معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین راه اندازی یک دلار چند رای لاتین کمپین پس از رای گیری های اخیر نشان داد عقب مانده و شور و شوق در میان این گروه از جمله شواهدی است که او نیاز به سرمایه گذاری به شدت به جذب Latino مردان برای کمک به او را امن ریاست جمهوری عصر ایران یاد کرده است.

دو منبع آشنا با این طرح گفت: انتخاب این بایدن کمپین را صرف 55 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی به عنوان بخشی از یک تلاش است که شامل هدف قرار دادن هیسپانیک مردان—یک گروه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او در حال حاضر با تمرکز بر برای نوامبر 2020 انتخابات. بایدن کمپین مقامات تایید این برنامه است که در آثار و نه اختلاف حجم برنامه است اما به شماره های خاص چون آنها گفت: آنها در یک انتقالی برنامه ریزی دوره است.

طرح خواهد شد در تمرکز متحده با بزرگ لاتین جمعیت مانند فلوریدا و آریزونا, کلرادو و نوادا و تگزاس و همچنین سرمایه گذاری هدفمند با هدف کوچکتر لاتین جوامع در غرب ایالت میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا که در آن تهمت برنده تیغ نازک حاشیه.

2020 انتخابات نشانه اولین بار Latinos بزرگترین نژادی یا قومی اقلیت در رای دهندگان ایجاد فرصت برای آنها برای نفوذ در این کشور انتخابات ریاست جمهوری از همیشه قبل از. تحلیل رای دهندگان اسپانیایی و توسعه از گروه دموکرات اغلب هدفمند آمریکای لاتینی زیرا آنها رای در نرخ های بالاتر اجرا و خانواده وجود دارد اما در حال حاضر رشد اذعان است که امیدها و ترس از اسپانیایی مردان باید در نظر گرفته شود به عنوان به خوبی.

موضوع قوی تر کمک رسانی به Latino مردان را به تمرکز برای دموکرات ها در هفته های اخیر.

یک نظرسنجی اخیر از دموکراتیک شرکت لاتین تصمیم گیری نشان داد که بایدن حمایت با زن مردان شد و 50 درصد در مقایسه با 34 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. که شماره می افتد کوتاه از 65 درصد حمایت از باراک اوباما دریافت شده از اسپانیایی مردان در سال 2012 و 63 درصد هیلاری کلینتون دریافت کرده در سال 2016. اضافی رای گیری توسط Equis تحقیقات یک گروه آغاز شده توسط اوباما فارغ التحصیلان استفانی والنسیا-رامیرز و کارلوس Odio قرار داده و ظریف نقطه در روند. با توجه به مصاحبه با 21,370 Latino رای دهندگان در نه میدان نبرد متحده از ماه جولای سال 2019 به دسامبر 2019, Equis یافت که در حالی که آمریکای لاتین حمایت کنه تا برای دموکرات حمایت از Latino مردان برای مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است سازگار در طول ریاست جمهوری خود در 32 درصد مشابه آن در سال 2016 انتخابات.

برای مثال Jason Rubinstein, 47, یک اکوادور و آمریکا در تمپا, فلوریدا, که با این نسخهها کار به عنوان یک ارشد مدیر نمونه کارها برای یک بانک بزرگ گفت: بایدن نبود اولین انتخاب, اما او از او بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به این دلیل که رئیس جمهور با استفاده از “نفرت به تقسیم کشور و belittles اقلیت ها و زنان است.” چرا کسانی که احساسات قوی او گفت: او بخواهد بایدن آمار مغلوب ساختن پیشی جستن سخت تر در Facebook posts مبارزات انتخاباتی پرداخت برای ترویج به مردم بیشتر.

“آنها به عنوان مقابله به عنوان آنها باید به ویژه با دست زدن به همه گیر,” او گفت: عصر ایران. “ما نیاز به شروع به دیدن بیشتر از آنچه در او است و آنچه او را در برابر. من فکر می کنم جامعه نیاز به شروع به دیدن آن است.”

و Joacim هرناندز a 33-year-old مدیر منابع انسانی در McAllen, وابسته به تکزاس, که, مکزیکی-آمریکایی گفت: او حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و هنوز هم در حال حاضر به دلیل بایدن ارائه می دهد “هیچ راه حل واقعی.”

“من اعتقاد دارم که در رئیس جمهور آنچه که او را برای اقتصاد و کار بزرگ او در سه سال” هرناندز گفت: عصر ایران.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و متحدان آن را تشخیص که در آن فرصت وجود دارد در جامعه آمریکای لاتین به عنوان به خوبی. امریکا برای اولین بار PAC گفت نیوزویک آنها هرگز واقعا کشش در طول تهمت ریاست جمهوری با زنان از رنگ از جمله آمریکای لاتینی و سیاه اما آنها “بسیار” متمرکز در اسپانیایی مردان در ایالت های مهم مانند فلوریدا و جورجیا و کارولینای شمالی است. “این در واقع ایالات قرمز یا متمایل به قرمز” آمریکا, اولین سخنگوی استیو Cortes گفت: عصر ایران. “اگر ما می توانید دور تراشه در اسپانیایی مردان که ممکن است به اندازه کافی.”

“برای هر $1 مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خرج می کند و من مجبور به صرف $5 متقاعد کردن شما است که آنچه شما شنیده در مورد بایدن درست نیست و او یک پسر بد” لاس وگاس دموکراتیک استراتژیست آندرس رامیرز گفت: عصر ایران. “جمهوری خواهان می دانند که آنها فقط باید به لکه دار کردن آب چند درصد به زور ما را به صرف پول برای خنثیسازی آن است.”

اما آن را نه فقط در خارج از گروه. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: نیوزویک آن Latinos برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش فعال است در 20 متحده و رویدادهای آینده شامل یک Cinco de Mayo چت آنلاین سه شنبه شب با Kimberly Guilfoyle و Latinos برای مغلوب ساختن پیشی جستن باد از جنوب غرب تماس از جمله سابق نیومکزیکو معاون فرماندار جان سانچز در مارس 7.

Biden Trump
جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو رسیدن به Latino رای دهندگان به انتخابات عمومی دستاوردهای بخار.
سمت چپ: رابین بک/AFP راست: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

برخی از دموکرات ها از جمله اعضای کنگره اسپانیایی انجمن را به صورت خصوصی به اشتراک گذاشته نگرانی های خود را در مورد وضعیت بایدن را توسعه لاتین با مبارزات انتخاباتی و در میان خود بی اطلاع از جزئیات آینده رای لاتین برنامه. مبارزات انتخاباتی نیز به دنبال ورودی به عنوان آن را می سازد از برنامه از مبارزات دموکراتیک جانبازان با نشان موفقیت در رسیدن به Latinos مانند امی رویز که منجر اوباما نوادا تلاش در سال 2012 و کلینتون در سال 2016 اولیه برنده در نوادا و کلرادو است.

جیمز Aldrete یک دیرین مشاور سیاسی از تگزاس که مشغول به کار در رسانه ها و پیام به Latinos برای اوباما و کلینتون در مبارزات انتخاباتی گفته نیوزویک دموکرات می دانم که چگونه برای رسیدن به آمریکای لاتینی: مراقبت های بهداشتی پیام از جمله صحبت کردن در مورد باروری, حقوق مرخصی خانواده و مراقبت از کودکان موثر هستند. اما به طور مشابه موثر پیام وجود ندارد و نیاز—او استدلال کرد که آن را می آید به Latino مردان که نگرانی در اطراف امنیت شغلی و حقوق و دستمزد تنها باعث تشدید بحران کنونی که دولت داده و رای گیری های اخیر نشان می دهد که به طور نامتناسبی جامعه اسپانیایی زبان هم از نظر عفونت و همچنین از نظر مالی.

برای دموکرات ها که پیام به معنی چکش صفحه اصلی پیام که مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بحران را به مخاطره می انداخت اقتصاد و ساخته شده و در حال حاضر لرزان شغل و حقوق و دستمزد حتی کمتر امن برای بسیاری از Latinos.

لورا Jimenez که در خدمت به عنوان بایدن کمپین لاتین تعامل مدیر گفت: انتخاب او موافق است که یک پیام در سراسر فرصت های اقتصادی و اشتغال مهم است که برای رسیدن به لاتین و اشاره کرد که تمام اسپانیایی او می داند کسی که در خانواده که به یک میکرو-کسب و کار و یا اجرا یک کسب و کار کوچک.

روز دوشنبه بایدن در بخشی از یک شهر در سالن زوم با لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان (LULAC) که ویژه نمایندگان Joaquin کاسترو و Zoe Lofgren تگزاس و کالیفرنیا و همچنین پسر دو بسته بندی گوشت می آمد کارگران که هر دو مبتلا به کوروناویروس. در آن تنظیم حداقل بایدن آیا بحث شغل و حقوق و دستمزد تکرار حمایت خود را از حزب دموکرات قهرمانان صندوق طرح که برای اضافی $13 یک ساعت پرداخت می شود به کارگران ضروری از جمله meatpackers که او گفت: در میان کسانی که لاتینی ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بحران با بسیاری از داشتن اضافه ترس آنها می تواند اخراج شود.

در حالی که مبارزات انتخاباتی تنش توسعه لاتین نیست جدید برای آنها با اشاره به Todos con بایدن حوادث آنها انجام داده ام خود به خود و در رابطه با خارج از گروه, لاتینی, پیروزی, صندوق, کمپین تزریق منابع نیز تمرکز بر گرفتن که پیام جدید به جامعه بر روی سیستم عامل آنها لذت ببرید از جمله تلویزیون به زبان اسپانیایی و دیجیتال غول مانند Facebook, YouTube و پاندورا که اجازه مبارزات به میکرو-هدف یک جامعه با توجه به سن و زبان اصلی و جغرافیا.

ونسا Cardenas سابق ارشد بایدن aide که در سمت چپ این کمپین در طول اولیه بیش از گزارش می دهد که او ناراضی جهت لاتین تلاش گفت: او موافقت کرد که زمانی که دموکرات ها در مورد بحث نان-و-کره مسائل آنها بیشتر متمرکز بر زنان اما در رابطه با Latino مردان و اقتصادی پیام گفت: “ساخت یک دلار بیشتر اما نه قادر به دسترسی به مراقبت های بهداشتی نیست برای کمک به.”

او گفت: نیوزویک که Latino مردان بیشتر قطع از سیاست از زنان و گفت که او از طرفداران بزرگ از ایجاد پیام های مختلف صحبت می کنند که به بخش های مختلف از مخاطبان در این مورد رای دهندگان لاتین, اما او هنوز به یک استراتژی منسجم پدیدار شود.

Cardenas گفت: او هنوز هم مذاکرات به مبارزات و heartened توسط آینده رای لاتین برنامه اما تاکید کرد ضرورت گرفتن آن را حق.

“برای ما نفع جمعی بایدن نیاز به انتخاب کنید, اما آنها نیاز به آن حرکت می کند و به سرعت. این چیزی است که من به آنها بگویید تمام وقت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de