مدعیان به سختی کاهش یافت و هفته گذشته نشانه بازیابی تاخیر انداختن

تعدادی از آمریکایی ها درخواست بیکاری کمک به سختی budged هفته گذشته — یک نشانه نگران کننده است که این کشور را بهبود اقتصادی ممکن است به کاهش است.

نزدیک به 1.5 میلیون آمریکایی در زمینه اولیه برای مزایای بیکاری در هفتۀ منتهی به 20 ژوئن یک قطره از 60,000 از هفته گذشته است. یکی دیگر از 728,000 زمینه برای همه گیر بیکاری کمک یک برنامه فدرال برای خود اشتغالی و فرفره کارگران است. این رقم کاهش یافته و به حدود 40 ، 000 از هفته قبل است.

در حالی که تعداد زیادی از مردم برای پر کردن بیکاری کمک کاهش یافته است و هر هفته پس از اوج خود در اواسط ماه مارس افت شده است کندتر از اقتصاددانان خواهد بود. برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک پیشی گرفته اند 1 میلیون برای 14 هفته و با ادعا می کند بیش از دو بار به عنوان بالا به عنوان بدترین روز در طول رکود اقتصادی ،

“نمودار را نشان می دهد که تعداد مدعیان بیکاری در حال حاضر به سختی در حال سقوط پس از حذف به شدت در آوریل و مه” گفت: Ian Shepherdson از پانتئون اقتصاد کلان. “این به اندازه کافی بد است اما یک تجدید افزایش خواهد خدمت به تاکید بر اهمیت گسترش و افزایش مزایای بیکاری که در حال حاضر در حال برنامه ریزی به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه.”

بیشتر نگران تعداد زیادی از مردم ادامه داد: دریافت مزایای بیکاری افزایش 1.3 میلیون در هفته پایان ژوئن 6, آخرین برای که داده ها در دسترس است.

در مارس کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در این کشور نرخ بیکاری کاهش یافت و از 14.7 درصد به 13.3 درصد. اما کارشناسان هشدار می دهند که اقتصاد و بازار کار ممکن است در تلاش برای حفظ خود به دستاوردهای اخیر در میان موج جدید عفونت های ویروسی در جنوب و کشورهای غربی است که می تواند دور جدیدی از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

با گزارش آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de