جرمی هانت را در برخورد با Ersin قرار می دهد تست رژیم در زیر نور افکن

انتخاب کمیته های اغلب می تواند خشک و مسلکی به عنوان نمایندگان مجلس امتحان کارشناسان و وزیران در منطق و عواقب خاص تصمیم گیری های سیاست.

نه بنابراین در یک سپر کمیته بهداشت و درمان در این هفته که دیدم جرقه پرواز بین انگلستان و افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin و سابق وزیر بهداشت جرمی هانت.

در تونس این جفت ارز درگیری بیش از تصمیم به رها کردن توده تست در مارس 12 – به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت که حرکت شناسایی شده است به عنوان یکی از دلایل کلیدی برای بریتانیا بالا coronavirus مرگ و میر.

“ما تا به حال هیچ ظرفیت برای انجام [تست] در مقیاس است که مورد نیاز بود” پروفسور Ersin گفت. “این ایده که شما می توانید به طور ناگهانی تغییر این روی من از ترس است که نادرست است.”

در طول ماه های مارس و آوریل به عنوان دولت کار کرده و تا سطح شیب دار به این تشخیص ظرفیت و آمار مت هنکاک بحث 100,000 یک روز تست هدف اصلی توضیح داده شد برای به تاخیر می اندازد.

اول دولت گفت: آن فوق العاده دشوار است به راه اندازی تست زیرساخت از ابتدا. وجود دارد همچنین کمبود جهانی از معرف های شیمیایی مورد نیاز برای اجرای این آزمایشگاه بر اساس مولکولی PCR آزمایش مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی اگر کسی با این ویروس آلوده.

اما ماه بعد پس از گریم پیش بینی ها در مورد پتانسیل مقیاس یک “موج دوم” بیا پاییز برخی از کارشناسان سوال که آیا این مسائل به طور کامل حل و فصل شود. انگلستان آماده و یا دارای عنصر سوم از تثلیث مقدس’ از واکسن درمان و تشخیص نادیده گرفته شده است?

یک خبر خوب وجود دارد. با توجه به خواهد ایروینگ استاد ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام “شکی نیست که ما می تواند انجام دهد خیلی افتضاح تر فردا اگر ما تا به حال در مقایسه با آوریل 1”.

زمانی که اولین موج ضربه در ماه مارس در انگلستان تا به حال هیچ تشخیص است. در حال حاضر وجود دارد نه تنها آزمون بلکه تجربه و زیرساخت های مورد نیاز برای استفاده از آنها. با توجه به بخش سلامت و مراقبت اجتماعی بریتانیا ایجاد کرده است “بزرگترین آزمایش تشخیصی صنعت در تاریخ بریتانیا” – از جمله 73 درایو را از طریق سایت 236 تلفن همراه تست واحد و سه مگا ‘فانوس’ آزمایشگاه.

اما پروفسور Ivring می گوید هنوز هم وجود نقص در بیش از حد سیستم متمرکز. “من لزوما فکر می کنم فانوس مسیر یکی از سمت راست بود. آن را مهار labs است که کاملا قادر به انجام آزمون از شروع و داده های محلی به محلی بهداشت عمومی ارائه دهندگان همانطور که دیدیم در لستر.”

پروفسور پیتر Piot مدیر لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری سهام این دیدگاه است. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی استفاده نشده تست ظرفیت در دانشگاه های خصوصی و آزمایشگاه. تحصیلی مراکز آماده کمک اما در حال حاضر آن بوده است و محدود به بیمه خدمات درمانی و بخش عمومی است.”

با این حال او اضافه می کند که “مشکل بزرگتر در حال حاضر این است که چرخش زمان” – مگر اینکه آزمون در حال بازگشت و در عرض 24 ساعت “آن را بی فایده از دیدگاه کنترل گسترش”.
یک نمای هوایی از هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان ساکنان در خط صبر کنید برای درایو از طریق Covid-19 مرکز آزمون در تگزاس


اعتبار: تام پنینگتون/گتی ایماژ

بر خلاف ایالات متحده که در آن تنگناها را با تاخیر نتایج آزمون های روز و حتی هفته در این منطقه که در آن انگلستان بهبود یافته است. در اوایل مارس 16 درصد از آزمون بازگردانده شدند در کمتر از 24 ساعت یک شکل دولت می گوید: در حال حاضر 91 درصد است.

اما کارول Sikora, افسر ارشد پزشکی از رادرفورد بهداشت و مدیر سابق در سازمان بهداشت جهانی معتقد است حتی 24 ساعت صبر کنید می تواند بیش از حد طولانی برای جلوگیری از گسترش.

“ما نیاز به یک یا دو ساعت تست بر اساس بزاق یا کم بینی گرد و خاک که ارزان است و نتایج را فراهم می کند در نقطه ای از تست” او می گوید: با اشاره به آنتی ژن تست.

این عمل مانند یک “آزمایشگاه روی یک چوب” در بسیار به همان شیوه به عنوان یک تست حاملگی. آنها دشوار است به منظور توسعه اما می تواند انقلابی تست پروفسور Sikora می گوید: با قرار دادن فشار کمتر در آزمایشگاه (و کسانی که بسیار مهم PCR معرف) و اجازه می دهد مکرر توده غربالگری را انتخاب کنید تا بدون علامت موارد منبع اصلی Covid-19 انتقال است.

چند تا کنون تایید شده توسط رگولاتور – تا حدی به دلیل عدم سرمایه گذاری در این رشته از “تثلیث مقدس’.

“با وجود تعداد زیادی از پتانسیل برای تغییر مسیر از همه گیر تشخیصی توسعه است که هنوز هم پول می گوید:” Dr Rangarajan Sampath رئیس افسر علمی در بنیاد ابتکاری جدید تشخیص (پیدا کردن). “در مقایسه با واکسن و درمان آن را سخت برای تولید همان نوع از انرژی و شور و هیجان برای جذب کمک های مالی – و در عین حال بدون تشخیص شما در حال گرفتن یک چاقو در تاریکی و نمی تواند مسیر شیوع.”

Dr Sampath همچنان خوشبین است که بیشتر شرکت های توسعه موفق آنتی ژن آزمون در ماه های آینده.

دیگران می گویند که برای موفقیت بیش از حد بالا است. به طور کلی تنظیم کننده بپرسید برای 80 درصد حساسیت (در اکثر 20 درصد از آزمایشات بازگشت مثبت کاذب) و 97 درصد ويژگی (کمتر از سه درصد به منفی کاذب).

این را حس می کند; نادرست آزمون می تواند اشتباه. اما Dr جو Fitchett مدیر پزشکی Mologic بریتانیا بر اساس شرکت در حال توسعه یک آزمایش آنتی ژن می گوید که تست PCR می تواند دست به عنوان بسیاری به عنوان یکی از ده موارد زیرا آنها تمایل به تست بیماران علامت دار.

در اخیر preprint, کلید قفل و به این نتیجه رسیدند که به طور منظم نمایش گسترده است و مهم تر از تست حساسیت به منظور محدود کردن موارد جدید و دیدن R ارزش قرار می گیرند.

بیماران به نظر می رسد اکثر عفونی را ظرف پنج روز از ابتلا به این بیماری قبل از بسیاری از نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری, پس از شناسایی افراد بدون علامت حیاتی است. اگر آنتی ژن تست دست سه در ده مورد, اما, انتخاب هفت نفر دیگر که در غیر این صورت نمی توانست تشخیص داده شده است که عمده پیروزی برای سلامت عمومی است.

“ما نیازی به این [آنتی ژن تست] به طور کامل می گوید:” دکتر مایکل مینا و درمان در دانشگاه هاروارد که همکاری این گزارش. “ما فقط نیاز به آنها را به قابل اعتماد تشخیص مردم در این روز آنها به احتمال زیاد برای انتقال ویروس است.”
یک کارگر بهداشت چک سریع-آزمایش آنتی ژن در توسعه


اعتبار: Narayan/ایسنا

دولت بریتانیا می گوید آن است که به بررسی “بالقوه از فن آوری های جدید را از طریق قوی محاکمه” از جمله بزاق آزمایش آنتی ژن در حال توسعه توسط دانشگاه ساوتهمپتون.

اما Dr Fitchett می گوید که یک محور به دور از تمرکز بر “استاندارد طلا” تشخیص خواهد بود یکی از مهم ترین عوامل از اینکه انگلستان آماده است برای موج دوم. در حالی که زیرساخت برای تست PCR است که به احتمال زیاد برای دیدار با افزایش تقاضا و بیماری و نظارت و توانایی ما برای پیگیری بدون علامت گسترش – آیا در بیمارستان ها و یا جامعه است که در حال حاضر وجود ندارد.

“در پایان روز بیشتر سوال مهم برای من این است که “چگونه ما معنی و مفید استقرار آزمون’ در نور از نقاط قوت و ضعف” دکتر Fitchett می گوید. “انتظار آنتی ژن تست به عنوان حساس که PCR از دست رفته است.

“ما نیاز به آنتی ژن تست, تست PCR و منسجم تشخیصی استراتژی برای تشخیص infectiousness و توقف انتقال است. این تنها رفتن به تبدیل شدن به بیشتر های مهم زمستان آمده.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im