2020, NBA All-Star Game لگد یکشنبه شب در شیکاگو با سحر و جادو جانسون به خاطر سپردن کمیسر سابق دیوید استرن و ستاره سابق بازیکن کوبه برایانت که هر دو به تازگی از دست داده و زندگی خود را.

جانسون گفت: استرن “زندگی من را نجات داد و زندگی میلیون ها نفر از مردم” در هنگام استرن به او اجازه بازی 1992 همه ستاره بازی در اورلاندو پس از جانسون اعلام کرد که او HIV مثبت است.

پس از جانسون به خود در حال حرکت ادای احترام به استرن و سپس برایانت شیکاگو بومی جنیفر هادسون وارد مرحله در مرکز متحده. هادسون که برنده جایزه اسکار بازیگر و خواننده, خواند, تکان دهنده تفسیر “برای همه ما می دانیم که (ممکن است ما دوباره ملاقات)” در حالی که تصاویری از کوبه برایانت نشان داده شده در پس زمینه.

برایانت و دختر, سکس همراه با هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در تاریخ 26 ژانویه در خارج از لس آنجلس.

برایانت بود 18-زمان-ستاره پنج-زمان NBA قهرمان و دو بار در المپیک مدال طلا است. او چهارم در NBA حرفه ای به ثمر رساند لیست در حال سقوط از سوم به چهارم در شب قبل از او جان سپردند.

شنبه شب NBA کمیسر آدم نقره ای رسما اعلام کرد که همه ستاره جایزه MVP را می توان نام برد پس از کوبه برایانت که برنده جایزه چهار بار.

“ما هرگز دیگر بازیکن بسکتبال کاملا مانند کوبه” گفت: جانسون که خواسته همه در حضور و غیاب به نگه داشتن دست کسی را. او پس از آن برگزار شد هشت دوم لحظه سکوت به عنوان یکی از کوبه را بازنشسته اعداد بود 8. دیگر 24 بود. جانسون ادامه داد: “او پرشور در مورد بزرگ بودن پدر شوهر, فیلمساز.”

بازیکنان از تیم LeBron James عینک شماره 2 در همه آنها کشباف است که تعداد Gianna عینک در جوانان بسکتبال لیگ. تیم Giannis عینک شماره 24 به افتخار کوبه.

Jennifer Hudson
جنیفر هادسون انجام یک ادای احترام به کوبه برایانت قبل از 69 NBA همه ستاره بازی در ایالات مرکز در 16 فوریه سال 2020 در شیکاگو, ایلینوی.
Photo by Jonathan Daniel/گتی ایماژ

اما قبل از بازی و قبل از آمریکا سرود ملی توسط Chaka Khan هادسون زمان مرحله و به یک حرکت تا به حال عملکرد توییتر گرفتن عاطفی نیز هست.

مشترک رو در مرحله پس از هادسون و به ادای احترام به بازیکنان که نشات گرفته از شیکاگو و سپس به بازیکنان مانند Michael Jordan و Scottie Pippen که به شهر آمد و هدایت وطن گاو به شش NBA عناوین در 1990s.

مشترک پس از آن معرفی شده هر بازیکن در all-star game مجهز به یک قافیه همزمان خود را معرفی.

همانطور که برای بازی با فرمت تیم در حال برنامه ریزی برای بازی سه جداگانه 12 دقیقه ای بازی ها با برنده هر یک از این محله ها (بازی ها) گرفتن 100 ، 000 دلار برای یک پیروزی با این پول رفتن به محلی شیکاگو خیریه. مجموع نمرات اضافه شده تا برای شروع سه ماهه چهارم و تیم بعد از بازی به مجموعه ای از نمره (نمره بالاتر plus 24 افتخار از کوبه).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im