جیل بایدن محافظت از معترضان چراغ های رسانه های اجتماعی

نیوزویک | No comments


Dr. Jill Biden
جیل بایدن به عنوان خود Secret Service دفاع از شوهرش جو بایدن از معترضان در طول یک شنبه تجمع در مارس 3.
دیوید McNew/گتی

در طی یک سخنرانی توسط دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در سه شنبه, همسرش جیل بایدن عمل مانند یک عامل سرویس مخفی تنه زدن دور یک معترض که آمد روی صحنه است.

در وسط سخنرانی خود جیل به سرعت نقل مکان کرد و بین او و معترض بود که در مرحله برگزاری خواندن نشانه “اجازه لبنی می میرند.” این تجمع اعتراضی بود به سرعت به همراهی کردن مرحله یک گارد امنیتی.

ثانیه بعد دوم می گوید به نظر می رسد در مرحله دیگر با اجازه لبنی مرگ نشانه و او به سرعت دستگیر شده توسط جیل, که با کمک Symone ساندرز یک بایدن کمپین مشاور ارشد برداشت و تحت فشار قرار دادند از معترضان کردن مرحله. ساندرز بعد پرسیدم من شکست ناخن. #SuperTuesday.”

علاوه بر برگزاری این نشانه معترضان نیز فریاد “اجازه لبنی مرگ” است که یک عبارت در ارتباط با حقوق حیوانات, گروه, اقدام مستقیم در همه جا.

بسیاری از مردم پس از آن صورت گرفت به توییتر به بحث در مورد این حادثه.

“مغز و نیروی عضلانی. دکتر جیل بایدن در دفاع از همسرش از یک قاره باعث می شود من لبخند” نوشته کاربر توییتر Ariaa Jaeger یک نویسنده برای هافینگتون پست.

“من اهمیتی نمی دهند آنچه در حزب خود است – جیل بایدن برنده #SuperTuesday دوره! خود را محافظت کنید. احترام” کاربر توییتر هزاره نظر نوشت.

“رای #JillBiden برای سرویس مخفی” توییتر کاربر Khalls نوشت.

“#JillBiden خانمها و آقایان مبارزه با یک معترض در که با عجله به صحنه است. آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با خرس مادر!” نوشت: کاربر توییتر SAM6.

“جیل بایدن غالب. جیل بایدن یک جنگجو” کمدین Amy Schumer نوشت: در Instagram.

“این عکس از جیل بایدن یک تصویر هر دختر کمی نیاز به دیدن. شما می توانید هوشمند خواهد بود. شما می توانید با پوشیدن یک دامن. شما می تواند دشوار باشد. شما می تواند بی باک. شما می توانید همه این چیزها. شما لازم نیست را به را انتخاب کنید” کاربر توییتر لورن Sztajer نوشت.

“چه کسی نیاز به سرویس مخفی هنگامی که شما #JillBiden!?” نوشت mangan, ویرایشگر برای انواع.

پس از حذف از معترضان جیل بایدن گفت: “ما در حال OK” در حالی که جو اظهار داشت: “آنها آن را نمی فوق العاده سهشنبه برای هیچ چیز.”

در حالی که رسانه های اجتماعی فوران با پشتیبانی از جیل بایدن, این اولین بار نیست که او نشان داده است او محافظ طبیعت است.

در طول یک نیوهمپشایر تجمع در ماه فوریه یک معترض فریاد زد و سعی کرد به رویکرد سابق معاون رئیس جمهور, اما همسر او از صندلی خود را با دیگران به نگه داشتن معترضان به دور از شوهرش قبل از این قاره بود که همراهی کردن.

پس از آخرین شب حادثه بایدن خواسته شده بود با خبرنگاران در مورد وضعیت او در پاسخ گفت: “من خوب فیلادلفیا ،

سه شنبه دیدم بایدن برنده چندین ایالت از جمله ویرجینیا و کارولینای شمالی, Oklahoma, ماساچوست, مینه سوتا, تنسی و آرکانزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>