جو بایدن می شکند سکوت تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی می گوید: آن را هرگز اتفاق افتاده است’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive نامزد دموکرات در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری را شکسته و با سکوت خود در تجاوز جنسی اظهارات مطرح شده علیه او توسط یک سابق سنا کارمند.

در بیانیه منتشر شده در جمعه, بایدن گفت: اتهام تجاوز جنسی سابق سنا کارمند تارا Reade متهم کرده است او را از انجام در سال 1993 “هرگز اتفاق افتاده است.”

“من تشخیص مسئولیت من به یک صدا, یک مدافع و یک رهبر برای تغییر در فرهنگ است که آغاز شده است اما به هیچ وجه نزدیک به پایان رسید” بایدن گفت: در بیانیه منتشر شده توسط خود تیم مبارزات انتخاباتی. “بنابراین من می خواهم برای رسیدگی به اتهامات توسط یک کارمند سابق است که من مشغول سوء 27 سال پیش. آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است.”

“در حالی که جزئیات این اتهامات آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی هستند پیچیده دو چیز پیچیده می شود.” “یکی این است که زنان سزاوار به درمان با عزت و احترام و زمانی که آنها گام به جلو آنها باید شنیده شود و نه سکوت. دوم این است که داستان های خود باید موضوع مناسب تحقیق و موشکافی.”

Reade متهم کرده است بایدن از داشتن او تحت فشار قرار دادند تا در برابر یک دیوار قبل از نافذ او را با انگشتان خود را در حالی که او مشغول به کار بود به عنوان یک کارمند در سنا در سال 1993. بایدن ستاد انتخابات بارها و بارها با رد اتهامات اما معاون سابق رئیس جمهور است و نه علنا خطاب به اتهام تا به حال.

در بیانیه بایدن خواست “مسئول اخبار سازمان” به “بررسی و ارزیابی کامل و رشد رکورد از تناقضات در [Reade را] که اتحادش را تغییر بارها و بارها در هر دو کوچک و بزرگ راه ها است.”

“این مقدار خرس تاکید بر” او گفت:. “او گفت که او مطرح شده برخی از این مسائل با سرپرست و کارکنان ارشد از دفتر من در زمان. آنها—هر دو مرد و یک زن—باید گفت: به صراحت که او هرگز به سراغ آنها آمد و گله و شکایت و یا مسائل مطرح شده.”

در ضمن او گفت: “سازمان های خبری که کردیم با به معنای واقعی کلمه ده ها تن از کارکنان سابق را پیدا کرده اند یکی—یکی—که تایید اتهامات او را در هر راه است.”

“روشن است که انتقادی بخشی از این داستان است که می تواند تایید” بایدن گفت: با این حال. “سابق کارمند گفته او شکایت در سال 1993. اما او نمی باید یک رکورد از این اتهام شکایت.”

“مقالات از سنا سال است که من به اهدا دانشگاه دلاور را شامل نمی شود فایل های پرسنل. آن عمل از سناتورها برای ایجاد یک کتابخانه از مقالات شخصی که سند را ثبت عمومی: سخنرانی, سیاست, طرح مواضع گرفته شده و نوشتن لوایح,” او گفت:.

بنابراین بایدن گفت: “تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد—آرشیو ملی. آرشیو ملی است که در آن سوابق نگهداری می شوند چه نامیده می شد و سپس از نمایشگاه اشتغال شیوه است.”

بایدن گفت که او خواهد بود “درخواست که وزیر از مجلس سنا درخواست بایگانی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند است. اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت.”

“به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری من پاسخگو به مردم آمریکا می شود.”

در نظر گرفتن هدف در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “ما به اندازه کافی طولانی زندگی با یک رئیس جمهور که فکر نمی کند که او کسی جوابگو و مسئولیت برای هیچ چیز. که نه من. من معتقدم پاسخگو بودن به معنای داشتن مشکل مکالمات حتی زمانی که آنها ناراحت کننده است. مردم نیاز به شنیدن حقیقت است.

در مصاحبه با نیوزویک در ماه مارس Reade گفت که حق با او حساب بود که این حادثه را به جای فراموش نشدنی او در چندین دهه است که به دنبال. او گفت که او می خواست به جلو آمده با داستان نشان می دهد نسل های آینده اهمیت برگزاری “مردان قدرتمند” به حساب آورد.

“من در تلاش بود به عمیق تر گفتگو در مورد آزار و اذیت جنسی در محل کار و قدرتمند مردان” Reade گفت. “من قصد ندارم به سنتی عدالت بود و با [مدیر] Weinstein است. من به دنبال چیزی بیشتر وجودی—نه باید به یک راز نگه دارید چون کسی قدرتمند,” او گفت: در آن زمان.

از آنجا که مصاحبه Reade است که در گزارش پلیس در طول اتهام حادثه با واشنگتن Metropolitan Police Department.

های تصمیم او در توییتر در اوایل این ماه Reade اذعان کرد که اساسنامه محدودیت ها در اطراف این ادعا را گذرانده بودند. با این حال او گفت که او هنوز هم می خواستم به فایل گزارش برای “دلایل ایمنی.”

Tara REade
Tara Reade
تارا Reade آمده است رو به جلو برای متهم جو بایدن از نظر جنسی آزار او هنگامی که او کار کرده و او را به عنوان یک سنا کارمند.

قبل از آمدن به جلو با اتهامات تجاوز جنسی Reade یکی از چندین زن برای به اشتراک گذاشتن حساب چگونه بایدن به حال ساخته شده آنها احساس ناراحت کننده است.

در حالی که Reade به حال عموم ساخته شده اتهامات تا زمانی که به تازگی تعدادی از گزارش ها نشان می دهد که سابق بایدن کارمند به اشتراک گذاشته بود داستان او با کسانی که نزدیک به او.

در مصاحبه با سی ان ان, فیلم آموزش LaCasse سابق همسایه از Reade گفت: او به خاطر سابق بایدن کارمند بازگویی حادثه به اتهام در اواسط 1990s.

در ضمن به تازگی ظاهر تصویری از سال 1993 تا سال Reade گفت: اتهام حمله رخ داده است نشان می دهد یک زن ناشناس به دنبال مشاوره در مورد چگونه برای حمایت از دخترش که او گفت: تا به حال با آن مواجه سوء رفتار از یک سیاستمدار برجسته. Reade گفت: caller بود ، اما مادر او را از آنجا گذشت و آن را دشوار است برای اثبات این ادعا است.

بایدن تصمیم به علنی آدرس Reade به اتهامات آمد زیر فشار برای معاون سابق رئیس جمهور خود را به شکستن سکوت.

دموکرات ها حمایت بایدن را پیشنهاد ریاست جمهوری نیز در مواجهه با فشار به یک موضع در این اتهامات با تعداد بالا مشخصات اعضای حزب صحبت کردن در حمایت از نامزد.

مجلس نانسی پلوسی شده است در میان کسانی که به دفاع از بایدن با دموکرات گفتن به خبرنگاران گفت که “هرگز وجود هر گونه سابقه” از Reade بدخشان.

“هیچ کس تا کنون جلو آمد و یا هیچ کس تا کنون جلو آمد به می گویند چیزی در مورد آن را جدا از اصلی درگیر,” او گفت:.

مجددا بر حمایت بایدن پلوسی گفت: “من خیلی افتخار می کنم—شاد ترین روز برای من این هفته به حمایت جو بایدن برای رئیس جمهور ایالات متحده است. او یک فرد شناختهام.”

Joe Biden
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ارائه اظهارات در مورد شیوع کروناویروس در هتل Du Pont مارس 12 سال 2020 در ویلمینگتون ، بایدن را رد کرده است اتهامات که به او تجاوز جنسی سابق سنا کارمند در سال 1993.
درو Angerer/گتی

در علاوه بر این به پلوسی سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز نیز صحبت کردن در حمایت از بایدن گفت: در روز شنبه: “من معتقدم که جو بایدن.”

“من باور دارم که زنان سزاوار شنیده می شود و من معتقدم که آنها باید به گوش اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر,” آبرامز گفته سی ان ان به لیمو در CNN امشب.

نیویورک تایمز انجام یک تحقیق عمیق و آنها دریافتند که این اتهام بود که معتبر نیست,” او اضافه شده است. این باریک گزارش که آبرامز به نظر می رسد به مرجع نمی آمد به هر گونه نتیجه گیری در مورد اینکه آیا یا نه Reade به اتهامات معتبر هستند.

سابق دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار بهداشت ، کریستن جیلیبرند (D-NY) نیز گفت که در حالی که این مهم است که به زنان اجازه می دهد به “جلو آمده و برای خود صحبت می کنند حقیقت” او هنوز هم با پشتیبانی از بایدن.

Reade, Gillibrand گفت: “بیا جلو او صحبت کرده است و آنها را به انجام یک بررسی در چند رسانه. کسانی که تحقیقات, معاون رئیس جمهور بایدن به نام برای خود. معاون رئیس جمهور بایدن به شدت رد این اتهامات و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن” او گفت:.

Reade گفت نیوزویک در صبح روز جمعه است که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال شانس به خواندن بایدن کامل بیانیه و نمی خواهد تا پاسخ او بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر