جیمی کارتر می پرسد اهدا کنندگان بالقوه را به سازمان مبارزه با کروناویروس به جای خود خیریه

نیوزویک | No comments

رئیس جمهور سابق جیمی کارتر خواسته است اهدا کنندگان بالقوه خود را به موسسه خیریه و مرکز کارتر به تغییر مسیر وجوه خود را به سازمان های خیریه محلی که ممکن است کمک به کاهش تاثیر منفی از COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

سابق رئیس جمهور صادر شده به موقع پیام به اهداکنندگان شنبه به همراه همسر Rosalynn کارتر و نوه جیسون کارتر یک وکیل سابق گرجستان سناتور ایالت که در خدمت به عنوان رئیس این موسسه خیریه هیئت امنا.

“ما از شما درخواست برای چشم پوشیدن بعدی خود را هدیه ای برای کار از مرکز کارتر و مستقیم آن را به یک گروه محلی است که در کاهش درد و رنج ناشی از این بیماری همه گیر” نوشت: Carters. “هر یک از ما می پرسد شما را به تمرکز بر نیازهای خود و خانواده و دوستان و همسایگان و همه در جامعه خود را. تعهد خود را کمک خواهد کرد که جلوگیری از این تهدید است.”

پیام پیشنهاد کرد که یک تلاش عظیم مورد نیاز خواهد بود برای از بین بردن این تهدید در حالی که ابراز اعتماد به نفس که همه گیر می تواند موجود با وجود افزایش سریع عفونت های متعدد و ناشناخته متغیر است.

“همه ما در هر نفس که ما با هم خواهد آمد به عنوان یک ملت و غلبه بر این نامرئی تهدید” خانواده اضافه شده است. “این ویروس و تاثیر آن باید در هر سطح از دولت و جامعه است. هر یک از ما احساس خشنودی در این نمونه از داوطلبان و سازمان های جامعه است که باید به سرعت بسیج برای کمک به کسانی که نیاز دارند.”

President Jimmy Carter
رئیس جمهور سابق آمریکا جیمی کارتر گفت: تهدید مطرح شده توسط COVID-19 همه گیر باید “خطاب در هر سطح از دولت و جامعه است.”
اسکات کانینگهام/گتی

مرکز کارتر در سال 1982 تاسیس شد و کار می کرد برای رسیدگی به حقوق بشر و دموکراسی و مسائل بهداشتی در بیش از 80 کشور جهان است. اخیرا در این ماه سازمان درگیر شد در تلاش برای نظارت بر انتخابات در گویان.

اگر چه Carters مشخص نیست هر خاص سازمان های خیریه برای کمک به موسسه خیریه, ارزیابی سایت خیریه هدایتگر است لیستی از موسسات خیریه که در حال کار برای مبارزه با آسیب های ناشی از ویروس است.

موارد COVID-19 سر به فلک کشید در هفته های اخیر جهانی در مجموع بیش از 422,000 که از سه شنبه شب. در سراسر جهان مرگ و میر در حال نزدیک شدن 19,000 با تقریبا 109,000 مردم داشتن بازیافت از ویروس.

ایالات متحده دیده است و نرخ آن از عفونت و تورم به طور چشمگیری. بیش از 11 ، 000 مورد جدید تایید شد یکشنبه, ساخت و در مجموع بیش از 54000 با 775 مرگ و میر و 378 بهبود. این کارتر’ در ایالت جورجیا اضافه شده بیش از 200 مورد با مجموع بیش از 1 ، 000.

در علاوه بر این به شدید سلامت اثرات این ویروس را مختل کرده است اقتصاد آمریکا منجر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نشان می دهد که اجتماعی فواصل اقدامات باید برطرف طوری که این کشور می توان به “باز کردن و فقط مشتاق به رفتن” عید پاک با وجود هشدار دادند از کارشناسان بهداشت عمومی.

نیوزویک رسیده به مرکز کارتر نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>