چندین نظرسنجی های انجام شده طی هفته گذشته در میان رای دهندگان آریزونا نشان می دهد معاون رئیس جمهور جو بایدن قاطعانه برنده بیش از ساکنان دولت در فرضی انتخابات matchups در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز است چند درصد جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی که گودال دو سر-به-سر در نوامبر آینده انتخابات است. بایدن به طور متوسط 5 درصد از پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در آریزونا یک مرز دولت که برگ برنده برنده در سال 2016 بیش از هیلاری کلینتون ،

همانطور که واشنگتن پست اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن hard-خط مهاجرت موضع صدمه دیده است و انتخاب مجدد او شانس با 73 درصد از رای دهندگان آریزونا علاقه یک مسیر به شهروندی برای “خیال” و اکثریت–55 درصد–مخالف خود را در مرز جنوبی دیوار. نظرسنجی انجام شده توسط Univision پيش بينی کننده بینش و سیاست عمومی رای گیری همه نشان می دهد بایدن شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی بعد از این سال.

پدیدهای است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن با 8 درصد در یک نظرسنجی مشترک انجام شده توسط Univision و دانشگاه ایالتی آریزونا با معاون سابق رئیس جمهور favorability رتبه چند درصد بالاتر از رئیس جمهور به عنوان به خوبی. اوه اخباری بینش را نشان می دهد بایدن برگزاری پشتیبانی از 49 درصد از رای دهندگان آریزونا نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن با 43 درصد است. حتی بدتر اخبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن, ورمونت, سناتور برنی ساندرز که در حال حاضر انتهایی بایدن به طور قابل توجهی در نمایندگان برای نامزدی, همچنین بیت مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به Univision نظرسنجی.

نزدیک ترین نظرسنجی بین بایدن و تهمت نشان داد در سیاست عمومی رای گیری داده ها نشان می دهد که پتانسیل دموکراتیک نامزد فقط 1 درصد جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی در خطای آماری آستانه.

آریزونا به طور سنتی رای برای حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری با ساکنان رای دادن به رامنی و اواخر سناتور جان مک کین در مربوطه 2012 و 2008 انتخابات قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات.

اما در آه اخباری بینش نظرسنجی مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شده است شکست ساندرز توسط هفت درصد در فرضی مسابقه بین این دو است. یکشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث بین بایدن و ساندرز بود برگزار شد در آریزونا بود اما از نقل مکان به واشنگتن دی سی با توجه به coronavirus نگرانی.

آریزونا نظرسنجی همچنین نشان می دهد که دموکرات آمریکا نامزد علامت کلی شکست حزب جمهوری خواه مارتا McSally با ملاحظه 12 درصد در نوامبر آینده مسابقه.

به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر و ملی نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن انجام می دهد به خصوص به خوبی در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در آریزونا اگر چه کمتر از 5 درصد از ساکنان آریزونا سیاه و با توجه به سرشماری اخیر داده است. اکثریت اسپانیایی ساکنان آریزونا–61 درصد–می گویند که آنها را انتخاب کنید بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. علاوه بر این اکثریت زنان–52 درصد به 38 درصد–می گویند که آنها خواهد رای خود را برای بایدن در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن.

Joe Biden, Donald Trump, Twitter, video, gaffe
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قاطعانه شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان آریزونا یک دولت که برگ برنده برنده در سال 2016 و که به طور سنتی رای حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری رقابت.
جاناتان Bachman/گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im