جس لاک از دست می دهد اشتغال دادگاه درخواست تجدید نظر در برابر انگلیسی, دوچرخه سواری

جس لاک خود را از دست داده اشتغال دادگاه تجدید نظر در مورد او در برابر انگلیسی, دوچرخه سواری.

آقای عدالت Choudhury گفت که دادگاه اصلی برگزار شد آخرین ماه ژانویه “بود نه اشتباه” در نماز که لاک نیست که کارمند و یا کارگر وضعیت در طول زمان خود را در دوچرخه سواری.

حکم به ارمغان می آورد به نزدیک چهار سال حماسه بود که باعث شده با لاک الکل زدن ناگهانی اخراج از بریتانیا دوچرخه سواری نخبگان برنامه چند ماه قبل از ریو 2016 بازی های المپیک است.

لاک و تیم او همسر کتی Marchant تا به حال موفق به واجد شرایط برای بازی در این تیم با حداکثر سرعت دویدن پیشرو هر دو ورزشکاران به انتقاد مربیان خود برای اشتباهات در صلاحیت. تنها لاک بود اجازه رفتن با دوچرخه سواری مدعی آن بود ،

به زودی پس از او خروج تایید شد لاک ادعا کرد او شده بود گفت: “بروید و یک کودک” توسط انگلیسی, دوچرخه سواری, سابق, مدیر فنی شین Sutton.

لاک پس از آن به ارمغان آورد یک مورد برای اخراج ناعادلانه در برابر انگلیسی, دوچرخه سواری در ماه ژانویه 2019. 29 ساله معتقد است که او باید در نظر گرفته شده است یک کارمند انگلیسی, دوچرخه سواری و ورزش است.

قاضی در دادگاه اصلی توافق با نظارتی که قرعه کشی کمک های مالی ارائه شده به ورزشکاران مانند لاک الکل زدن به آنها را بیشتر شبیه به دانشجويان دریافت کمک های مالی’ از کارکنان.

در ماه دسامبر سال گذشته لاک برنده حق درخواست تجدید نظر در ابتدا پس از مسدود بودن از انجام این کار. درخواست تجدید نظر صورت گرفت از طریق وبینار بیش از دو روز در ماه مه.

با این حال آقای عدالت Choudhury تصمیم به اخراج او درخواست تجدید نظر موافقت با تصمیم گیری اصلی که “مدعی شد یک کارمند یا یک کارگر”.

تا به حال او لغو اصلی حاکم آن می تواند به او برای انشعابات دولتی ورزشکاران وضعيت اشتغال.

انگلیسی, دوچرخه سواری در, وکیل مدافع در اولین دادگاه در سال گذشته توماس نمدار, فراموش نشدنی گفت که نتیجه خواهد بود مانند “آسمان در حال سقوط در” برای انگلستان ،

یک دوچرخه سخنگو گفت: “ما باور داریم که با دوچرخه سواری در ارتباط با سواران که نماینده این کشور نیست یکی از کارفرما-کارمند اما که یک سازمان حمایت از ورزشکاران اختصاص داده شده به تحقق توانایی های بالقوه خود. این دیدگاه حمایت می شد در قانون اول دادگاه حکم تأييد امروز اخراج جس تجدید نظر شود.

“ما در حال تلاش برای رسیدن به یک قطعنامه با جس خیلی زودتر بنابراین ما پشیمانی او توصیه شد برای دنبال کردن مسیر اشتغال دادگاه زمانی که راههای دیگر باز بود به او. چرا که مسئولیت ما به نمایندگی از منافع هر سوار که امیدوار است به رقابت در بازی های المپیک یا پارالمپیک که تصمیم به معنای ما تا به حال هیچ گزینه ای جز به مخالفت با او در مورد.

“پس از جس مطرح نگرانی خود را در مورد بریتانیا تیم ملی دوچرخه سواری در سال 2016 اجرا تغییرات قابل توجهی به فرهنگ و فرآیندهای ما بالا-عملکرد برنامه. چهار سال و در حالی که ما همیشه به دنبال بهبود ما خوشحال می گویند که رفاه کارکنان و سواران در بالا ما عملکرد برنامه همچنان به عنوان بالاترین اولویت ما است.”

لاک است که هنوز برای اظهار نظر در این حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im