جو بایدن وعده او می خواهم انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور برنی ساندرز می گوید آن را “به احتمال زیاد” او خواهد


معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در طول یکشنبه شب دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری که او را به انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا به عنوان معاون رئیس جمهور. برنی ساندرز گفت که به احتمال زیاد همین کار را انجام اگر او موفق به کسب نامزدی.

زمانی که بایدن پرسیده شد که چگونه دولت می تواند فیزیکی و سلامت مالی معاون رئیس جمهور سابق گفت: او متعهد به انتصاب “اولین زن سیاه به دادگاه است” و دولت او “می خواهم نگاه کشور است.”

“ثانیا … من متعهد است که من می خواهم انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور” جو بایدن گفت. “تعدادی از زنانی که واجد شرایط به رئیس جمهور فردا. من انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور.”

سی ان ان مدیران فشرده ساندرز برای دیدن اگر او همچنین انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور و او گفت: آن را “احتمال دارد.”

“در تمام احتمال, من خواهد شد” ساندرز گفت: در پاسخ فوری به دنبال “برای من آن را نه فقط در نامزدی یک زن است. آن را مطمئن شوید که ما مترقی و وجود دارد مترقی زنان وجود دارد. بنابراین من بسیار قوی تمایل به حرکت در این جهت است.”

Joe Biden and Bernie Sanders
دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-MA) صحبت می کند به عنوان سناتور. برنی ساندرز (I-VT) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بالا بردن دست خود را در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در پاریس لاس وگاس در فوریه 19 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.
عکس های ماریو تاما/گتی ایماژ

وجود دارد که باید دو زنانی که برداشت شده است به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد اصلی احزاب در تاریخ آمریکا—یکی از دموکرات و جمهوریخواه—و هر دو از دست داد.

جرالدین فرارو بود VP نامزد برای Walter Mondale در طول سال 1984 در انتخابات, که در آن آنها را از دست داده به رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش.

سپس در سال 2008 سارا پیلین بود و نامزد معاونت جان مک کین در یک جمهوری خواه پیشنهاد در برابر باراک اوباما و جو بایدن که منجر به پیروزی اوباما-بایدن.

در سال 2016 هیلاری کلینتون شد اولین زن برنده اصلی نامزدی ریاست جمهوری زمانی که حزب دموکرات انتخاب شده او بیش از ساندرز اما کلینتون از دست رفته به نامزد جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر