معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نمی خواهد رد یکی از هواداران خود را که ساخته شده نژادپرستانه نظرات امتناع از درخواست از شخص ریاست جمهوری, نامزد تام Steyer در بحث دموکراتیک در نیوهمپشایر در روز جمعه.

Steyer مواجه بایدن در جریان یک بحث در مسابقه. Steyer ادعا که خارجه کارولینای جنوبی, سناتور دیک Harpootlian که پشتیبانی بایدن کمپین ساخته شده نژادپرستانه نظرات در مورد یک فرد در ارتباط با Steyer انتخاباتی. دولت را قانونی, سیاه حزبی محکوم Harpootlian سخنان و خواسته بایدن به رد آنها پیش از آن در هفته.

“جو من درخواست شما را به با من بیا و مقننه سیاه حزبی و انکار کردن کیر Harpootlian و آنچه که او تا به حال به می گویند این اشتباه بود” گفت: Steyer. “من درخواست شما برای پیوستن به ما. در سمت راست.”

بایدن حاضر Steyer را ارائه می دهند به جای شعار حمایت خود را از رای دهندگان.

“من از شما درخواست برای پیوستن به من” بایدن پاسخ داد. “و عضویت در پشتیبانی من از این تعداد قریب به اتفاق اعضای این انجمن. من باید بیشتر حمایت در کارولینای جنوبی در این انجمن و جامعه سیاه تر از هر کس دیگری. دو برابر آنچه شما و یا هر کس دیگری است.”

سناتور برنی ساندرز مورد مناقشه بایدن ادعا و بحث انشعاب به طور خلاصه. اما Steyer نمی خواهد رها کردن موضوع و خواسته بایدن به رد نظرات و سناتور ایالت برای بار دوم.

“جو من می خواهم یک جواب گفت:” Steyer دقیقه بعد. “من فکر می کنم شما باید بیش از و رد اظهارات که این مرد ساخته شده بودند که آشکارا نژادپرستانه که در اشتباه بودند و مقننه سیاه حزبی است که در برابر. من درخواست شما برای پیوستن به ما و انجام کار درست است.”

“من در حال حاضر صحبت به کیر Harpootlian,” بایدن گفت: دوباره امتناع تماس از Steyer. “و او است که به اعتقاد من متاسفم برای آنچه که او گفت.”

Joe Biden
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شرکت در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در منچستر, New Hampshire در 7 فوریه سال 2020 است.
جو Raedle/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im