جو بایدن گسترش سرب بیش از رقیب ساندرز در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری

بی بی سی جهان | No comments


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

جو بایدن سمان است و موقعیت خود را به عنوان پیشتاز در دموکراتیک نژاد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در کاخ سفید انتخابات.

معاون سابق رئیس جمهور پیش بینی شده است برای برنده شدن در میشیگان – بزرگترین جایزه اولیه رای گیری در روز سه شنبه – و گسترش برتری خود را بر برنی ساندرز.

آقای بایدن شانس بهبود بود با برنده بزرگ در سه شنبه پس از آن چندین رقیب سابق تایید او.

معلوم نیست اگر آقای ساندرز مبارزه خواهد کرد تا زمانی که حزب کنوانسیون در ماه جولای.

دموکراتها بزرگ بعدی انتخابات نقطه عطف است که در زمان یک هفته زمانی که 577 نمایندگان هستند تا برای grabs.

به امن نامزدی, نامزد نیاز به حمایت از 1,991 نمایندگان. قبل از روز سه شنبه رای آقای بایدن به حال 648 به آقای ساندرز’ 563.

چه بایدن پیام?

جو بایدن کمپین نگاه خود را از دست داد در شروع اولیه فصل در ماه فوریه است.

معاون سابق رئیس جمهور 77 به پایان رسید فقیر چهارم در آیووا قفقاز و پنجم در نیوهمپشایر اولیه.

اما به نوبه خود آمد و با کارولینای جنوبی – جایی که او برنده با توجه به پشتیبانی از بزرگ آفریقایی-آمریکایی جامعه – و در 3 مارس سه شنبه او برنده 10 از 14 متحده در خطر ایجاد قابل ملاحظه منجر سناتور ورمونت.

ضمن تشکر از هواداران از فیلادلفیا در سه شنبه شب آقای بایدن گفت که دموکرات ها از جمله حامیان برنی ساندرز می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این بیش از یک گشت, این, کمپین,” او گفت:. “این گشت برای روح این ملت است.”

“امشب ما یک گام نزدیک تر به بازگرداندن عزت و افتخار به کاخ سفید” آقای بایدن اضافه شده است.

“ما باید خود را برای رهبری جهان دوباره” معاون سابق رئیس جمهور گفت:. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا برای اولین بار سیاست ساخته شده است که امریکا به تنهایی.”

سناتور سندرز, 78, برخوردار از حمایت گسترده در میان رای دهندگان جوان اما تاکنون موفق به نوبه خود که به انتخابات موفقیت است.

آغاز پایان

می سی سی پی بود که برای اولین بار ایالتی به نام برای بایدن روز سه شنبه و آن را تنها آخرین نمونه از نقاط قوت مبارزات انتخاباتی خود – و یکی دیگر از دلایل که چرا معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسد در صندلی راننده به عنوان اصلی فصل گستراند.

به عنوان در کارولینای جنوبی دولت آغاز شده است که بایدن سیاسی احیای بیش از 60 درصد از رای دهندگان می سی سی پی است ، و همانطور که در کارولینای جنوبی معاون سابق رئیس جمهور تحت سلطه است که جمعیتی به لحن 86-11.

مشترک خودداری کنند که یک دموکرات نمی تواند برنده نامزدی بدون حمایت از رای دهندگان تا حدودی در شک بعد از ساندرز’ مسلط پیروزی در نوادا قفقاز در حال حاضر به نظر می رسد یک بار دیگر یک ironclad قانون است.

چهار سال پیش میشیگان داد برنی ساندرز تعجب برنده تنفس زندگی جدید به یک کمپین است که تلاش شد. این زمان در اطراف میانه دولت می تواند علامت شروع از پایان برای مبارزات انتخاباتی خود را.

محرومیت برخی از مرتب کردن بر اساس از تغییر شدید در مسابقه یک بازیابی به نظر می رسد بعید است در نهایت. با هر دولت ساندرز از دست می دهد او می افتد دورتر پشت – و بیشتر محتمل خود باز گشت خواهد بود.

چه انتخاب دموکرات ها?

حزب دموکرات درگیر شده است در طولانی بحث داخلی با هدف تصمیم گیری است که نامزد بهترین شانس انکار آقای ترامپ دارد این پاییز.

یک بار شلوغ زمینه بیش از دو دوجین جشن خود را برای زنان و نامزدها از رنگ های دموکراتیک مسابقه در حال حاضر یک مسابقه بین دو مرد سفید septuagenarians.

آقای بایدن در حد متوسط و آقای ساندرز سرسخت چپ جناح پیشنهاد کاملا متفاوت در سند چشم انداز برای آمریکا در آینده است.

معاون سابق رئیس جمهور خود را به عنوان یک electable عملگرا که به تغییر تدریجی و بازگرداندن “نجابت” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

منتقدان توصیف کرده بود آقای بایدن را در مبارزات انتخاباتی به عنوان uninspiring حتی اگر او را در یک مطلب پرشور عملکرد اخیر بحث.

شده اند وجود دارد ترس در میان اعضای حزب که او به ارمغان می آورد بیش از حد سیاسی چمدان از مادام العمر خود را حرفه ای به عنوان یک واشنگتن خودی.

  • پنج جو بایدن ضعف

آقای ساندرز’ مخالفان می گویند خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی نمی تواند برنده بیش از نوسان رای دهندگان نیاز به تصرف خود در کاخ سفید.

او در حال برنامه ریزی برای تبدیل اقتصاد آمریکا با چند تریلیون دلار بالاتر مالیات طرح پوشش همه چیز را از بهداشت و درمان به آموزش و پرورش است.

آقای ترامپ انتخابات با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه گفت هر دو رقیب برای نامزدی حزب دموکرات بودند “دو روی یک سکه هستند”.

“از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری خواهد شد در حال اجرا در یک دولت سوسیالیستی در دستور کار بدون در نظر گرفتن نام در انتخابات” در این بیانیه عنوان خوانده شده با: “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک درایو غیر قابل توقف به سمت انتخاب مجدد.”

جزئیات بیشتر در جو بایدن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>