جو بایدن می گوید: او را بکشید جام جهانی کمک های مالی از آمریکا فوتبال اگر زنان را تکذیب کرد ‘برابر پرداخت”

یک قاضی فدرال در روز جمعه را رد کرد و ادعا ایالات متحده زنان تیم ملی فوتبال (USWNT) که آنها نمی دریافت دستمزد برابر به عنوان همتایان مرد خود.

روز شنبه جو بایدن گفت که اگر او رئیس جمهور است او را بکشد جام جهانی کمک های مالی به ایالات متحده آمریکا فوتبال, مگر پرداخت شکاف برابر بود.

“به @USWNT: آیا نمی دهد تا در این مبارزه است. این است که هنوز تمام نشده” بایدن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “به @ussoccer: برابر پرداخت در حال حاضر. و یا دیگری زمانی که من رئیس جمهور شما می توانید در جاهای دیگر برای جام جهانی کمک های مالی.”

بایدن بود که معاون رئیس جمهور در دولت باراک اوباما برای هشت سال است که فرض می شود دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد که چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای کاخ سفید در این پاییز.

در ایالات متحده زنان تیم جاروب راه خود را به عنوان قهرمانی جهان سال گذشته در تسلط مد و تیم مردان موفق به آن را به مسابقات جام جهانی در سال 2018 است.

پس از تیم زنان برنده جام ملت های آسیا در سال 2019 آنها به دست آورد ناگهانی در حمایت از “حقوق مساوی” به عنوان ورزشکار در تیم مردان.

ایالات متحده منطقه قاضی Gary R. Klausner نوشت: در 32 صفحه و تصمیم گیری است که قرارداد قبلا مذاکره از تیم زنان را رد کرد و همان ساختار پرداخت به عنوان تیم ملی مردان (MNT).

“تاریخ مذاکرات بین طرفین نشان می دهد که WNT را رد کرد یک پیشنهاد برای پرداخت می شود تحت همان pay-to-play ساختار به عنوان MNT و WNT حاضر به چشم پوشیدن بالاتر پاداش برای منافع مانند greter پایه غرامت و تضمین تعداد بالاتر از قرارداد بازیکنان” Klausner نوشت.

حتی با در نظر گرفتن این تیم زنان برنده آن جام جهانی و تیم مردان حتی واجد شرایط برای ایشان نبود و عامل به Klausner تصمیم.

“متعاقبا شاکی نمی تواند در حال حاضر عطف به ماسبق خیال خود CBA [توافق دسته جمعی] بدتر از MNT CBA با اشاره به آنچه که آنها را ساخته شده تا به حال به آنها پرداخت شده است تحت MNT پرداخت-به-بازی از نظر ساختار زمانی که آنها خود را رد کرد و یک ساختار” Klausner نوشت.

Joe Biden and Women's Soccer
جو بایدن (R) صحبت می کند با ما سر مربی جیل Ells (C) به عنوان همسر خود را جیل بایدن (2L) به نظر می رسد در پس از ایالات متحده آمریکا با شکست ژاپن در 2015 فیفا زنان فینال جام جهانی در ورزشگاه محل BC در ونکوور, بریتیش کلمبیا, در جولای 5, 2015.
عکس های نیکلاس KAMM/خبرگزاری گتی ایماژ

ایالات متحده زنان ستاره الکس مورگان بود که در خط مقدم از تیم زنان درخواست برای بیش از $66 میلیون دلار خسارت تحت دستمزد برابر قانون و در بند هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964.

مولی لوینسون سخنگوی بازیکنان در زنان تیم ملی گفت: نمایندگان نباید کاهش جنسيت.

“ما در حال شوکه شده و نا امید با تصمیم امروز اما ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت” لوینسون گفت. “ما با اعتماد به نفس در مورد ما و ثابت قدم در تعهد ما برای تضمین این که زنان و دختران که در این بازی ورزشی را نمی خواهد ارزش به عنوان کمتر فقط به دلیل جنسیت خود را.”

دادگاه به طور موقت برای یک دادگاه فدرال در تاریخ 16 ژوئن در لس آنجلس اما بازیکنان خواسته اند 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای سرنگونی Klausner تصمیم. که می تواند تاخیر در محاکمه و حتی بیشتر.

“ما آموخته اند که وجود دارد فوق العاده ای موانع برای تغییر; ما می دانیم که آن را طول می کشد شجاعت و شهامت و پشتکار به ایستادن به آنها” لوینسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر