جیم مک گاورن “دلخور” در کاخ سفید بیش از تدارکات

سی بی اس آمریکا | No comments

ماساچوست نماینده جیم مک گاورن یک دموکرات است “واقعا عصبانی کردن” عدم هماهنگی او با دیدن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در گرفتن به شدت مورد نیاز محافظ دنده به دولت های ایالتی و محلی اولین پاسخ دهندگان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مک گاورن گفت: منطقه خود دریافت گزارش پزشکی کمبود عرضه است که او نسبت به “عدم هماهنگی در بالاترین سطوح دولت ما در دولت است.”

“من یک تماس از پدر یک پرستار در یکی از بیمارستان های محلی گفت: او گفته شد در چند روز آنها در حال رفتن به در حال اجرا از ماسک صورت” یک صدای رسا نا امید McGovern گفت: در مصاحبه با رادیو فردا در شب جمعه است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما از ایالات متحده آمریکا در طول جنگ جهانی دوم ما تبدیل کارخانه به مکان های که در تولید هر چه ما نیاز به پیروزی در جنگ” مک گاورن گفت. “و ما پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ که اصلا دنده محافظ, که آنها به عنوان که آنها سزاوار. این یک رسوایی است. آن را غیر قابل توضیح در این نقطه است.”

“من نمی خواهم گفته شود که روزانه در کنفرانس مطبوعاتی با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور که همه چیز عالی است و تنها افرادی که شکایت فقط ناله واقعیت این است که دوباره ما در حال گرفتن گزارش می دهد که ما در حال اجرا را از دنده محافظ در یک ماده از روز” McGovern اضافه شده است.

“امیدوارم پوش بک در دو روز گذشته است کاخ سفید به تمرکز,” مک گاورن گفت.

فرماندار ماساچوست چارلی بیکر یک جمهوری خواه شخصا با اشاره به رئیس جمهور تهمت برخی از کاستی ها در هماهنگی در طی یک کنفرانس تلفنی در اوایل این هفته. رئیس جمهور شده است اصرار استانداران به تهیه خود تجهیزات پزشکی. که کار “است که واقعا برای دولت های محلی فرمانداران و مردم در دولت,” او گفت:. آقای تهمت احساس است که “دولت فدرال قرار است به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل,” او گفت:. “شما می دانید ما از حمل و نقل کارمند.”

بیکر گفت: رئیس جمهور چه اتفاقی افتاده است که دولت خود را تلاش برای خرید تجهیزات خود را.

“ما در زمان بسیار جدی فشار است که شما ساخته شده است که قبلا در یکی از این تماس است که ما نباید فقط تکیه بر ذخایر و ما باید بیرون بروید و خرید چیزهای قرار داده و در سفارشات و سعی کنید برای ایجاد فشار بر تولید کنندگان و توزیع کنندگان” بیکر گفت. “و من باید به شما بگویم که در سه سفارشات بزرگ ما از دست داده و به فدرال. بنابراین سوال من این است که می تواند شما را به برخی از این بچه ها برخی از راهنمایی که می گوید: شما می دانید اگر متحده در حال انجام چه فدرال می خواهید و تلاش برای خود ایجاد زنجیره تامین در این است که مردم باید پاسخگو باشد ؟ چون من یک احساس است که اگر کسی یک فرصت برای فروش به شما و یا یک فرصت برای فروش به من من می خواهم به از دست دادن هر یک از آن.”

“همه حق چارلی, خوب, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم آقای ترامپ گفت: پس از chuckling کمی. “خب ما مثل شما بیرون رفتن و دیدن آنچه که شما می توانید اگر شما می توانید آن را سریع تر. و قیمت است که همیشه یک جزء از آن نیز. و شاید که آنچه شما از دست رفته به فدرال — من به شما بگویم که احتمالا به همین دلیل است.”

روز جمعه زمانی که رئیس جمهور خواسته شد در مورد دولت و دولت های محلی در رقابت با دولت فدرال برای تامین, آقای ترامپ گفت: “هوشمند” رهبران را به اطلاع دولت فدرال از پیشنهادات خود را. “ما تا به حال چهار یا پنج نمونه که در آن به معنای واقعی کلمه بود که اتفاق می افتد چون شما می دانید ما هر دو در تلاش برای دریافت سهام گفت:” در طول coronavirus نیروی کار جلسه. “و اگر ما می خواهیم در برابر آنها با ما تماس بگیرید — آنهایی که هوشمند رک و پوست کنده خواهد شد با ما تماس بگیرید و ما خواهد شد — ما می خواهیم آنها را به خرید آن به دلیل آن را به آنها را سریعتر اگر آنها آن را خرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>