جفرسون زادگاه snubs تولد او

ویرجینیا شهرستان شد که این سایت از سفید کشنده ملی رالی در سال 2017 در حال آماده سازی برای جشن تعطیلات جدید به مناسبت پایان برده داری.

در روز سه شنبه, Charlottesville را به “آزادی و روز آزادی” به مناسبت آزادی این شهر در سال 1865.

تعطیلات جایگزین خواهد شد سالانه جشن تولد از ما پدر و بنیانگذار توماس جفرسون یک برده-صاحب.

شهر رای دادند و در سال گذشته به قراضه مارس جفرسون تعطیلات.

سومین رئیس جمهور ایالات متحده نوشت که اعلام استقلال و تاسیس نزدیک دانشگاه ویرجینیا است که اغلب مرکزی به بحث بیش از شارلوتس میراث تبعیض نژادی.

املاک خود را Monticello, هنگامی که به بردگی گرفته شده صدها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار.

زمانی که سربازان اتحادیه راهپیمایی به شهر در پایان جنگ های داخلی آمریکا وجود دارد 14,000 سیاه زندگی مردم در شارلوتزویل منطقه به نمایندگی از اکثریت.

شورای شهر گفت: محلی جدید تعطیلات که بسیاری از شهرستان دفاتر و ساختمانهای نزدیک است “تغییر تمرکز از یک برده-صاحب تولد”.

“در حالی که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما درک در مورد جفرسون کمک به ایالات متحده و جامعه ما امروز در این شهر بسیار بیشتر عمدی در مورد گفتن یک مطلب کامل از تاریخچه جامعه ما” شورای شهر گفت: در ماه ژوئیه هنگامی که بدن رای به تبر Jefferson تعطیلات.

موسس پدر تولد در 13 مارس جشن شده بود هر سال از سال 1945.

چرا Charlottesville?

Charlottesville به مدت طولانی دست و پنجه نرم کردن با آن تاریخچه نژاد و تبعیض یک بحث بود که به شدت توسط ملی تجمع در ماه اوت سال 2017.

قبلی شورای شهر رای به حذف یک مجسمه مؤتلفه General Robert E Lee شد و سریع برای سفید سوزان ملی تظاهرات منجر مرگبار رالی.

“حوادث ماه اوت سال 2017 به چالش کشیده اند Charlottesville به مقابله با آن سابقه و اذعان به این که این جامعه را همیشه در آغوش همه ما به عنوان شهروندان برابر” شورا گفت: زمانی که آنها تصویب تعطیلات جدید.

در ویرجینیا قاضی حکم داد که شارلوتس مؤتلفه مجسمه های جنگ خاطرات حفاظت شده توسط قانون دولت و حذف نمی شود.

صدها مجسمه لی کلی توماس “Stonewall” جکسون و دیگر چهره های معروف کنفدراسیون – ایالات جنوبی که شورش علیه دولت فدرال وجود داشته باشد همه در سراسر ایالات متحده است.

برخی از دیدن بناهای یادبود و همچنین به عنوان مؤتلفه پرچم به عنوان نشانگر از ما, تاریخ و فرهنگ جنوب. دیگران آنها را به عنوان یک توهین یادآوری از تاریخ کشور از برده داری و ظلم و ستم نژادی.

تصمیم به jettison جشن جفرسون تولد به نفع رهایی تعطیلات نیز تقسیم این شهر است. طرفداران می گویند که تاریخ سیاه باید بیشتر قابل مشاهده است اما مخالفان استدلال می کنند که این یک erasure از تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im