn بنابراین تعهد نشان دهنده تقریبا 8 درصد از ثروت خود را.

برخی از آمازون کارکنان خواست او را به انجام بیشتر برای مبارزه با تغییر آب و هوا. شده اند وجود دارد تعطیل و برخی از کارکنان سخن گفته اند publicly. همچنین آقای بزوس تامین مالی آبی منشاء فضای برنامه انتقاد برای رد پای کربن خود را.

در مقایسه با برخی از مولتی میلیاردرهای آقای بزوس انجام داده بود تنها محدود انسان دوستی. خود بزرگترین کمک مالی قبل از روز دوشنبه تعهد است که تصور می شده اند $2bn در سپتامبر سال 2018 برای کمک به خانواده های بی خانمان و صندوق مدارس.

او نیز مورد انتقاد قرار گرفته است برای امضای تعهد کردند که تحت آن فوق العاده غنی وعده به دور از نیمی از ثروت خود را در طول عمر خود.

سیاتل-شرکت بر اساس یک همسایه از مایکروسافت که در ماه ژانویه پرده برداری از یک طرح برای تبدیل شدن به کربن منفی تا سال 2030.

آقای بزوس کامل Instagram پست بخوانید: “امروز من هیجان زده به اعلام من راه اندازی بزوس صندوق زمین.⁣⁣⁣

⁣⁣⁣”تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید برای سیاره ما است. من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا بر روی این سیاره همه ما به اشتراک بگذارید. این ابتکار جهانی را به صندوق دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی – هر گونه تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی است.

“ما می توانیم صرفه جویی در زمین است. آن را به اقدام جمعی از شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک, ملت, متحده, جهانی, سازمان و افراد است. ⁣⁣⁣

⁣⁣⁣”من مرتکب $10bn به شروع و آغاز خواهد شد صدور کمک های مالی در این تابستان. زمین یک چیزی که همه ما مشترک است – بیایید محافظت از آن را با هم.”⁣⁣⁣

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im