مدعیان مجموعه به موشک وار رفتن با 700 درصد در یک هفته به آمریکا می بیند “موج بی سابقه ای در اخراج’—گلدمن ساکس

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده می تواند با افزایش 700 درصد و آمار 2.25 میلیون تا پایان روز شنبه به عنوان صنعت آمریکا همچنان لرزاند توسط COVID-19 گیر یک گلدمن ساکس گفت: توجه داشته باشید.

سرمایه گذاری بانک اقتصاد David Choi نوشت: پنجشنبه شب که مدعیان اولیه بیکاری ممکن است به افزایش خود را در “بالاترین سطح در رکورد” به مراتب بیش از هر چیزی دیده می شود در طول سال 2008 سقوط مالی.

در این یادداشت به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار مایکل دربی سرمایه گذاری بانک گفت: برآورد بر اساس “حکایات” از گزارش های مطبوعاتی و اطلاعیه شرکت از بخش های مختلف.

مداوم گسترش این رمان coronavirus در حال حاضر دیده می شود اولیه بیمه بیکاری ادعا سنبله با وزارت کار آشکار در روز پنج شنبه که 281,000 ادعای ثبت شد در هفته پایان مارس 14 تا از 211,000 هفته گذشته است.

Job Seekers in San Francisco After Crash
یک خط از جویندگان کار مارها در اطراف Whitcomb هتل به عنوان آنها صبر کنید برای ورود به کالیفرنیا کار مجله HIREvent فوریه 10, 2009 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

آن اضافه شده است که مدعیان شد “به وضوح نسبت به اثرات از COVID-19 ویروس” و اضافه کرد که بسیاری از کشورها صحبت از اخراج مرتبط با رمان coronavirus.

“دولت در سطح حکایات نقطه به یک موج بی سابقه ای در اخراج این هفته” چوی نوشت: در روز شنبه باشید. “این حکایت نشان می دهد که بعد از مدعیان گزارش پوشش هفته مارس 15-21 نشان خواهد داد که تعداد مدعیان بیکاری افزایش یافت و به حدود 2.25 میلیون, بزرگترین افزایش در تقاضای اولیه برای رفع بیکاری و بالاترین سطح خود در تاریخ ثبت شد.”

این اقتصاددان افزود: “حکایات از طیف گسترده ای از بخش ها همچنین نشان می دهد بی سابقه ای کاهش درآمد در سراسر بسیاری از صنایع. هزینه های مصرف کننده در ورزش و سرگرمی هتل ها, رستوران ها و حمل و نقل عمومی به ویژه در حال حاضر به طور چشمگیری کاهش یافته است.”

بلومبرگ همچنین گزارش داد که چوی در ادامه گفت که حتی “مفروضات محافظه کار” نشان داد که تعداد مدعیان بیکاری به احتمال زیاد بالای یک میلیون علامت این هفته است.

نیوزویک در تماس است Goldman Sachs برای نظر بیشتر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

باید مدعیان اولیه بیکاری بالاتر از 1 میلیون تعداد افرادی که به دنبال بیمه بیکاری در آمریکا خواهد کوتوله مقدار ثبت شده در طول پس از آخرین سقوط مالی.

نیویورک تایمز گزارش داد شب گذشته که تهمت مقامات دولت خواسته بود مقامات دولت برای به تعویق انداختن انتشار دقیق بیکاری ادعا اعداد در پی افزایش شدید هفته گذشته گزارش.

یک ایمیل دیده می شود بنا به گزارش روزنامه گفت: دولت و مقامات نیروی کار به گزارش اولیه تعداد مدعیان بیکاری در “کلیات” تا پنجشنبه آینده زمانی که دولت فدرال در حال انتظار برای انتشار آمار و ارقام برای این هفته در کامل است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پیشنهاد کرده اند برنامه ای برای کاستن از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس با سنا دلاری بسته محرک دقیق دیروز ارائه $1,200 چک به آمریکایی ها ساخت کمتر از $75,000.

صنعت سفر کمک مالی و حقوق و دستمزد کاهش مالیات نیز در نظر گرفته شده است که دولت به دنبال به نگه داشتن کسب و کار و کارگران شناور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر