Congressman Jim اردن مشکوک از یک گزارش که رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی که او می خواست برای ادامه خودداری $391 میلیون دلار در کمک های خارجی از اوکراین تا مقامات بالا اعلام کرد تحقیقات دموکراتیک رقبا.

“من فقط آن را خریداری نیست,” او گفت: از ادعاهای گزارش شده در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در عین حال-به-انتشار خاطرات. اگر دقیق محتویات آن را برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز این هفته را تضعیف استدلال که رئیس جمهور تهمت تیم حقوقی ارائه شده در سنا استیضاح محاکمه این هفته که “نه تنها شاهد” می تواند اتصال کمک به پتانسیل تحقیقات.

اوهایو کنگره گفت که خواستار بولتون به عنوان یک شاهد عینی است “به سادگی موجه نیست” چرا که کنگره دموکرات “همیشه رفتن به می خواهید بیشتر” اسناد و مدارک و شاهدان خود را در مورد استیضاح در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

روند اخبار

“من فکر می کنم این حقایق به وضوح از رئیس جمهور به سمت” اردن گفت: به ایسنا رئیس خبرنگار عمده گرت در قسمت این هفته از Takeout. “اگر جان بولتون شهادت یا نیست شهادت آن را نمی خواهید به تغییر اساسی حقایق است.”

اگر به اندازه کافی سناتور جمهوریخواه رای دادن به تماس بولتون به عنوان شاهد در سنا محاکمه و بولتون بودند به شهادت اردن گفت: این احتمال وجود دارد تفاوت را ندارد.

“من فکر نمی کنم آن را تا به حال رفتن به تغییر نتیجه, نتیجه همه ما می دانیم. این رئیس جمهور سزاوار به تبرئه” اردن گفت. “حقایق در کنار او. قانون اساسی است که در کنار او.”

“[دموکرات] در خارج به این رئیس جمهور. آنها بوده ام به او خواهم گفت: من قبل از او حتی انتخاب و آن را متوقف نخواهد شد” اردن گفت. “پس بیایید این استیضاح مسخره مصیبت بیش, با, و اجازه دهید آن را با تمرکز بر روی چیزهایی که ما گفت: مردم آمریکا انجام خواهیم داد.”

اردن همچنین گفت که آقای تهمت و بلاغت و اقدامات در دفتر ساخته شده اند حزب جمهوری خواه قوی تر است.

“آنچه رئیس جمهور تهمت انجام داده است یک تراز حزب در, من فکر می کنم یک راه بسیار مثبت است. بیشتر پرجمعیت اما حزب هنوز هم ریشه در اصول محافظه کار است که آنچه که من فکر می کنم حزب باید” اردن گفت.

او پیش بینی کرد که رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را “قطعا” پیروزی در اوهایو و کلی انتخابات بدون در نظر گرفتن که او چهره در انتخابات عمومی ، اردن نیز به امید یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی تغییرات چشم انداز در کنگره است.

“اگر [تهمت] برنده بزرگ ما می تواند بازگشت به خانه,” او گفت:.

برای اطلاعات بیشتر از عمده گفتگو با اردن دانلود “Takeout” پادکست در آیتونز, GooglePlay, Spotify و Stitcher. قسمت جدید در دسترس هستند هر صبح جمعه. همچنین شما می توانید از تماشای “Takeout” در O’DONNELL جمعه ساعت 5 بعد از ظهر 9pm و 12am همکاران و شنبه در 1pm, 9pm و 12am ET. به صورت یک آرشیو کامل از “Takeout” قسمت مراجعه کنید www.takeoutpodcast.com. و شما می توانید گوش دادن به “Takeout” در انتخاب رادیو فردا وابسته به رادیو (چک لیست های محلی خود را).

تولید کننده: Arden Farhi جیمی بنسون, سارا طبخ و النور واتسون
O’DONNELL تولید: Eric Soussanin و فضل Segers
نمایش ایمیل: TakeoutPodcast@cbsnews.com
توییتر: @TakeoutPodcast
Instagram: @TakeoutPodcast
Facebook: Facebook.com/TakeoutPodcast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im