جیمی کارتر گفته است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح صلح را نقض قوانین بین المللی و خواست سازمان ملل متحد برای متوقف کردن اسرائیل از الحاق فلسطین زمین.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را مدتها در انتظار طرح در روز سه شنبه کنار, بنیامین نتانیاهو, اسرائیل, نخست وزیر و نزدیک کاخ سفید متحد که در مدت کوتاهی پس از آن حاکی او به دنبال به ضمیمه بخش بزرگی از کرانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به رسمیت می شناسد اسرائیل حاکمیت بر خود را از این شهرک غرب بانک و دره اردن و همچنین به عنوان یک تقسیم نشده اورشلیم اما کارتر ، رئیس جمهور سابق آمریکا گفت: این طرح قرار می دهد صلح در خطر است.

“جدید ما طرح رهبری چشم انداز برای صلح بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها گفت:” کارتر که میانجیگری نقطه عطفی 1978 کمپ دیوید پیمان آورده است که صلح بین اسرائیل و مصر است.

“اگر اجرا شود این طرح را عذاب تنها راه حل مناسب به این مناقشه طولانی مدت بر راه حل دو کشور.”
جیمی کارتر اصرار دارد که بهترین گزینه برای صلح یک راه حل دو کشور


اعتبار: جان Amis/AP

وی عضو سازمان ملل متحد-متحده “به پایبندی به شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه و رد هر یک جانبه اسرائیل در اجرای این طرح با گرفتن بیشتر فلسطینی ها زمین.”

دفتر او در بیانیه ای گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “نقض قوانین بین المللی در مورد تعیین سرنوشت خرید زمین با زور و الحاق سرزمین های اشغالی.”

“تماس با اسرائیل ‘ملت-دولت از مردم یهودی,’ طرح نیز تشویق می کند انکار حقوق برابر به شهروندان فلسطینی اسرائیل” میگویند.

این طرح همچنین پشت یک دولت فلسطینی با سرمایه در حومه بیت المقدس اما ادعا می کند که رهبری فلسطینی ها باید اسرائیل را به عنوان یک میهن یهودی و به یک توافق demilitarised دولت است.

کارتر 95, طولانی ترین-زندگی رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده بارها صحبت کردن در سیاست خارجی پس از از دست دادن دوباره انتخابات در سال 1980 و برنده جایزه صلح نوبل برای بشردوستانه خود کار می کنند.

در سال های اخیر, او اغلب در مواجهه با انتقاد از طرفدار اسرائیل و حامیان خود را برای نمایش در این درگیری به خصوص استفاده او از واژه “آپارتاید” برای توصیف دولت یهودی را بالقوه آینده بدون قرارداد صلح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de