دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت: اضطراب آمریکایی ها خواهان صداقت و ثابت رهبری که آنها دریافت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

بایدن به تصویر کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک هرج و مرج و بی اثر رهبر در مبارزه برای جلوگیری از COVID-19 بیماری تمسخر رئیس جمهور در رسانه های اجتماعی گفت: “یک دیوار متوقف نخواهد شد کروناویروس” و با این استدلال که او دوباره انتخابات را “برای همیشه” آسیب آمریکایی است. وی با اشاره به چند به ظاهر متضاد اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به کروناویروس به عنوان او تن به تن خود را به رای دهندگان به عنوان دست ثابت است که می تواند کمک راهنمای کشور از طریق بحران است.

بایدن به دنبال آرامش “اضطراب” آمریکایی در توییتر thread شنبه که توضیح می دهد که چگونه او معتقد است تهمت بدتر شده است در سراسر جهان همه گیر.

“کاخ سفید است که هیچ جایی برای آموزش های شغلی — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus ساخته شده است که حتی روشن تر. ما نیاز به یک رئیس جمهور که آماده است برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر مسئولیت و رهبری ما را رو به جلو در یک روز” معاون سابق رئیس جمهور توییتی شنبه.

“من می دانم که بسیاری از آنها نگران گسترش coronavirus و تهدید آن به شمار. و افکار من با تمام کسانی که تحت تاثیر ما اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که قرار دادن خود را در خط برای دیگران و همه فداکاری برای جلوگیری از گسترش” او ادامه داد.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در پاسخ به بحران است. “عمل من باز خواهد شد تا دسترسی به 50 میلیارد دلار بسیار مهم است و مقدار زیادی از پول برای کشورها و مناطق و محلات در ما مشترک مبارزه با این بیماری است.”

بایدن و همکار دموکرات نامزد ریاست جمهوری, ورمونت, Senator Bernie Sanders, باید هر دو به دنبال سرمایه گذاری در چندین رئیس جمهور در اخیر اشتباهات از جمله سخنان ناروا ساخته شده در طول چهار شنبه دفتر بیضی گفتار است که موجب “کل هرج و مرج” در دولت او با توجه به گزارش. چند وزارت امور خارجه و مقامات بهداشت ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان مشتعل سردرگمی و مجبور سازمان به موضوع اظهارات که در تضاد نظرات خود را در مورد اروپا ممنوعیت سفر. صاحب نظران سیاسی ستایش بایدن را “هوشیار بزرگوار” سخنرانی هفته گذشته به عنوان شواهدی از چه آرامتر دولت دموکراتیک نماینده جبهه-دونده می تواند در مواجهه با یک بحران مشابه.

ساندرز که در حال حاضر انتهایی بایدن به طور قابل توجهی در دموکراتیک اولیه فرایند نیز ارائه سخنان

“اول — ما در حال برخورد با یک اورژانس ملی و رئیس جمهور باید اعلام یک در حال حاضر. بعدی چرا که رئیس جمهور تهمت است که قادر و مایل به سرب selflessly ما باید بلافاصله تشکیل جلسه اضطراری هر دو حزب اقتدار از کارشناسان به حمایت و هدایت یک پاسخ است که جامع و مهربان و بر اساس اولین و مهمترین علم و حقیقت” ساندرز گفت: در پنج شنبه آدرس مورد سلامت و بحران اقتصادی است.

روز جمعه بایدن زده و حتی بیشتر از جان گذشته تن در مورد پیامدهای تهمت برنده بالقوه دوره دوم در ماه نوامبر. او به دنبال یک سری از توییت در طول هفته که با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن عدم ارائه “ثابت و مورد اعتماد رهبری آمریکا” با وجود “ترس بسیار در سراسر جهان” بیش از coronavirus گسترش یافته است.

“من معتقدم که این کشور می تواند در غلبه بر چهار سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اگر او را با توجه به هشت سال در کاخ سفید او را برای همیشه لطفا برای و اساسا تغییر شخصیت این ملت است. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد. ما باید برای شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بایدن توییتی جمعه. “اگر من رئیس جمهور من به شما قول می دهم من در تلاش برای به ملت است که رهبری در هر روز است.”

این بایدن کمپین و کاخ سفید بلافاصله پاسخ به نیوزویک درخواست برای نظر شنبه بعد از ظهر.

donald trump joe biden coronavirus
جو بایدن گفت: آمریکایی ها خواهان صداقت و ثابت رهبری که آنها دریافت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان مداوم coronavirus گسترش در سراسر جهان است.
TASOS KATOPODIS / Stringer/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de