جی کی رولینگ نشان می دهد او یک خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازمانده در پی ترانس ردیف

جی کی رولینگ نشان داد او یک خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازمانده در پی یک ردیف بیش از نظرات او در مورد ترانس مردم است.

هری پاتر نویسنده گفت که او و بسیاری دیگر از بازماندگان از سوء استفاده شده است “نامفهوم به عنوان افراد متعصبی” برای بیان نگرانی های خود را در مورد تک جنس فضاهای.

آن به شرح زیر فوق العاده ردیف بیش از یک سری از توییت های ارسال شده توسط نویسنده که در زمان موضوع را با یک مقاله آنلاین بحث و گفتگو “افرادی که عادت ماهانه” نوشته: “من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?”

او در مواجه با واکنش شدید از ستاره ها از جمله دانیل رادکلیف که بازی هری پاتر در فیلم حق رای دادن از سری Eddie Redmayne که ستاره در رولینگ فوق العاده جانوران فیلم.

روز چهارشنبه او نوشت و در وبلاگ خود: “من در چشم های عمومی در حال حاضر برای بیش از 20 سال است و هرگز صحبت علنی در مورد خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازمانده.

“این خوب نیست که من شرمنده آن چیزهایی که برای من اتفاق افتاده اما از آنجا که آنها پس از سانحه به دوباره و به یاد داشته باشید

“من هم احساس حفاظتی از دختر من از اول ازدواج. من نمی خواهم به ادعای مالکیت تنها از یک داستان است که متعلق به او بیش از حد.

“با این حال مدتی پیش من از او پرسید که چگونه او می خواهم احساس اگر من علنا صادقانه در مورد آن بخش از زندگی من و او من را تشویق به جلو بروید.

“من از ذکر این چیزهایی که در حال حاضر در تلاش برای جلب همدردی و همبستگی با تعداد زیادی از زنانی که سابقه مثل من که بوده ام نامفهوم به عنوان افراد متعصبی برای داشتن نگرانی های اطراف تک جنس فضاهای.”

نویسنده مجموعه ای از برخی از باطل سوء استفاده از او دریافت آنلاین پس از انتشار توییت های خود را که به او گفته شده بود باعث شد از آنچه او را دیدم به عنوان “زبان اهانت آمیز در مورد زنان”.

او ادامه داد: “این امر می تواند بسیار آسان تر برای پرینت تایید هشتگهای – از آنجا که از دوره ترانس حقوق بشر است و البته ترانس زندگی ماده – حرکت شبیه چمچه زنی تا بیدار کوکی ها و حمام افتاب گرفتن در یک فضیلت-سیگنالینگ تاب. “

وبلاگ او افزود: “تعداد زیادی از زنان حق وحشت زده توسط ترانس فعالان; من می دانم که این به این دلیل بسیاری را در تماس با من به داستان خود را. آنها می ترسند از doxxing از دست دادن شغل خود و یا معیشت خود و از خشونت است.

“اما بی وقفه ناخوشایند به عنوان ثابت خود را با هدف قرار دادن از من است و من حاضر به تعظیم کردن به یک جنبش است که به اعتقاد من در حال انجام است علل آسیب در به دنبال تضعیف ‘زن’ به عنوان یک سیاسی و بیولوژیکی کلاس و ارائه پوشش به شکارچیان مانند چند قبل از آن است.”

توضیح داد که چرا او را انتخاب کرده بود به نوشتن یک وبلاگ رولینگ گفت که او می خواست “مشابه همدلی مشابه درک” است که در حال حاضر فراهم شده به ترانس مردم به “گسترش یافت و بسیاری از میلیون ها نفر از زنان که تنها جرم مایل است نگرانی های خود را به شنیده می شود بدون دریافت تهدیدات و سوء استفاده”.

او مداخله آمد تنها چند ساعت پس از او مواجه انتقاد از Eddie Redmayne, که گفت که او فراجنسیتی دوستان بودند “خسته از این ثابت سوال از هویت خود”.

این بازیگر 38 stars, در آخرین سری از فیلم بر اساس رولینگ فوق العاده جانوران داستان که مجموعه قبل از حوادث کتاب های هری پاتر.

Redmayne گفت که او مخالف با نظرات و خواست احترام به جامعه فراجنسیتی.

بیانیه خود گفت: “احترام به فراجنسیتی مردم باقی می ماند فرهنگی ضروری است و من در طول این سالها تلاش کرده اند به طور مداوم آموزش خودم. این یک فرایند مداوم است.

“به عنوان کسی که کار کرده با هر دو جی کی رولینگ و اعضای ترانس, جامعه, من می خواستم به آن را کاملا روشن است که من ایستاده. من مخالف با جو نظرات.

“ترانس زنان به زنان رغبت مردان به مردان و غیر دودویی هویت معتبر هستند.

“من هرگز می خواهم به صحبت می کنند به نمایندگی از جامعه اما من نمی دانم که عزیز من فراجنسیتی دوستان و همکاران خسته از این ثابت سوال از هویت خود که همه بیش از حد اغلب منجر به خشونت و سوء استفاده.

“آنها به سادگی می خواهید به زندگی می کنند زندگی خود را مسالمت آمیز و از آن زمان به آنها اجازه انجام این کار است.”

در اوایل این هفته هری پاتر, دانیل رادکلیف ستاره waded به ردیف بیش از رولینگ نظرات گفت که او امیدوار است آنها نیست “لکه دار” سری برای طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im