Jetliner بازدید می کشد و فرد آن را به عنوان زمین در آستین فرودگاه

یک Southwest Airlines jetliner آمار کشته و کسی که آن را فرود در Austin در اصلی فرودگاه پنج شنبه شب, مقامات گفت.

اداره هوانوردی فدرال گفت: خلبان پرواز 1392 گزارش دیدن یک فرد در باند مدت کوتاهی پس از بوئینگ 737 لمس کردن در Austin-Bergstrom International Airport در 8:12 بعد از ظهر به وقت محلی.

حامل گفت: خلبان مانور سعی کنید برای جلوگیری از این فرد که شناسایی نبود بلافاصله منتشر شد.

راننده یک فرودگاه عملیات وسیله نقلیه پس از آن گزارش, پیدا کردن شخص بر روی باند فرودگاه. Austin-Travis County Emergency Medical Services گفت: پرسنل خود را تلفظ فرد بزرگسال در صحنه مرده.

هواپیما taxied به دروازه همه خاموش کردم و هیچ کس در هیئت مدیره صدمه دیده بود باد از جنوب غرب گفت. این هواپیما حامل 53 مسافر و پنج خدمه به گزارش ایسنا خبرنگار Kris Van Cleave. این هواپیما تا به حال گرفته شده از دالاس’ Love زمینه است.

CBS اخبار به دست آمده یک عکس از آسیب به هواپیما. این نشان می دهد که آسیب به چپ موتور cowling از جمله قابل ملاحظه دندانه در cowling پیشرو لبه. یک cowling است خارج مسکن از یک موتور.

engine-of-southwest-airlines-plane-that-hit-and-killed-person-on-austin-airport-runway-nite-050720.jpg
آسیب دیده است به سمت چپ موتور Southwest Airlines Boeing 737 که آمار و کشته شدن یک فرد بر روی باند فرودگاه به عنوان آن فرود آمد در Austin-Bergstrom International Airport در شب مه 7 سال 2020 است. ایسنا

این باند که در آن رخ داد بسته شد که مقامات مورد بررسی قرار گرفته اما دوم باند نگه داشته بود باز به طوری که این فرودگاه می تواند عامل گزارش CBS Austin, وابسته, KEYE-تلویزیون.

Austin پلیس گفت: ایستگاه شخص مرده نیست لباس پوشیدن و به عنوان یک فرودگاه کارگر و نمی هر گونه شناسایی.

FAA گفت: این امر کمک Austin پلیس در بررسی این حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر