جو بایدن خواستار جمعیت به اجازه دهید ‘برنی فرض’ معترضان پس از میشیگان تجمع وقفه: ‘این یک برگ برنده رالی’

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دستور هواداران خود را به اجازه رفتن از معترضان که به قطع سخنرانی خود در یک کمپین تجمع در میشیگان شنبه شب.

بایدن قطع شد توسط یک مرد معترض به عنوان او خطاب به حامیان او در میشیگان, کمپین تجمع در اوایل امروز. به عنوان معاون رئیس جمهور بود به سخنرانی خود به این جمعیت کسی از مخاطبان آغاز شد شعار “هی هی هو هو جو بایدن کردم به رفتن!”, که باعث نامزد برای متوقف کردن و حامیان او شروع به شعار “بیایید بروید جو.”

معترضان سپس افراشتند آگهی ها که یکی از آنها گفت: “نفتا کشته شغل ما” با اشاره به بایدن 1994 رای دادن به نفع این موافقتنامه تجارت آزاد بین کانادا و مکزیک است. یکی دیگر از بنر تنها می تواند تا حدی دیده می شود در دوربین های مطلب “بایدن خیانت…” با حرف آخر از نظر پنهان است.

بایدن خواسته معترضان “آیا شما با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?” اگر معترضان پاسخ داده, پاسخ خود را نمی شد تا خوراک های صوتی.

بایدن ادامه داد: به مکث برای چند ثانیه قبل از اینکه با صدای بلند گفتن حامیان او “که اشکالی ندارد. اجازه دهید ’em است.” دوربین نمی تابه, به جمعیت, اما بایدن پاسخ پیشنهاد کرد که برخی از حامیان او تا به حال برداشت از معترضان.

“این یک تهمت تجمع” بایدن ادامه داد. “اونا برو. این یک برگ برنده رالی. اجازه دهید ’em است.”

“این برنی Bros اینجا هستید. اجازه دهید ’em رفتن” معاون رئیس جمهور اضافه شده است. “مردمی. اونا برو. که خوب است. اجازه دهید ’em است.” جمعیت پس از آن پشت سر هم به تشویق و در ادامه به شعار “بیایید بروید جو.”

joe biden protesters
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در تلاش برای آرام کردن هواداران خود را به تجمع خود را مختل تجمع در رنسانس دبیرستان در 9 مارس سال 2020 در دیترویت ،
اسکات اولسون/گتی

“مردمی نگاه کنید. این چیزی است که اشتباه با سیاست آمریکا” بایدن گفت: تلاش برای آرام کردن جمعیت. “اجازه دهید آنها را بروید. این فقط یک انعکاس در چه چیزی اشتباه است با سیاست آمریکا این روزها. این یکی از چیزهایی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تولید شده است. این است که ما که هستیم.”

اگر چه بایدن با اشاره به معترضان به عنوان “برنی وارنر” یک اصطلاح مورد استفاده توسط ساندرز منتقدان برای توصیف خود را بیشتر آوازی و اختصاصی آنلاین پیروان مشخص نیست که آیا آنها در واقع در ارتباط با ساندرز مبارزات انتخاباتی.

عصر ایران رسیده به این بایدن و ساندرز مبارزات نظر.

قبل از بایدن در زمان مرحله در دیترویت تجمع تعدادی از سیاستمداران محلی از جمله رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer صحبت کرد. پس Whitmer سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker و کالیفرنیا سن. کامالا هریس صحبت کرد, حمایت معاون رییس جمهور سابق. بایدن خودش صحبت کرد و برای حدود نیم ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im